id: pbs2tw

Na pomoc prawną dla przedsiębiorców, którzy otwierają biznes w trakcie lockdownu

Na pomoc prawną dla przedsiębiorców, którzy otwierają biznes w trakcie lockdownu

Opis zrzutki

Przedsiębiorcy, którzy otwierają firmy przywracają praworządność, wbrew anarchii i bezprawiu rządu. Wspierajmy ich wspólnie. Jeżeli nie dojdzie do masowego obywatelskiego nieposłuszeństwa i gromadnego otwierania przedsiębiorstw, to ta władza nie odpuści.


Dzięki zebranym pieniądzom Kongres Polskiego Biznesu zapewni pomoc prawną tym, którzy otwierają biznes pomimo lockdownu.


______________

Dziękujemy bardzo za wsparcie naszej zrzutki, z której możemy świadczyć taką pomoc prawną i zachęcamy do dalszej pomocy przedsiębiorcom.


Uruchomiliśmy ofertę pomocy dla wszystkich, którzy chcą normalnie prowadzić działalność gospodarczą. Przede wszystkim polega ona na udzielaniu porad prawnych. Każdy przedsiębiorca, który chce się otworzyć, może zgłosić się do nas. Uzyska odpowiedzi na pytania o ryzyko, jako postępować w razie kontroli, i też zapewniamy wsparcie przy postępowaniu przed Sanepidem, Policją, w ewentualnym postępowaniu sądowym.


Zgłosić się do nas może każdy przedsiębiorca, który otworzył działalność, który ma pytania jak to zrobić, czy ma wątpliwości, co mu grozi, jak również, ci którzy otrzymali protokół z Sanepidu, karę administracyjną, mandat albo grozi im utrata subwencji z PFR.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 1532

SM
Sławomir Mentzen
10 000 zł
KC
Kamil Ciesielski
3 100 zł
BD
Biuro dla MiŚa
2 021 zł
AL
Aurantium Ltd.
2 000 zł
M-
MarpolElektro - najlepsi elektrycy ever
1 001 zł
R
Rafał Kamraj
1 000 zł
AL
Aleksandra Ledwig
1 000 zł
TD
Tartak Dębina
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
Zobacz więcej

Komentarze 86

 
2500 znaków
 • Angelika Zowczak

  Witam, niedawno opusciłem zakład karny, i wraz z dziewczyna chcemy zaczac zycie na nowo, niestety ciągna sie za mną długi komornicze z którymi nie potrafie sobie poradzić sam nie chce juz nigdy wracac do zakladu karnego, narobiłem w życiu wiele złego, i nie powinienem się do was zwracać ale nie mam wyjścia jestem pod ściana, życie kosztuje a upomnienia przychodzą dziękuje za każdy nawet najdrobniejszy gest z waszej strony, wiem ze sa tu anioły, prosze wesprzyjcie moja zbiorke konto zweryfikowane przez moja dziewczyne

 • Krzysztof Jozefiak

  Bardzo przepraszam że wstawiam tu naszą zrzutkę ale szukam pomocy dla mojego 4 letniego wnuczka Drodzy tak bardzo nam wstyd prosić was o pomoc ale niestety aby ratować wzrok naszego 4 letniego wnuczka prosimy ,a nawet błagamy Was o udostępnienie . 😥 Nasza zbiórka stanęła w miejscu a my jako dziadkowie zrobimy wszystko aby zdobyć pieniążki na leczenie . 😭 Udostępnienie nic nie kosztuje,a naszemu małemu wnuczkowi może bardzo pomóc . Więc Błagamy nie bądźcie obojętni na naszą prośbę i pamiętajcie Dobro Wraca z podwojona siła . Wierzymy razem z Jasiem że wy nam pomożecie 😍 A za okazałe serduszko ❤️ bardzo dziękujemy ❤️ Id : do zrzutki wnuczka to : natxz9

 • Konrad Stefaniuk

  Kochani przedsiebiorcy pomozcie z moim biznesem!! nvhafr

 • Teresa Lewandowska

  BŁAGAM O PILNĄ POMOC. Dla Mojego Najlepszego Przyjaciela pod internetowym linkiem: h t t p s : // z r z u t k a . pl / g9rfa8 Zbieramy WSZYSCY RAZEM na Dokończenie Budowy 🚗Poloneza 1500🚗 z roku 1978-ego w skali aż 1:8. Bardzo PROSZĘ O UDOSTĘPNIENIA----To jedyny sposób, by zbiórka się powiodła. Dziękujemy Bardzo! ❤❤❤ Polonez to duma polskiej gospodarki. Chcemy to podkreślić tym pięknym modelem. Chcemy tym oddać swoisty hołd i cześć polskiej myśli przemysłowej. Chcemy tym modelem stworzyć swoisty pomnik polskiej gospodarce. Przykre, że zaniechano produkcję tych wspaniałych krajowych aut. Na razie uzbieraliśmy ponad 1 400 złotych, ale potrzeba jest więcej. Ciągle jeszcze brakuje do 3 000 złotych. Modelarstwo to piękna pasja!! Pomóżcie spełnić to marzenie przed nadejściem zniechęcenia, apatii i rezygnacji. DAWANIE DAJE WIĘCEJ 😃RADOŚCI😉, NIŻ BRANIE ! ! ! Osoba, która zbiera ma postępujące zwyrodnienie kręgosłupa i jest uboga. KAŻDA ZŁOTÓWKA SIĘ LICZY. Zbiórka jest potwierdzona prawdziwymi skanami Paragonów z Kiosku, których zdjęcia są w formie plików "jpg" przedstawione na profilu tej zbiórki. Potwierdza to, że pieniądze wpłacone tutaj są rzeczywiście wydawane na kolejne części do złożenia modelu polskiego auta. Tu jest gwarancja uczciwości. WIELKIE DZIĘKI WAM ZA CAŁE DOBRO!! Dobro Zawsze Wraca. :-) << PRZECZYTAŁEŚ/ŁAŚ -------- PODAJ DALEJ!!!! >>.

 •  
  Użytkownik anonimowy

  Trzymajcie się tam!

  2 zł
 • Zobacz więcej
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

691 855 zrzutek

i zebrali

456 474 000 zł

A ty na co dziś zbierasz?