id: p9vw9u

Latika Opalińska 466 młody talent

Latika Opalińska 466 młody talent

Nasi użytkownicy założyli 959 540 zrzutek i zebrali 967 601 869 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Dzień dobry, jesteśmy rodzicami Latiki Opalińskiej, 8 letniej cudownej, młodej motocyklistki, która w tym roku debiutuje na zawodach rangi Pucharu Polski oraz Mistrzostw Polski PITBIKE. 

i8f0479f515ec2b3.jpegAle zacznijmy od początku Latika to mega szybka i zdolna dziewczynka uczennica 

2-giej klasy podstawowej w Jelczu-Laskowicach, która od ponad 3 lat jeździ na motocyklach. Chociaż wciąż jest malutka dziewczynką to Ci co ją poznali już wiedzą jakie ma cohones i jaką siłę do walki i treningów. Lati w sezonie ma około 4 treningow w tygodniu po 6-8h. Uwielbia to co robi i chce być cały czas tylko lepsza i szybsza. 

i7197dcd89c02a6c.jpeg

od49ba68f5daec64.jpegLatika obecnie ma dwóch trenerów 

MARKA SZKOPKA oraz OSCARA KUBICKIEGO z którymi ćwiczymy na obiektach w całej Polsce. od kwietnia tego roku jesteśmy razem z super Teamem Olsztyn Racing🐗🐗

e9995f079403f625.jpeg

W tym roku pojechaliśmy na nasze pierwsze zawody Puchar Śląska DuszanTeam gdzie Lati miała zdać licencje zawodniczą co oczywiście się udało ale w swoim debiucie wygrala w swojej klasie nawet z chłopakami i przyjechała na metę jako pierwsza :). Dwa tygodniu później mieliśmy pierwsza rundę Pucharu Polski Pitbike SM gdzie Lati w swojej klasie zajęła 2 miejsce z którego się bardzo cieszymy bo na zawodach była cała czołówka Polski. Jako rodzice wspieramy naszą małą Gwiazdę z wszystkich możliwych sił oraz środków jakie posiadamy lecz już powoli i one nam się kończą. Zrzutka ta powstała po rozmowie z naszymi super znajomymi i przyjaciółmi, którzy nam podrzucili taki pomysł że chętnie się dołożą dla Lati.

g06c65692e56f096.jpegCel główny jest jeden kupno Ohvale gp-0 w którym Latika się zakochała, motocykl ten daje nam bardzo duże możliwości na arenie Europejskiej gdzie Latika będzie mogła pojechać w wielu krajach. Dodatkowo będzie stworzony specialny projekt który umożliwi najszybszym dzieciom start na Mistrzostwach Świata na tym motocyklu. 

f2aaa7ad17a86759.jpeg


Bardzo prosimy wszystkich których znamy, pozytywnie zakręconych motocyklistów, oraz po prostu dobrych ludzi chętnych się dołożyć o wpłaty na ten szczytny cel. Latika o niczym jeszcze nie wie i chcemy jej zrobić niespodziankę kupując wymarzony motocykl. 


Link do wywiadu o Latice


https://fb.watch/v/1enC1KweA/


https://fb.watch/v/1nYSdf2Cz/


Obserwujcie nas na fb oraz instagramie 


Latika Opalińska #466 


https://fb.watch/v/17LBJxAB8/

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 4 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę / ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Nieaktywne
Inne
Super naklejka Latika 466

Każdy kto wpłaci 50zl lub więcej i ma ochotę otrzymać od nas specialnie przygotowana naklejkę na swój samochód, rower, hulajnoge, laptop, telefon. Proszony jest o kontakt.

50 zł

Kupione 2 z 20

Zakończona
Inne
Trening na naszym moto dla Twojego dziecka

Masz ochotę aby Twoje dziecko spróbowało na motocyklu, oferujemy 2h trening z nami na specialnie przygotowanym do tego placu, w cieslach koło Oleśnicy, Twoje dziecko będzie mogło spróbować swoich sił na moto, dodatkowo przekażemy wam podstawowa wiedzę aby zacząć. Zapraszamy

300 zł
Zakończona
Inne
Dzień na torze

Chcesz pojechać z nami na tor na trening jako widz, zobaczyć jak to wygląda na żywo, to idealna nagroda dla Ciebie zabierzemy Cię ze sobą na tor i będziesz mógł spędzić z nami i mega ekipą wspaniały dzień. Zapewniamy transport z okolic Wrocławia na najbliższy trening lub uzgodnioną datę. Na miejscu stawiamy pizze i extra emocje i wieczorem powrót. Zapraszamy

1000 zł
Zakończona
Inne
TWOJE LOGO NA MOTOCYKLU, KOMBINEZONIE, BUSIE

26-29.08 jest najważniejsza impreza dla Pitbike, są to Indywidualne Mistrzostwa Polski Pitbike SM w Koszalinie, chcesz zostać naszym sponsorem, aby LOGO Twojej Firmy było na motocyklu, kombinezonie oraz busie na najważniejsze imprezie w Polsce w tym roku. Zapraszamy na swój koszt umieścimy Twoje logo oraz zostaniesz oznaczony we wszystkich postach na mediach społecznościowych.

2000 zł

Kupione 1 z 3

Zakończona

Wpłaty 115

MA
ARKOP
2 000 zł
MS
Marcin Stecki
1 200 zł
AJ
Andrzej Jurczyk
600 zł
 
Dane ukryte
500 zł
TZ
To za biednych znajomych co 25zł nie mają dla Latiki. Krzysztof Siatkowski
466 zł
TZ
To za tych co mówili "wpłacone" a wpłaty nigdy nie było LOL
466 zł
TZ
To za tych co obiecali i czekają aż się zrzutka skończy aby udawać, że zapomnieli
466 zł
 
Dane ukryte
466 zł
PA
Paulina
300 zł
 
Dane ukryte
300 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków
  • TZ
    To za biednych znajomych co 25zł nie mają dla Latiki. Krzysztof Siatkowski

    845 znajomych na fejsie, każdy by po 25zł wpłacił i by był motorek.

    466 zł