id: p9ztwr

Kropek i mnogie złamania. Prośba o pomoc.

Kropek i mnogie złamania. Prośba o pomoc.

Opis zrzutki

W ostatnim czasie koronawirus wszystkim nam zaprząta myśli.

Również dla naszej organizacji jest to czas, kiedy darowizny spadły do minimum. Tylko czy zwierzęta o tym wiedzą ? Czy mamy przerwę i możemy sobie pozwolić na przeczekanie kryzysu ?

Skontaktowała się z nami Pani w sprawie stada wolnożyjących kotów-w tym jednego z widocznym urazem tylnej łapki. Nie mogliśmy mu nie pomóc, powiedzieć poczekaj stary,wrócimy za jakiś czas.

Podrostek przebywa już w jednej w warszawskich lecznic. Wykonane zostało rtg (potwierdzone złamanie w dwóch miejscach).Najbliższy czas spędzi w opatrunku gipsowym z ograniczeniem ruchu.

Kotek trafił pod naszą opiekę i zostanie pod nią do czasu wyleczenia,aczkolwiek mamy nadzieję że adopcji - rokuje na zdecydowanie adopcyjnego kota (musi tylko nas jeszcze troszkę poznać)

Po wyleczeniu zostanie odrobaczony,zaszczepiony,wykonamy mu testy Fiv/Felv . Zbiórka ma na celu zebranie funduszy na dobry start - pokrycie kosztów faktury oraz dalszą profilaktykę i kontynuację sprawy z łapką.

Będziemy bardzo wdzięczni za każdą okazaną pomoc. Na miejscu zostały jeszcze 2 koty ( rodzeństwo) Kropka,którym również chcielibyśmy pomóc.


Wpłacający 1

NS
Natalia Seroka
10 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

626 272 zrzutki

i zebrali

376 982 895 zł

A ty na co dziś zbierasz?