id: p94b9v

Zajęcia nauki wspinaczki sportowej dla dzieci i młodzieży z domów dziecka oraz innych ośrodków wychowawczych - darmowe, pozaszkolne.

Zajęcia nauki wspinaczki sportowej dla dzieci i młodzieży z domów dziecka oraz innych ośrodków wychowawczych - darmowe, pozaszkolne.

Nasi użytkownicy założyli 1 145 397 zrzutek i zebrali 1 192 134 019 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

POLSKA FUNDACJA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO   POWER4YOUNG – kultura fizyczna to narzędzie i środek który zmienia dzieci i młodzież w lepszych ludzi, przeciwdziałając uzależnieniom i zjawiskom patologicznym, dając siłę i przykłady do przezwyciężania własnych problemów i przeciwności losu, jakie spotykają młodych ludzi szczególnie nie mającym wsparcia w rodzicach.

r23db5953634a21a.png

 

1.   JAK I KOMU POMAGAMY :)


           Polska Fundacja Wychowania Fizycznego jest niewielką organizacją pożytku publicznego, która jest organizatorem i mecenatem darmowych, pozaszkolnych zajęć wychowania fizycznego  z różnych dyscyplin sportu dla dzieci i młodzieży m.in. z domów dziecka m.in. Wrocławskiego Centrum Opieki i Wychowania, ubogich i dysfunkcyjnych rodzin - dom Samotnej Matki im. Brata Alberta we Wrocławiu, zakładów poprawczych m.in Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich w Raciborzu, placówek wychowawczych i socjoterapii m.in Zespołu Placówek Resocjalizacyjno-Socjoterapeutycznych w Oławie. W tym roku w darmowych i pozaszkolnych zajęciach podstaw wspinaczki sportowej uczestniczy młodzież z Ukrainy, umieszczona w domu dziecka WCOW.


W takich miejscach rozwijamy darmową kulturę fizyczną, jako jeden z najlepszych środków na wychowanie najmłodszych ludzi, pracujemy nad wyrównywaniem różnic społecznych i pomagamy najmłodszym odbudować wiarę w ludzi dorosłych i własne siły, przeciwdziałamy uzależnieniom i powstawaniem patologicznych zachowań i postaw wśród dzieci i młodzieży. Obecnie ze względu na ograniczony budżet organizujemy i finansujemy zajęcia nauki wspinaczki sportowej oraz nauki podstaw narciarstwa zjazdowego a nasze działania również dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnych realizujemy od już od 2014 r.


2. DLACZEGO PROSIMY O POMOC?


Ponieważ Fundacja jest niewielką organizacją, której budżet w 99% stanowią darowizny uczestników własnych zawodów charytatywnych Silver Run i Silver-Man Triathlon wszystkie zajęcia finansujemy na miarę możliwości budżetu. Jako organizacja nie otrzymujemy dotacji z gmin czy samorządu terytorialnego lub centralnego. Aby móc realizować regularne zajęcia sekcji wspinaczkowej dzieci i młodzieży potrzebujemy Twojego wsparcia, dołącz do nas i pomagajmy razem. Wśród darczyńców rozlosujemy koszulki techniczne zawodów Silver Run i Silver-Man Triathlon, a każdy kto przekaże wsparcie min. 30 zł przekażemy również medal zawodów.

odfde99bc7d6826c.jpeg

3. NAGRODY ZA WSPARCIE ROZWOJU KULTURY FIZYCZNEJ DZIECI I MŁODZIEŻY


Każdy kto przekaże wsparcie w zrzutce o wartości min. 30 pln otrzyma pamiątkowy medal Fundacji z zawodów charytatywnych Silver Run lub Silver-Man Triathlon, wśród wszystkich darczyńców rozlosujemy wysokiej jakości pamiątkowe koszulki techniczne.

Bez Państwa pomocy nie uda się zorganizować zajęć dla dzieci i młodzieży, za każde nawet najdrobniejsze wsparcie serdecznie dziękujemy i życzymy Darczyńcom zdrowia i szczęścia :)

ndd633e749e52500.jpg

d69850e4b95dcd90.jpg

z0379fe124f254b1.png

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 24

 
Dane ukryte
ukryta
PD
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
WS
Wojciech Szymczak
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
KI
30 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!