id: pamyac

100 - lecie LKS SANOVII LESKO

100 - lecie LKS SANOVII LESKO

Nasi użytkownicy założyli 958 919 zrzutek i zebrali 966 688 602 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności3

 • W dniu 24.01.2023r odbyło się spotkanie w Urzędzie Miasta i Gminy delegacji Komitetu Organizacyjnego Obchodów 100-Lecia Klubu LKS SANOVIA GEOKART Lesko z Panem Burmistrzem Adamem Snarskim.

  Na spotkaniu zostały przez Komitet omówione i przedstawione panu Burmistrzowi główne zamierzenia i punkty związane z obchodami 100 Lecia Klubu tj. program imprezy jak i potrzeby jego realizacji. Pan burmistrz wysłuchał od Komitetu liczne propozycje i postulaty dotyczące przebiegu imprezy i ze swojej strony zadeklarował swoją pomoc przy jej organizacji.

  Na szczególną uwagę zasługuje fakt ze pan Burmistrz Adam Snarski na prośbę Komitetu Organizacyjnego obchodów 100 Lecia Klubu SANOVIA Lesko - przyjął honorowy patronat nad jego obchodami.

  Na zakończenie warto dodać, że nie było to ostatnie tego typu spotkanie i obie strony zadeklarowały spotkać się w tej sprawie w następnym miesiącu.

  Ze swojej strony Komitet Organizacyjny Obchodów 100-Lecia Klubu LKS SANOVIA GEOKART Lesko serdecznie dziękuje Panu Burmistrzowi za poświęcony czas, merytoryczną rozmowę i zadeklarowaną pomoc przy organizacji 100 Lecia KLUBU.

  Jak zadeklarowały obie strony spotkania w tym temacie będą dalej kontynuowane.

  tekst: Grzegorz Kuczma

  fot: Przemysław Lasyk

  #pilkanozna #Sanovia #lesko #100lecieklubuogYkNDywtnLtIifY.png

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

LKS "Sanovia" Lesko - jeden z najstarszych  klubów sportowych w Polsce !!! 100 lat historii jest szczególnym rokiem dla całego społeczeństwa nie tylko Leska, ale i całych Bieszczadów. W tym to roku obchodzimy Jubileusz 100-lecia SANOVII Lesko, najstarszego klubu w tej części kraju.


Ludowy Klub Sportowy SANOVIA w Lesku funkcjonuje od 1923 roku. Prowadził w tym czasie działalność sportową w wielu sekcjach. Zawodnicy kluby odnosili wiele sukcesów na arenach krajowych i międzynarodowych. Swoją działalność skupiał przede wszystkim na szkoleniu dzieci i młodzieży w zakresie szachów, piłki nożnej, a także podnoszenia ciężarów, akrobatyki sportowej, zapasów i lekkiej atletyki. Wychowanką klubu jest m in. mistrzyni Polski w szachach Magdalena Gużkowska, a także reprezentantka Polski w piłce nożnej kobiet Katarzyna Barlewicz - obecnie trenerka kadry Polski kobiet U19 . Praca szkoleniowa z najmłodszymi zaowocowała licznymi sukcesami dzieci i młodzieży na poziomie województwa i kraju. Również w pracy szkoleniowej w zakresie piłki nożnej klub odnotował wiele znaczących sukcesów. Jego wychowankowie kontynuowali kariery sportowe w znaczących klubach piłkarskich Podkarpacia. Również klub uczestniczył w rozgrywkach IV Ligi. Kilka pokoleń mieszkańców Leska i okolic aktywnie uczestniczyło w rozwoju i sportowej działalności tego klubu.


Obecnie posiadamy dwie drużyny seniorskie kobiet i mężczyzn. Kobiety występują w IV lidze podkarpackiej kobiet, zaś mężczyźni w klasie A. Posiadamy również drużyny młodzieżowe. Druga nasza sekcja szachowa uczestniczy w rozgrywkach do II ligi.


Naszym pragnieniem i celem jest nawiązanie do licznych sukcesów sportowych jakie osiągaliśmy na przestrzeni minionych lat. Chcielibyśmy aby drużyna seniorek, w której występują dziewczyny z terenu całych Bieszczadów, a także ościennych powiatów awansowała w sezonie 2022/2023 do III ligi makroregionalnej (po rundzie jesiennej są liderkami), a seniorzy do klasy okręgowej (obecnie zajmują drugie miejsce premiowane awansem).


