Godne życie bez długów dla Pani Ireny ID: pc5b47

1 331 zł z 55 000 zł

2%

1 331 zł

z 55 000 zł

89 dni

do końca

16

wspierających
2%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Pani Irena przez 36 lat była opiekunką dzieci w Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Mikołowie. 10 lat temu, od kiedy przeszła na emeryturę zaczęły się jej problemy zdrowotne i finansowe. Na skutek chorób i nieszczęśliwych okoliczności wpadła w spiralę zadłużenia. Zaczęło się od podżyrowania kredytu znajomej osobie, która w niedługim czasie zmarła.

Pani Irena straciła dobytek całego swojego życia, obecnie mieszka w lokalu socjalnym, a komornik zajmuje część jej emerytury. Kilka miesięcy temu bardzo poważnie zachorowała. Zdiagnozowano zawał niedokrwienny mózgu, niedowład połowiczny prawostronny, migotanie przedsionków i nadciśnienie. Pani Irena powinna stale znajdować się pod opieką innych osób, ale może liczyć jedynie na pomoc sąsiadów. Z kwoty około 950 zł, która pozostaje po potrąceniach komorniczych musi opłacić mieszkanie, media i zakupić lekarstwa za blisko 500 zł miesięcznie, m. in. drogi lek Pradaxa. Na jedzenie i ubrania w zasadzie nie zostaje pieniędzy, pozostaje jej okazjonalna pomoc życzliwych osób. Ze względu na stan zdrowia nie może podjąć jakiejkolwiek pracy dorywczej. Pani Irena jest osobą bardzo wrażliwą. Mimo faktu, iż sama praktycznie wegetuje, to nadal doskonale opiekuje się małą, wierną suczką Miką.

Pani Irena ma długi w wysokości łącznie około 55 tys. zł. Gdyby udało się je spłacić, Pani Irena mogłaby być znowu niezależna. Z wyjątkowo skromnej emerytury, ale bez żadnych potrąceń i zobowiązań, mogłaby się sama utrzymać.

Kiedyś Pani Irena niosła pomoc i była wsparciem dla najsłabszych - dla dzieci. Teraz sama potrzebuje pomocy.

Pani Irena jest osobą bardzo wrażliwą. Mimo faktu, iż sama praktycznie wegetuje, to nadal doskonale opiekuje się małą, wierną suczką Miką.

Kilka miesięcy temu Pani Irena bardzo poważnie zachorowała. Zdiagnozowano u niej zawał niedokrwienny mózgu, niedowład połowiczny prawostronny, migotanie przedsionków i nadciśnienie.

Dajmy Pani Irenie szansę odzyskać godność i spokojną jesień życia.

Pomóż, proszę. Liczy się każda złotówka!

Wpłacający16

 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
A
Ania
100 zł
M
Magda
100 zł
J
Janusz
100 zł
Z
Zuzanna
100 zł
M
Monika
100 zł
K
Krzysztof
50 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
5 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

383 901 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?