id: pa8pje

na leczenie

na leczenie

Nasi użytkownicy założyli 1 068 935 zrzutek i zebrali 1 166 790 270 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Fundacja Spa for Cancer powstała z myślą o kobietach borykających się z rakiem piersi, które w wyniku zmagań z chorobą często tracą wiarę w siebie, w swoją kobiecość, zamykają się w sobie i tym samym poddają chorobie lub nie potrafią wrócić do funkcjonowania sprzed choroby.

Misją Fundacji jest niesienie wsparcia kobietom chorym na nowotwory. 

Rak piersi to najczęściej występujący nowotwór i jednocześnie najczęstsza przyczyna zgonów wśród kobiet. Fundacja Spa for Cancer jest jedyną w Polsce organizacją, która poza warsztatami mającymi na celu podniesienie świadomości na temat choroby nowotworowej, daje też narzędzia, które pozwalają kobietom zapomnieć o trudnym okresie walki z rakiem i prowadzą do odzyskania poczucia kobiecości, utraconej w trakcie zmagań z nowotworem. 

Fundacja istnieje cztery lata ale w tym czasie udało się nam zrealizować szereg działań, z których możemy wymienić m.in.: warsztaty na temat zdrowego odżywiania; warsztaty pielęgnacji skóry po chemio i radioterapii; warsztaty motywacyjne i akceptacji siebie; warsztaty z brafitingu; ćwiczenia z trenerem personalnym czy spotkania mające na celu aktywizację zawodową. Ponadto organizujemy również spotkania, których celem jest umilenie czasu, jak na przykład wyjście do kina czy restauracji, dzięki czemu kobiety mogą oddać się małym przyjemnościom i w ten sposób zapominają o chorobie, a jednocześnie mają szansę spotkać się z osobami o podobnych doświadczeniach. Wiemy jak ogromne efekty przynosi taka forma terapii i jak bardzo wpływa na życie kobiet, ale też ich rodzin. Naszą misją jest edukacja- tworzymy kampanie społeczne, spotkania i materiały profilaktyczne by uczyć zdrowych nawyków dbania o własne zdrowie.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłać

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!