id: pamyac

100 - lecie LKS SANOVII LESKO

100 - lecie LKS SANOVII LESKO

Nasi użytkownicy założyli 1 167 482 zrzutki i zebrali 1 215 102 012 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności4

 • Wszelkie aktualności na naszym FB:

  https://www.facebook.com/profile.php?id=100057287575066

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

LKS "Sanovia" Lesko - jeden z najstarszych  klubów sportowych w Polsce !!! 100 lat historii jest szczególnym rokiem dla całego społeczeństwa nie tylko Leska, ale i całych Bieszczadów. W tym to roku obchodzimy Jubileusz 100-lecia SANOVII Lesko, najstarszego klubu w tej części kraju.


Ludowy Klub Sportowy SANOVIA w Lesku funkcjonuje od 1923 roku. Prowadził w tym czasie działalność sportową w wielu sekcjach. Zawodnicy kluby odnosili wiele sukcesów na arenach krajowych i międzynarodowych. Swoją działalność skupiał przede wszystkim na szkoleniu dzieci i młodzieży w zakresie szachów, piłki nożnej, a także podnoszenia ciężarów, akrobatyki sportowej, zapasów i lekkiej atletyki. Wychowanką klubu jest m in. mistrzyni Polski w szachach Magdalena Gużkowska, a także reprezentantka Polski w piłce nożnej kobiet Katarzyna Barlewicz - obecnie trenerka kadry Polski kobiet U19 . Praca szkoleniowa z najmłodszymi zaowocowała licznymi sukcesami dzieci i młodzieży na poziomie województwa i kraju. Również w pracy szkoleniowej w zakresie piłki nożnej klub odnotował wiele znaczących sukcesów. Jego wychowankowie kontynuowali kariery sportowe w znaczących klubach piłkarskich Podkarpacia. Również klub uczestniczył w rozgrywkach IV Ligi. Kilka pokoleń mieszkańców Leska i okolic aktywnie uczestniczyło w rozwoju i sportowej działalności tego klubu.


Obecnie posiadamy dwie drużyny seniorskie kobiet i mężczyzn. Kobiety występują w IV lidze podkarpackiej kobiet, zaś mężczyźni w klasie A. Posiadamy również drużyny młodzieżowe. Druga nasza sekcja szachowa uczestniczy w rozgrywkach do II ligi.


Naszym pragnieniem i celem jest nawiązanie do licznych sukcesów sportowych jakie osiągaliśmy na przestrzeni minionych lat. Chcielibyśmy aby drużyna seniorek, w której występują dziewczyny z terenu całych Bieszczadów, a także ościennych powiatów awansowała w sezonie 2022/2023 do III ligi makroregionalnej (po rundzie jesiennej są liderkami), a seniorzy do klasy okręgowej (obecnie zajmują drugie miejsce premiowane awansem).


Od uczestników zajęć nie pobieramy żadnych opłat. Udział w treningach jest całkowicie bezpłatny, a Zarząd Klubu pracuje społecznie. Naszym założeniem jest:

 - organizacja wystawy 1923-2023,

- obchody w Bieszczadzkim Domu Kultury,

 - zakup sztandaru dla naszego Klubu, co byłoby godnym uhonorowaniem 100 lat istnienia.

- zakup tablicy pamiątkowej umieszczonej na budynku klubowym,

- remont i odnowa pomieszczeń klubowych,

- organizacja gali 100 lecie klubu.

 - organizacja meczu Seniorów

- organizacja turnieju dziecięcego.

- stworzenie strony www.sanovia.pl z okazji 100 - lecia klubu.


Na ten cel utworzone zostało również specjalne subkonto


 w BNP Paribas o numerze 06 1600 1462 1027 9022 1000 0003.

Na które również można wpłacać Darowiznę Wpisując w tytule: "Jubileusz 100-lecia SANOVII"


Fundatorzy sztandaru uhonorowani będą symbolicznym imiennym gwoździem na specjalnej tablicy pamiątkowej.


Myślimy również o wmurowaniu tablicy pamiątkowej w hołdzie zawodnikom, trenerom i działaczom, którzy związani byli z naszym Klubem przez 100 lat.


Zwracamy się do Państwa z propozycją podjęcia współpracy i wsparcie nas finansowo w naszych zamierzeniach. Razem świętujmy tak zacny jubileusz.


Będziemy wdzięczni za okazanie zainteresowania i wsparcie finansowe naszego Klubu.


Bardzo chętnie spotkamy się z Państwem by przedstawić nasze plany i zamierzenia.


W związku z obchodami 100 rocznicy powstania klubu Sportowego Sanovia 1923 Lesko, które odbędą się 15 lipca 2023 roku, jesteśmy w trakcie powołania komitetu organizacyjnego.

 Dotychczas odbyły się dwa spotkania na których zjawili się min. byli działacze, prezesi inne osoby zawsze wspierające NASZ KLUB.Zgodnie z tradycją, darczyńcy zostaną uhonorowani:


wpłata 20 zł i więcej - imienny certyfikat;


wpłata 50 zł i więcej - imienny certyfikat i odznaka 100-lecia SANOVII;


wpłata 100 zł i więcej - imienny certyfikat, brązowa odznaka honorowa 100-lecia SANOVII,


wpłata 200 zł i więcej - imienny certyfikat, brązowa odznaka honorowa 100 – lecia SANOVII, imienny gwóźdź pamiątkowy na tablicy do wbijania gwoździ; wpłata


300 zł i więcej - imienny certyfikat, srebrna odznaka honorowa 100 – lecia SANOVII, imienny gwóźdź pamiątkowy na tablicy do wbijania gwoździ;


wpłata 500 zł i więcej - imienny certyfikat, złota odznaka honorowa 100 – lecia SANOVII, imienny gwóźdź pamiątkowy na tablicy do wbijania gwoździ oraz na drzewcu sztandaru.


wpłata 1 000 zł i więcej - imienny certyfikat, złota odznaka honorowa 100 – lecia SANOVII, imienny gwóźdź pamiątkowy na tablicy do wbijania gwoździ oraz na drzewcu sztandaru, udział w gali jubileuszowej z osobą towarzyszącą..Naszą inicjatywę można także wesprzeć dokonując bezpośredniej wpłaty na wydzielone konto LKS SANOVII Lesko 06 1600 1462 1027 9022 1000 0003 wpisując w tytule: "Jubileusz 100-lecia SANOVII". Wierzymy, że nie pozostaniecie Państwo obojętni na naszą prośbę. Każdego, komu zależy na godnym uhonorowaniu 100 lat istnienia naszego Klubu zachęcamy do wsparcia niniejszej zrzutki.


Pamiętajcie, że darując pieniądze na sztandar i tablicę pamiątkową, zostawiacie po sobie ślad dla przyszłych pokoleń. Każda złotówka się liczy!


 Z poważaniem,

Zarząd wraz z Organizatorami Jubileuszu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 100

SO
Bożena Czuryk
50 zł
KB
Bocheński Marek
60 zł
WK
Witold Król
150 zł
 
Dane ukryte
100 zł
MH
Mateusz Horodejczuk
250 zł
EM
Ewelina Machnica
2 200 zł
 
Dane ukryte
500 zł
KW
Krzysztof Wasylewicz
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze 9

 
2500 znaków