Wybierz ile chcesz wpłacić

 • Super naklejka Latika 466

  Każdy kto wpłaci 50zl lub więcej i ma ochotę otrzymać od nas specialnie przygotowana naklejkę na swój samochód, rower, hulajnoge, laptop, telefon. Proszony jest o kontakt.

  rozwiń
  Super naklejka Latika 466
 • Trening na naszym moto dla Twojego dziecka

  Masz ochotę aby Twoje dziecko spróbowało na motocyklu, oferujemy 2h trening z nami na specialnie przygotowanym do tego placu, w cieslach koło Oleśnicy, Twoje dziecko będzie mogło spróbować swoich sił na moto, dodatkowo przekażemy wam podstawowa wiedzę aby zacząć. Zapraszamy

  rozwiń
  Trening na naszym moto dla Twojego dziecka
 • Dzień na torze

  Chcesz pojechać z nami na tor na trening jako widz, zobaczyć jak to wygląda na żywo, to idealna nagroda dla Ciebie zabierzemy Cię ze sobą na tor i będziesz mógł spędzić z nami i mega ekipą wspaniały dzień. Zapewniamy transport z okolic Wrocławia na najbliższy trening lub uzgodnioną datę. Na miejscu stawiamy pizze i extra emocje i wieczorem powrót. Zapraszamy

  rozwiń
  Dzień na torze
 • TWOJE LOGO NA MOTOCYKLU, KOMBINEZONIE, BUSIE

  26-29.08 jest najważniejsza impreza dla Pitbike, są to Indywidualne Mistrzostwa Polski Pitbike SM w Koszalinie, chcesz zostać naszym sponsorem, aby LOGO Twojej Firmy było na motocyklu, kombinezonie oraz busie na najważniejsze imprezie w Polsce w tym roku. Zapraszamy na swój koszt umieścimy Twoje logo oraz zostaniesz oznaczony we wszystkich postach na mediach społecznościowych.

  rozwiń
  TWOJE LOGO NA MOTOCYKLU, KOMBINEZONIE, BUSIE
 • Brak
Zobacz inne nagrody Pokaż mniej nagrod

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%

Podsumowanie

Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
2500 znaków
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
100 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
- -
Wsparcie cykliczne
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl Sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony Zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez Zrzutka.pl Sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij

exclamation-triangle Created with Sketch.
Ze względu na dyrektywę PSD2 w następnym kroku prawdopodobnie będzie konieczne dodatkowe uwierzytelnienie na stronie banku. W przypadku problemów - wybierz inną metodę płatności lub dowiedz się więcej - tutaj.