id: pc4u8v

ŁÓŻKO REHABILITACYJNE ELEKTRYCZNE I Krążki i poduszki przeciwodleżynowe

ŁÓŻKO REHABILITACYJNE ELEKTRYCZNE I Krążki i poduszki przeciwodleżynowe

6 743 zł 
z 6 000 zł
112%
zakończona 06.10.2020r
50 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Witam wszystkich serdecznie.

Sylwia urodziła się 16.06.2003r. Niestety nasza wojowniczka urodziła się z Rozszczepem kręgosłupa,wodogłowiem, porażenie kończyn dolnych, szereg wad wrodzonych.Sylwia zmaga się z Odleżyną, która goi się miesiącami, czasami nawet wielkości pięści, to ból nie do opisania dla osoby, która czuje. Wiele osób sądzi, że to są zwykłe podrażnienia, taka niewinna nazwa. U mojej córeczki to wielka, trudno gojąca się rana. Na początku była mała, lekarz ją oczyścił i niestety postanowił zaszyć. To był błąd… Wdało się zakażenie, rana musiała znów zostać otwarta, a moim oczom ukazał się tragiczny widok - w ogromnej ranie, wielkości pięści dorosłego człowieka, widać było kość. W grudniu 2019 miała operowaną odleżynę niestety nie zagoiła się ,czekamy na drugi termin operacji na odleżynę. Jeśli się zagoi. To czeka ją następna operacja ponieważ Pogłębiająca się skolioza wykrzywiła ciało mojej córeczki.

Pomimo nieszczęścia jakie nas spotkało to o wiele łatwiej jest nam żyć, nie tracić nadziei na lepsze jutro. Świadomość, że są wśród nas ludzie o tak wielkich sercach bardzo pomaga.

Łóżko natomiast pomoże poprawić komfort życia, Sylwii,oraz podnoszenia i przenoszenia z wózka na łóżko i na odwrót lub w innych czynnościach. Ponieważ jest to obciążenie dla kręgosłupa, łóżko ułatwi opiekę nad Sylwią oraz pomoże w przespaniu całej nocy bez bólu, a także pozwoli myśleć o lepszym jutro.

Oraz zakupu Krążki i poduszki przeciwodleżynowe.

Pragnę tego jak niczego na świecie, ale to dopiero przyszłość. Najważniejsze jest tu i teraz.

Dlatego proszę o pomoc dla mojej córeczki. Ona już tak wiele wycierpiała, a mimo to ma nadzieję. Nie mogę jej odebrać… Muszę ratować moją córeczkę, muszę zapewnić jej jak najlepszą opiekę i jak największą szansę na zdrowie 

Dziękuje Agnieszka mama

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 50

preloader

Komentarze 5

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

880 230 zrzutek

i zebrali

810 547 049 zł

A ty na co dziś zbierasz?