id: pav9nf

Środki na pomoc bezdomnym zwierzętom, w szczególności kotom.

Środki na pomoc bezdomnym zwierzętom, w szczególności kotom.

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 069 464 zrzutki i zebrali 1 167 882 176 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Zbieramy środki na pomoc bezdomnym zwierzętom, w szczególności kotom. Leczymy je, bierzemy na tymczas i utrzymujemy z własnych środków szukając domów. Naszym priorytetem jest sterylizacja, która jest jedynym sposobem na zatrzymanie mnozenia kotów. Mnozenia, które jest powodem morza kociego cierpienia. Cierpienia kociąt, które rodzą się tylko po to by umrzeć z niedożywienia, zimna i chorób, zaniedbania, lub są zwyczajnie bestialsko zabite.. \n\nChcesz wiedzieć jak uratować 100 bezdomnych kotków ? To proste, sterylizując jednego ( ich niedoszłą matkę )\n\nProsimy, pomóżcie nam pomagać.

JAKO WOLONTARIUSZE PROSIMY O POMOC

znajdziesz Nas na FaceBooku!: https://web.facebook.com/Boles%C5%82awieckie-Koty-1574507946116793/?fref=ts

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 26

 
Marcin Cawricz
645 zł
BB
Bad Bunzlauer
104 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
GR
Grzegorz
52 zł
GG
gguzicki
52 zł
DG
Daniel Grygorcewicz
52 zł
DS
Dorota Strzelczyk
50 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków
  • Marcin Cawricz

    Nasi kochani wolontariusze to, że pomocy nigdy za wiele ale pieniędzy prawie zawsze za mało ....wiemy to i dlatego wspieramy Waszą zbiórkę kwotą 645 zł która pozwoli zrealizować wyznaczony cel.\nKwota którą przekazujemy jest efektem naszej zbiórki z której pieniądze nie zostały przeznaczone na pierwotny cel ponieważ nie było osoby prywatnej, która wskazała by mordercę pieska. \nPamiętamy o ludziach dobrej woli, którzy chcieli pomóc nam i wpłacali pieniążki. Jestem przekonany, że popierają tą wpłatę na Wasz cel całymi serduchami, bo są dobrzy i chcą pomagać !\nPrzypominam, że część z wtedy zebranych pieniążków przekazaliśmy na inną zrzutkę na pomoc choremu kotu Behiemu... niestety o jego losach nic nie wiemy :( nikt nam nie odpowiedział :(\n\nPieniążki zostały przelane w sposób tradycyjny i zgodnie z informacją organizatora na Waszym koncie powinny pojawić się do dwóch dni.\n\nGdyby ktoś miał potrzebę proszę o kontakt e-mail : [email protected]\n\nPozdrawiamy \nEwa i Marcin.