Od uczestników zajęć nie pobieramy żadnych opłat. Udział w treningach jest całkowicie bezpłatny, a Zarząd Klubu pracuje społecznie. Naszym założeniem jest:

 - organizacja wystawy 1923-2023,

- obchody w Bieszczadzkim Domu Kultury,

 - zakup sztandaru dla naszego Klubu, co byłoby godnym uhonorowaniem 100 lat istnienia.

- zakup tablicy pamiątkowej umieszczonej na budynku klubowym,

- remont i odnowa pomieszczeń klubowych,

- organizacja gali 100 lecie klubu.

 - organizacja meczu Seniorów

- organizacja turnieju dziecięcego.

- stworzenie strony www.sanovia.pl z okazji 100 - lecia klubu.


Na ten cel utworzone zostało również specjalne subkonto


 w BNP Paribas o numerze 06 1600 1462 1027 9022 1000 0003.

Na które również można wpłacać Darowiznę Wpisując w tytule: "Jubileusz 100-lecia SANOVII"


Fundatorzy sztandaru uhonorowani będą symbolicznym imiennym gwoździem na specjalnej tablicy pamiątkowej.


Myślimy również o wmurowaniu tablicy pamiątkowej w hołdzie zawodnikom, trenerom i działaczom, którzy związani byli z naszym Klubem przez 100 lat.


Zwracamy się do Państwa z propozycją podjęcia współpracy i wsparcie nas finansowo w naszych zamierzeniach. Razem świętujmy tak zacny jubileusz.


Będziemy wdzięczni za okazanie zainteresowania i wsparcie finansowe naszego Klubu.


Bardzo chętnie spotkamy się z Państwem by przedstawić nasze plany i zamierzenia.


W związku z obchodami 100 rocznicy powstania klubu Sportowego Sanovia 1923 Lesko, które odbędą się 15 lipca 2023 roku, jesteśmy w trakcie powołania komitetu organizacyjnego.

 Dotychczas odbyły się dwa spotkania na których zjawili się min. byli działacze, prezesi inne osoby zawsze wspierające NASZ KLUB.Zgodnie z tradycją, darczyńcy zostaną uhonorowani:


wpłata 20 zł i więcej - imienny certyfikat;


wpłata 50 zł i więcej - imienny certyfikat i odznaka 100-lecia SANOVII;


wpłata 100 zł i więcej - imienny certyfikat, brązowa odznaka honorowa 100-lecia SANOVII,


wpłata 200 zł i więcej - imienny certyfikat, brązowa odznaka honorowa 100 – lecia SANOVII, imienny gwóźdź pamiątkowy na tablicy do wbijania gwoździ; wpłata


300 zł i więcej - imienny certyfikat, srebrna odznaka honorowa 100 – lecia SANOVII, imienny gwóźdź pamiątkowy na tablicy do wbijania gwoździ;


wpłata 500 zł i więcej - imienny certyfikat, złota odznaka honorowa 100 – lecia SANOVII, imienny gwóźdź pamiątkowy na tablicy do wbijania gwoździ oraz na drzewcu sztandaru.


wpłata 1 000 zł i więcej - imienny certyfikat, złota odznaka honorowa 100 – lecia SANOVII, imienny gwóźdź pamiątkowy na tablicy do wbijania gwoździ oraz na drzewcu sztandaru, udział w gali jubileuszowej z osobą towarzyszącą..Naszą inicjatywę można także wesprzeć dokonując bezpośredniej wpłaty na wydzielone konto LKS SANOVII Lesko 06 1600 1462 1027 9022 1000 0003 wpisując w tytule: "Jubileusz 100-lecia SANOVII". Wierzymy, że nie pozostaniecie Państwo obojętni na naszą prośbę. Każdego, komu zależy na godnym uhonorowaniu 100 lat istnienia naszego Klubu zachęcamy do wsparcia niniejszej zrzutki.


Pamiętajcie, że darując pieniądze na sztandar i tablicę pamiątkową, zostawiacie po sobie ślad dla przyszłych pokoleń. Każda złotówka się liczy!


 Z poważaniem,

Zarząd wraz z Organizatorami Jubileuszu.

Lokalizacja

Lesko, Poland

Zobacz na mapie
map pin
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 36

 
Dane ukryte
100 zł
MM
Marek Marecki
ML
50 zł
JK
Jarek Kulig
50 zł
MM
Michał Michniewicz
50 zł
ŁC
Łukasz Chodorowski
DH
Dominik Hańczuk
130 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Krystian Miśko
100 zł
MW
Mateusz Wąchocki
150 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków