Zakup sprzętu treningowego do szkoły sztuk walk "PABLO FIGHT CLUB" ID: 7hdejt

Zakup sprzętu treningowego do szkoły sztuk walk "PABLO FIGHT CLUB" ID: 7hdejt

701 zł z 35 000 zł

2%

701 zł

701 zł

z 35 000 zł

42 dni

42 dni

do końca

9

9

wspierających
2%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki


26 września Stowarzyszenie "Obudź w Sobie Potencjał" otworzy szkołę sztuk walk Pawła "Pablo" Szymkowiaka w Człuchowie. Szkoła sztuk walk przewiduje treningi w zakresie: kickboxingu, mma, boksu, cross-fitu.


Stowarzyszenie "Obudź w Sobie Potencjał" powstało po wieloletnich doświadczeniach założyciela Bartosza Oleszczuka i obserwowaniu przez niego codziennego upadku wartości u młodych ludzi. Zdaniem założyciela Stowarzyszenia, młodzi ludzie mają mniejszą szansę wzorowania się na ,,Pozytywnych Autorytetach” niż to było 20 lat temu. Nie oznacza to że ich nie ma, ale pewne jest to, że przestają się ukazywać i nauczać. Zamiast tego w młodych ludzi uderzyła fala ,,Negatywnych Autorytetów”, którzy bardzo łatwo docierają do ludzi pokazując jak łatwo można odnieść sukces, a drugi człowiek przestał być potrzebny. Zatraca się ,,Idea” na której ludzie budowali własne ,,JA’’. Zapominamy o własnych możliwościach, marzeniach i sile, która drzemie w każdym z nas . Nie wydobywamy potencjału własnego, nie rozwijamy się, chcemy żyć bardzo często wyobrażeniami życia innych niż dążyć do własnych głęboko pochowanych pragnień i marzeń. Nie odnalezienie siebie w sobie skutkuje pewnym poszukiwaniem ujścia własnego niezadowolenia z samego siebie, pisząc to założyciel ma na myśli wejście w uzależniania jak i bycie złym człowiekiem nie biorąc żadnych substancji.Bartosz Oleszczuk: - "Jako instruktor terapii uzależnień wiem jak ważne jest mówienie o swoich trudnościach, słabościach, sukcesach i marzeniach. 

Wszystko to o czym piszę ma na celu radzenie sobie z emocjami, które powinny być traktowane jako część nas, a często są koniecznym złem. Mówienie o swoich trudnościach w moim poczuciu koi naszą trudność, lecz nie leczy skutecznie. To co leczy to wyznaczanie celów, ruch, pokonywanie trudności, rozmowa o tym ,analiza , branie odpowiedzialności i tak bardzo znaczące słowo w terapii: "DZIAŁANIE" czyli "DOŚWIADCZANIE" czyli "CZUCIE".


Jestem przekonany że szkoła sztuk walk Pawła Szymkowiaka "Pablo" jest w stanie z ludzi nieśmiałych, zakompleksionych, uciekających od trudności, uciekających od konfrontacji - odbudować człowieka we własnym poczuciu ważności, wartości i wewnętrznej siły ducha walki z codziennymi ludzkimi zmaganiami.  

Jako założyciel szkoły Pawła Szymkowiaka "Pablo" w Człuchowie - osobiście podjąłem się próby przełamania się co do ćwiczeń, sztuk walk, odchudzania, konfrontacji z własnym strachem , mobilizacją, systematycznością , budowaniem motywacji i dążeniem do celu.


Przez okres trzech miesięcy schudłem 16 kg, lepiej sypiam, jestem w aspektach konfrontacyjnych pewniejszy siebie, sprawniejszy fizycznie, jeszcze bardziej systematyczny, odporniejszy na wysiłek, atrakcyjniejszy dla siebie i własnej żony .

Na pewno więcej jest pozytywów niż negatywów. Po tym co doświadczyłem i wciąż doświadczam, żałuję tego że tak późno znalazłem dla siebie skuteczny sposób na własne "JA".


