id: p8wju4

Leczenie i rekonwalescencja

Leczenie i rekonwalescencja

Nasi użytkownicy założyli 1 167 741 zrzutek i zebrali 1 215 572 630 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności4

 • Dziękuję wszystkim darczyńcom za wpłaty dokonane na leczenie i rekonwalescencję Oli. Już minął miesiąc od operacji i Ola powoli dochodzi do normalności. Jeszcze przed nią sporo czasu, aby mogła żyć i funkcjonować bez bólu. Ale najważniejsza jest wiadomość ta, że Ola nie potrzebuje radioterapii i chemioterapii. Jest zdrowa. Rany muszą się zagoić, a Ola musi jeszcze być pod kontrolą lekarzy. Musi dobrze i zdrowo się odżywiać. Jeszcze w dniu 22 maja musi się zgłosić do swojego lekarza ginekologa. Jeszcze raz w imieniu własnym i w imieniu Oli dziękuję za dokonane wpłaty.

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Szału nie ma jest rak – tak jak jest zatytułowana książka ks. Kaczkowskiego ma bardzo trafne określenia.

Moja Siostrzenica 46 latka, mieszkająca w Irlandii w miesiącu lutym br. dowiedziała się, że jest chora na raka trzonu macicy. Była to dla niej diagnoza druzgocąca. A zaczęło się bardzo niewinnie w miesiącu sierpniu ubiegłego roku od bóli pleców, osłabienia i obfitych miesiączek. Zgłosiła się do lekarza. Niestety nic jej nie znaleziono i zaaplikowano środki przeciwbólowe. (paracetamol). Nic to nie pomagało, a bóle się nasilały. Kilka razy była na SOR i dalej nic. W końcu po którejś z kolei wizycie u lekarza zdecydowano się przeprowadzić badania. Biopsja, badania dopochwowe, wycinki, usg. Po tych badaniach dowiedziała się, że ma polipa, którego należy usunąć. 17 stycznia odbyła się operacja usunięcia polipa. Niestety nie usunięto go w całości, o czym dowiedziała się dopiero w szpitalu w Dublinie. Po operacji wycinki wysłano do badania histopatologicznego i okazało się, że jest to rak trzonu macicy drugiego stopnia. Wyznaczono na dzień 2 kwietnia br. operację usunięcia macicy w szpitalu w Dublinie. Od miejsca zamieszkania Ballybofey, mojej Siostrzenicy jest to 4 godziny jazdy. Po operacji będzie musiała przejść rekonwalescencję od 4 do 6 tygodni. Nic jeszcze nie wiadomo na czym ta rekonwalescencja będzie polegać. Czy będzie to radioterapia, czy chemioterapia. W tym czasie nie będzie mogła pracować. A musi opłacić czynsz za mieszkanie, opłacić wszystkie media, być może dojazdy do szpitala do Dublina no i musi też mieć pieniążki na zakup leków i podstawowych produktów żywnościowych. Ponadto ma trzy psy wzięte ze schroniska, które wymagają leczenia. W trakcie Jej pobytu w szpitalu psy musi oddać pod opiekę do hotelu, co wiąże się z dużym kosztem. Jej zasiłek chorobowy pokryje zaledwie czynsz. Jest w tragicznej sytuacji psychicznej (nie ma żadnego wsparcia psychologicznego) i finansowej.

Dlatego organizuję zbiórkę, aby pomóc Oli przejść przez ciężki okres choroby i powrócić do zdrowia.

Ola wcześniej ratowała, adoptowała starsze psiaki również i z Polski. Niestety trzy z nich już nie żyją.

Wierzę, że dobro, które Ola dawała  ratując starsze, niechciane i schorowane psy, wróci do niej w tym trudnym czasie.

Szczęście i dobro są jedynymi rzeczami, które się mnożą jeśli się nimi dzielimy.

Mam nadzieję, że uda nam się wspólnie Jej pomóc wrócić do normalności i że dobro wróci ze zdwojoną siłą do każdego Darczyńcy.

 

 

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 87

K.R. Łagowscy
100 zł
RA
Adela
500 zł
ZK
Zofia
Jolanta
460 zł
BS
Beata Sobiesiak
140 zł
KK
Kkk
100 zł
ŁR
Łucja Rogala
Kwiaciarnia
100 zł
Bazan Anna
200 zł
BT
Barbara Tomecka
600 zł
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków