id: p9sazx

Wsparcie redakcji Kultugranie.pl

Wsparcie redakcji Kultugranie.pl

Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 067 219 zrzutek i zebrali 1 163 027 793 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witaj!

Cieszymy się, że trafiłeś na naszą Zrzutkę.

Jesteśmy 6-osobową redakcją zapalonych graczy-dziennikarzy, którzy poznali się poprzez wspólną pracę w innych redakcjach lub wcześniejsze wspólne granie. Można powiedzieć, że znamy się jak łyse konie, ale Płotka chyba nie będzie zachwycona z tego porównania.


Kultugranie powstało początkowo na Bloggerze jako odpowiedź na obecny stan mediów gamingowych w Polsce. To właśnie w tym okrojonym środowisku zaczęliśmy stawiać nasze pierwsze, samodzielne kroki jako redakcja. Wraz z rozwojem i nabytym doświadczeniem przestawało nam to wystarczać. Jednogłośnie zadecydowaliśmy, że czas na większe środowisko. W ten sposób powstała strona Kultugranie.pl postawiona na WordPress. To, co teraz możecie oglądać to efekt naszej własnej pracy przy wykorzystaniu darmowych narzędzi.


Merytorycznie i technicznie jesteśmy dziennikarzami, którzy nie pozwalają sobie na potknięcia. Każdy tekst jest weryfikowany przed publikacją, by nie popełnić gafy (chociaż chochliki nie śpią, łajdaki jedne). Przeglądając inne serwisy gamingowe w naszym kraju, możemy śmiało stwierdzić, że możemy się z nimi mierzyć. Ba! Możemy być nawet lepsi od innych!

I tutaj pojawiacie się WY, drodzy Zrzutkowicze! Otóż brakuje nam zaplecza finansowego.


Co zrobimy z waszą kasą? Raczej na ucieczkę z kraju to za mała kwota. Chcemy te pieniądze przeznaczyć na:

  1. Reklamę naszej strony
  2. Wykupienie mocniejszego serwera
  3. Zainwestowanie w płatne addony WordPress


Korzyści z tego będziemy mieli zarówno my, jak i wy jako nasi czytelnicy. Będzie was więcej (to dla nas bardzo ważne). Tym samym potrzebny będzie mocniejszy serwer, który was pomieści. Płatne addony pozwolą nam dopracować wygląd i działanie strony, by korzystało wam się z niej przyjemniej.


A jeżeli, drogi czytelniku, dotarłeś aż do tego miejsca opisu i nadal nie masz ochoty nas wesprzeć... to nic nie szkodzi! Wjedź na naszą stronę kultugranie.pl i rozgość się. Niezależnie od tego, czy rzucasz właśnie portfelem w ekran, czy właśnie zamknąłeś go w sejfie, jesteś dla nas równie ważny jako odbiorca naszych treści ;)

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1

 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!