id: p9d834

Nowe pieśni Mai Sowińskiej - minialbum ,,Bojaźń"

Nowe pieśni Mai Sowińskiej - minialbum ,,Bojaźń"

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
8 690 zł 
z 9 000
96%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.
Ta zrzutka ma 1 nagrodę / ofertę!
Zobacz i wybierz jedną z nich

Nasi użytkownicy założyli 915 532 zrzutki i zebrali 881 073 400 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Bóg jest godzien, by Go wielbić. Maja ma wspaniały talent. Chcemy go użyć, nagrywając więcej pieśni na Jego chwałę. W doskonałej jakości. Możesz nam w tym pomóc. Zapraszamy! :)

Chcemy wydać nowy minialbum oraz dotychczasowe pieśni na fizycznych nośnikach.

Maja ma wspaniały głos i serce gorące dla Pana Jezusa. Swoich talentów używa do tego, aby Go uwielbiać. Chcemy nagrywać nowe utwory i rozprzestrzeniać tę muzykę wszędzie gdzie się da. Także w formie fizycznych nośników. Możesz nam pomóc!

Kochani!

W tym roku zbieraliśmy pieniądze na wydanie pierwszego albumu studyjnego Mai. Zebraliśmy (prawie) tyle, żeby umożliwić nam swobodne nagranie i wydanie tego albumu. Album będzie, ale z powodu dużej ilości projektów naszego producenta, który dopiero niedługo będzie mógł zacząć pracę nad materiałem (pozdrowienia JubyKing :)) - realna data wydania to wiosna 2020.

Zatem, nie chcąc biernie czekać, pracujemy nad kolejnym, mniejszym projektem, który wyjdzie PRZED pełnym albumem. Jest nim minialbum pt. „Bojaźń”.

Chcielibyśmy, żeby ten minialbum, razem z poprzednim pt. „Pośród Róż” został wydany w formie płytowej. Dodatkowo, mamy zrobiony remix pieśni „Zbuduj mi dom”, która też znajdzie się na krążku. Czyli chcemy zrobić wydanie fizyczne dwóch minialbumów, które łącznie dadzą nam 8 pieśni na krążku.

Oto one:

Obejdę miasto

Przekazuję sąd

Bojaźń

Widzę Ciebie (twórca/wokal: Mateusz Jasnos)

Zbuduj mi dom

Be Szoszanim

Ekstrawagancja

Zbuduj mi dom 2

Zaczynamy jeździć z koncertami i służymy na różnych wydarzeniach, gdzie wiele osób dopytuje o płyty, których mogliby słuchać w drodze, w domu i w pracy. Chcemy tym oczekiwaniom wyjść na przeciw. Nie damy rady jednak bez wsparcia finansowego z zewnątrz, czyli od Was… i dlatego robimy tę zrzutkę.

Zbieramy pieniądze na: honorarium dla producenta, dla osoby odpowiedzialnej za mix & mastering, projekt okładki płyty oraz ich tłoczenie. Gdyby stało się tak, że uzbieramy 2-3 tys. więcej niż zakładamy, to chcemy nakręcić klip dla jednej z piosenek z minialbumu „Bojaźń”. Coś pięknego, dla chwały Najpiękniejszego.

Planowana premiera to listopad/grudzień 2019. Nowe pieśni oczywiście będą dostępne na większości platform streamingowych oraz na YouTube.

Jeśli chcesz wesprzeć to, co robimy, prosimy - zrób to. Nieważne jaką kwotą… i pamiętaj, żeby się za nas pomodlić. :) My modlimy się za Ciebie!

Tymczasem zachęcamy Cię do zapoznania się z naszym kanałem na YouTube i tym, co już do tej pory udało nam się stworzyć:

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 1 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę/ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Aktywne organizatora:
Modlitwa i płyta!

Będziemy szczerzy. Nie mamy tyle czasu, aby wypełniać to miejsce wieloma nagrodami. Liczymy na Waszą dobrą wolę. Odwdzięczymy się przede wszystkim modlitwą - re...

od 1 zł

Kupione 53

Zakończona

Wpłaty 85

preloader

Komentarze 9

 
2500 znaków