id: pbg8ge

ZUS maj 2021 - #ToSieSamoKomentuje

ZUS maj 2021 - #ToSieSamoKomentuje

Nasi użytkownicy założyli 1 014 600 zrzutek i zebrali 1 061 074 992 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

URODZINOWE WSPARCIE NA POKRYCIE KOSZTÓW ZUS ZA MAJ 2021 - cel: 1457 ZŁ.

Działania na rzecz Polski | #ToSieSamoKomentuje | Grzegorz Płaczek


Datą zakończenia zbiórki jest 13.05.2021., czyli dzień moich urodzin. Dziękują za każde wsparcie i zaufanie. Zebrane fundusze przeznaczę na pokrycie kosztów ZUS za miesiąc maj 2021 oraz na pokrycie podstawowych kosztów moich codziennych, nieustających działań na rzecz Polski... Jeśli się uda, pokryję także koszty ZUS mojej żony - Aliny, która stoi u mojego boku z podniesioną głową, z nadzieją patrząc w przyszłość i pomagając mi każdego dnia.


j5c17f4b5fa27d81.png

Kocham mój kraj. Kocham moją Polskę. Nie klękam. Szukam prawdy. Chronię Rodzinę.

Mam dosyć brudnej polityki, nielogicznych decyzji, burzenia tego, co codzienną pracą staramy się budować.


Serce mi wyrywa, gdy czytam i widzę media, które są zawsze zależne od Kogoś. A za tym Kimś jest kolejny Ktoś.

Trudno opisać, co mam w sercu. W kilku słowach? Kolor bieli i czerwieni. Żal, gdy widzę w jakim kierunku podąża moja Ojczyzna. Co chcę zrobić? Szukać prawdy, bez politycznego zacietrzewienia, bez obrażania. Wierzę, że jest to możliwe. 

Słyszymy w przestrzeni publicznej wiele słów, niektóre często są niezwykle obraźliwe. Nie zgadzam się z takim językiem i z takim poziomem prowadzenia dialogu. Nie po to Bóg dał nam takie słowa, jak chleb, miłość, praca i wolność, abyśmy mogli stać i patrzeć na obecną sytuację. W ostatnich tygodniach coś we mnie pękło. Coś się wylało. Coś dobrego. Polskiego. Nie chcę takiej Polski, którą tworzą nam politycy. Moje dzieci zasługują na coś więcej.

O moich działaniach dowiadujecie się na kanale:

www.facebook.com/ToSieSamoKomentuje/

Samo jednak spotkanie wymaga przygotowania treści i poszukiwań. Czasem niełatwych. Nie mam za sobą partii, sztandarów, garniturów i... nie chcę tego mieć. Ale mam instynkt i potrafię słuchać. I czytać. I łączyć kropki.

Wyrażanie własnych myśli i głoszenie prawdy - często niewygodnej dla wielu polityków - nie jest łatwe. Przekonałem się o tym już od pierwszego spotkania z Wami na moim kanale. Z drugiej jednak strony Wasze zaangażowanie, ogromna ilość komentarzy oraz otrzymywanych przeze mnie wiadomości sprawia, że czuję, że warto mówić prawdę.

Chcę dalej szukać, tworzyć i bardziej się zaangażować. Szukam prawdy. Nie obrażam. Chcę publikować treści, których główny nurt i media, zawsze zależne od Kogoś, nie pokażą. Sam tego nie osiągnę. Chcę zostać w moich staraniach czysty, bez zobowiązań wobec innych. NIEZALEŻNY. Zgodny z sumieniem, moimi myślami i moim sercem, które jest w kolorze bieli i czerwieni. 

Więcej o mnie na: www.naszkobior.pl/grzegorzplaczek/

Kobiór to mała śląska gmina, w której mieszkam na co dzień. W której, przed ekranem komputera "kopię" i szukam i... staram się myśleć niezależnie. Często pod prąd... Logicznie. Nie obrażając.


Dlaczego walczę i szukam?


Obecne działałania rządu są często dla mnie nielogiczne. Ale poprzednie rządy działały podobnie. Zawsze ten sam scenariusz. Szukam przyczyn i staram się docierać do prawdy. Do treści, których nie da się łatwo znaleźć w internecie. Do słów, które nie padają w mediach głównego nurtu. Chcę dobrej i uczciwej Polski. Być może to ułuda. Ale zawsze warto próbować.


Dzięki Waszemu wsparciu udało mi się również spisać wszystko, co ważne i... wydać moją książkę - szczegóły na:

www.ToSieSamoKomentuje.pl oraz utworzyć... fundusz stypendialny dla dzieci i młodzieży w mojej małej, śląskiej gminie. WALCZYMY RAZEM nie rezygnując z marzeń.


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 203

 
Dane ukryte
500 zł
CZ
Chris Zolcinski
300 zł
 
Dane ukryte
300 zł
 
Dane ukryte
300 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
100 zł
CN
Celina N. Odelga
100 zł
GS
Grazyna stachowicz
100 zł
AO
Agnieszka Ostafin
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 19

 
2500 znaków