Jeśli zapytasz mnie czy szkoła sztuk walk "Pablo" jest wstanie towarzyszyć człowiekowi w zmianie, pomóc mu w ukształtowaniu siebie, czy w stawaniu się bardziej odpowiedzialnym, to odpowiem Tobie - "TAK, jest w stanie" .


Pawła przygoda ze sportami walki zaczęła się 25 lat temu. 


Paweł Szymkowiak: - "Dostałem pieniądze od Mamy na urodziny, które przeznaczyłem na pierwsze treningi. Umożliwiły mi one opłacenie zaledwie dwóch miesięcy z góry, jednak to wystarczyło, abym wsiąkł w ten sport na następne ćwierć wieku…

Klub Stoczniowiec w którym zaczynałem już nie istnieje. Jednak moja chęć do stawania się coraz lepszym fighterem trwa do dzisiaj. Różnica polega teraz jedyne na tym, że coraz bardziej skupiam się na pomocy innym, aniżeli na własnych osiągnięciach. One jednak też wciąż występują, jak chociażby tytuł vice mistrza polski MMA w wadze ciężkiej z 2017 roku.

Przez te lata brałem udział w wielu zawodach – zarówno tych krajowych, jak i zagranicznych. Nie tylko jako zawodnik, ale również jako trener. Nauczyłem się, że sukces dobrze smakuje, ale to porażki uczą nas najwięcej. Ta świadomość pozwala mi na co dzień lepiej przekazywać wiedzę, a także rozwijać biznes o treningi z różnych sportów walki, a także tych funkcjonalnych, które poprawiają wydolność i sylwetkę:

kickboxing, boks, tajski boks, MMA, grappling (brazylijskie jiu-jitsu), trening obwodowy (cross-trening).

Wraz ze swoją kadrą współpracuję nie tylko z zawodnikami przygotowującymi się do walk zawodowych czy amatorskich. W dużej mierze pracuję z osobami początkującymi, które chcą spróbować czegoś nowego, jak również z dziećmi, którym poświęcone są osobne godziny zajęć w Klubie.

Największą satysfakcją jest dla mnie obraz osoby, która przychodząc ma do nadrobienia wiele lat spędzonych na kanapie, a po kilku wyrasta na solidnego zawodnika. Pomimo, że początkowo nic nie wskazywało na taki rozwój wypadków. Zdaję sobie sprawę z tego, że każdy z nas jest na innym poziomie sprawności fizycznej, a także posiada różne doświadczenie.

W związku z powyższym treningi dobierane są indywidualnie do potrzeb każdej osoby przekraczającej próg Klubu. Nie ma znaczenia wiek, płeć czy poziom zaawansowania. Nawet jeżeli pojawiają się wątpliwości, to zrobimy wszystko, aby unikalna atmosfera tego miejsca je szybko wyeliminowała."


Strona internetowa stowarzyszenia.


Strona internetowa Pawła Szymkowiaka.

Wpłacający9

BK
Boguslawa Kupiec
200 zł
G
Grupa Urodziny
100 zł
MM
Maciej Markowski
100 zł
K
Król
100 zł
E
erjot.in
50 zł
J
Julita Majda
50 zł
A
Andrzej Kaczorek
50 zł
TI
Tomasz Iwaszko
50 zł

Komentarze1

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 5 zł i więcej

Imienne uwiecznienie na tablicy darczyńców

Każda osoba, która wesprze nasz projekt zostanie wpisana na tablicę darczyńców.

wybrano 5 razy

Wybieram

Wpłać 10000 zł i więcej

Nagroda specjalna za najwyższą wpłatę.

Osoba, która dokona najwyższej wpłaty otrzyma rękawice bokserskie z autografem mistrza świata w boksie.

Podana kwota 10000zł jest tylko "umowna" i nie musi zostać osiągnięta. Nagrodzimy najwyższą uzyskaną kwotę wpłaty.

(pozostało 1 z 1)

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

535 217 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?