PACZKA NA GWIAZDKĘ ID: 5afzd2

PACZKA NA GWIAZDKĘ ID: 5afzd2

3 522 zł z 40 000 zł

8%

3 522 zł

3 522 zł

z 40 000 zł

71 dni

71 dni

do końca

30

30

wspierających
8%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Witamy Was w kolejnej edycji akcji Paczka na Gwiazdkę!

g923506c3074a10b.png Przez te kilka edycji udało nam się dzięki Waszej pomocy spełnić wiele dziecięcych życzeń. To cudowne uczucie patrzeć na radość dzieci postawionych przez los przed tak trudnym wyzwaniem jakim jest choroba nowotworowa. Uwierzcie - te dzieci to prawdziwi wojownicy i jak nikt inny zasługują na odrobinę radości.

Przez te kilka lat udało nam się wspólnie - oprócz realizacji listów - spełnić wiele potrzeb oddziałowych, tych zarówno przydatnych rodzicom jak i pracownikom oddziałów onkologicznych. Udało nam się dokonać niemożliwego i wyposażyć wszystkie 3 części oddziału Onkologii i Hematologii Dziecięcej w Krakowie w fotele rozkładane dla rodziców, żeby już żaden rodzic, który niekiedy zamienia oddział na drugi dom, na długi czas, nie musiał więcej spać na materacu, podłodze czy nierozkładanym fotelu.

Zakupiliście lodówkę do pokoju rodziców, drobniejszy sprzęt AGD, stetoskopy, ciśnieniomierze, grzejniki, artykuły plastyczne do przedszkoli .... tych wszystkich zerbanych rzeczy jest tak wiele, że lista byłaby bardzo długa, dlatego nie będziemy jej tutaj publikować.

leca3207eda5f288.jpeg

Jak wiecie co roku prosimy naszych Darczyńców realizujących wybrane marzenie, o rozsądne rezerwowanie listów. Co roku zdarza się, że do puli tuż przed samym finałem akcji wraca jakaś część listów, które z różnych względów nie mogą być zrealizowane. Co roku przeznaczamy część zebranych środków na spełnienie tych niespłenionych życzeń.


W związku z tym tegoroczna zbiórka prowadzona będzie przede wszystkim na zrealizowanie tych listów, które nie zostaną zarezerwowane lub wrócą do puli. Da to także szansę tym osobom, które do tej pory nie mogły sobie pozwolić finansowo na wsparcie akcji i zrealizowanie wybranego listu ze względu na jego koszt. Każdy może się dorzucić i dzięki temu mamy nadzieję, że uzbieramy tyle pieniędzy, aby żadne dziecko nie pozostało bez prezentu.

W tej jakże dziwnej rzeczywistości związanej z pandemią chcemy także jak najtrafjniej pomóc oddziałom onkologicznym objętym akcją, dlatego też potrzeby oddziałowe także będą publikowane w formie listów. Bardzo nam zależy na tym, aby te potrzeby spełniać i przyczyniać się do poprawy warunków na oddziałach.

Nie wiemy czy podobnie jak w latach ubiegłych uda nam się zorganizować zbiórki rzeczowe w szkołach lub innych instytucjach, zachęcamy zatem do wsparcia naszej zbiórki co pozwoli nam zakupić niezbędne, wskazane przez oddziały rzeczy.


Istnieje także możliwość wsparcia naszej zbiórki poprzez zakup jednej z wielu cegiełek z logo akcji: breloczków, kubków, koszulek, poduszek czy toreb. Zakupu można dokonać tutaj:https://paczkanagwiazdke.shoppy.pl/


POTRZEBY ODDZIAŁOWE:

Rzeszów:

tablety do nauki zdalnej dla dzieci

kserokopiarka dla przedszkola jako pomoc dydaktyczna

maseczki

koce na łóżka szt 20


Liczymy na Wasze wsparcie i dziękujemy za to że jesteście!!!


Tutaj możecie obejrzeć foto i videorelacje z kilku ostatnich edycji akcji:

https://paczkanagwiazdke.pl/Wpłacający30

 
Dane ukryte
1 300 zł
K
KasiaW
200 zł
PB
Przemysław Broda
200 zł
 
Dane ukryte
100 zł
KP
Karolina Pitala
100 zł
DB
Dorota Boruta
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
G
GrzegorzG
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
JL
Joanna Longawa
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze3

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

570 055 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?