id: pbs2tw

Na pomoc prawną dla przedsiębiorców, którzy otwierają biznes w trakcie lockdownu

Na pomoc prawną dla przedsiębiorców, którzy otwierają biznes w trakcie lockdownu

Nasi użytkownicy założyli 1 155 980 zrzutek i zebrali 1 199 941 969 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Przedsiębiorcy, którzy otwierają firmy przywracają praworządność, wbrew anarchii i bezprawiu rządu. Wspierajmy ich wspólnie. Jeżeli nie dojdzie do masowego obywatelskiego nieposłuszeństwa i gromadnego otwierania przedsiębiorstw, to ta władza nie odpuści.


Dzięki zebranym pieniądzom Kongres Polskiego Biznesu zapewni pomoc prawną tym, którzy otwierają biznes pomimo lockdownu.


______________

Dziękujemy bardzo za wsparcie naszej zrzutki, z której możemy świadczyć taką pomoc prawną i zachęcamy do dalszej pomocy przedsiębiorcom.


Uruchomiliśmy ofertę pomocy dla wszystkich, którzy chcą normalnie prowadzić działalność gospodarczą. Przede wszystkim polega ona na udzielaniu porad prawnych. Każdy przedsiębiorca, który chce się otworzyć, może zgłosić się do nas. Uzyska odpowiedzi na pytania o ryzyko, jako postępować w razie kontroli, i też zapewniamy wsparcie przy postępowaniu przed Sanepidem, Policją, w ewentualnym postępowaniu sądowym.


Zgłosić się do nas może każdy przedsiębiorca, który otworzył działalność, który ma pytania jak to zrobić, czy ma wątpliwości, co mu grozi, jak również, ci którzy otrzymali protokół z Sanepidu, karę administracyjną, mandat albo grozi im utrata subwencji z PFR.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1540

preloader

Komentarze 84

 
2500 znaków
 • Konrad Stefaniuk

  Kochani przedsiebiorcy pomozcie z moim biznesem!! nvhafr

 • Teresa Piechnicka

  BŁAGAM O PILNĄ POMOC. Dla Mojego Najlepszego Przyjaciela pod internetowym linkiem: h t t p s : // z r z u t k a . pl / g9rfa8 Zbieramy WSZYSCY RAZEM na Dokończenie Budowy 🚗Poloneza 1500🚗 z roku 1978-ego w skali aż 1:8. Bardzo PROSZĘ O UDOSTĘPNIENIA----To jedyny sposób, by zbiórka się powiodła. Dziękujemy Bardzo! ❤❤❤ Polonez to duma polskiej gospodarki. Chcemy to podkreślić tym pięknym modelem. Chcemy tym oddać swoisty hołd i cześć polskiej myśli przemysłowej. Chcemy tym modelem stworzyć swoisty pomnik polskiej gospodarce. Przykre, że zaniechano produkcję tych wspaniałych krajowych aut. Na razie uzbieraliśmy ponad 1 400 złotych, ale potrzeba jest więcej. Ciągle jeszcze brakuje do 3 000 złotych. Modelarstwo to piękna pasja!! Pomóżcie spełnić to marzenie przed nadejściem zniechęcenia, apatii i rezygnacji. DAWANIE DAJE WIĘCEJ 😃RADOŚCI😉, NIŻ BRANIE ! ! ! Osoba, która zbiera ma postępujące zwyrodnienie kręgosłupa i jest uboga. KAŻDA ZŁOTÓWKA SIĘ LICZY. Zbiórka jest potwierdzona prawdziwymi skanami Paragonów z Kiosku, których zdjęcia są w formie plików "jpg" przedstawione na profilu tej zbiórki. Potwierdza to, że pieniądze wpłacone tutaj są rzeczywiście wydawane na kolejne części do złożenia modelu polskiego auta. Tu jest gwarancja uczciwości. WIELKIE DZIĘKI WAM ZA CAŁE DOBRO!! Dobro Zawsze Wraca. :-) << PRZECZYTAŁEŚ/ŁAŚ -------- PODAJ DALEJ!!!! >>.

 •  
  Użytkownik anonimowy

  Trzymajcie się tam!

  2 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Jebać fałszywą prawicę.

  10 zł
 • AT
  Ada

  ***** ***

  20 zł