id: pa79ag
By raka pogonić i życiem się cieszyć
By raka pogonić i życiem się cieszyć
Opis zrzutki
Cześć :) Nazywam się Natalia , mam 34 lata ,dwoje cudownych dzieci oraz nieproszonego gościa -raka złośliwego piersi.Kiedy się o nim dowiedziałam ,byłam już w 3 stadium choroby. Jedyne co mogłam zrobić to podjąć natychmiast leczenie. Po rozmowie z chirurgiem onkologiem ,zdecydowałam się pojechać do Szczecina - do centrum onkologii .Niestety jest to miasto odległe od mojego o 160 km.. Zakończyłam przyjmowanie czerwonej chemii , aktualnie przyjmuje białą raz w tygodniu. Jestem rokująca jak to mówi moja kochana Onkolog .Podróże do Szczecina oraz suplementacja ,którą muszę stosować jest bardzo kosztowna , dlatego podjęłam decyzje o założeniu zrzutki , nie tracę wiary lecz brakuje środków by moc wygrać walkę.
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez
formularz.
Never give up 💪 Jesteśmy z Tobą ❤️
Zdrowiej Nam :)
Trzymamy za Ciebie kciuki
Jesteśmy z Tobą i trzymamy kciuki! :)
❤