id: pc5b47

Godne życie bez długów dla Pani Ireny

Godne życie bez długów dla Pani Ireny

1 601 zł 
z 55 000 zł
2%
226 dni do końca
22 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Pani Irena przez 36 lat była opiekunką dzieci w Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Mikołowie. 10 lat temu, od kiedy przeszła na emeryturę, zaczęły się jej problemy zdrowotne i finansowe. Na skutek chorób i nieszczęśliwych okoliczności, wpadła w spiralę zadłużenia. Zaczęło się od podżyrowania kredytu znajomej osobie, która w niedługim czasie zmarła.


Pani Irena straciła dobytek całego swojego życia, obecnie mieszka w lokalu socjalnym, a komornik zajmuje część jej emerytury. Kilka miesięcy temu bardzo poważnie zachorowała. Zdiagnozowano zawał niedokrwienny mózgu, niedowład połowiczny prawostronny, migotanie przedsionków i nadciśnienie. Pani Irena powinna stale znajdować się pod opieką innych osób, ale może liczyć jedynie na pomoc sąsiadów. Z kwoty około 950 zł, która pozostaje po potrąceniach komorniczych musi opłacić mieszkanie, media i zakupić lekarstwa za blisko 500 zł miesięcznie, m. in. drogi lek Pradaxa. Na jedzenie i ubrania w zasadzie nie zostaje pieniędzy, pozostaje jej okazjonalna pomoc życzliwych osób. Ze względu na stan zdrowia nie może podjąć jakiejkolwiek pracy dorywczej. Pani Irena jest osobą bardzo wrażliwą. Mimo faktu, iż sama praktycznie wegetuje, to nadal doskonale opiekuje się małą, wierną suczką Miką.


Pani Irena ma długi w wysokości łącznie około 55 tys. zł. Gdyby udało się je spłacić, Pani Irena mogłaby być znowu niezależna. Z wyjątkowo skromnej emerytury, ale bez żadnych potrąceń i zobowiązań, mogłaby się sama utrzymać. Ponieważ nie jest osobą medialną i sama nie jest skora do próśb o pomoc - może liczyć tylko na innych.


Kiedyś Pani Irena niosła pomoc i była wsparciem dla najsłabszych - dla dzieci.


Teraz sama potrzebuje pomocy.pc5b47-ca13a458.png

Pani Irena jest osobą bardzo wrażliwą. Mimo faktu, iż sama praktycznie wegetuje, to nadal doskonale opiekuje się małą, wierną suczką Miką.Kilka miesięcy temu Pani Irena bardzo poważnie zachorowała. Zdiagnozowano u niej zawał niedokrwienny mózgu, niedowład połowiczny prawostronny, migotanie przedsionków i nadciśnienie.pc5b47-0f56452e.pngDajmy Pani Irenie szansę odzyskać godność i spokojną jesień życia.


Pomóż, proszę. Liczy się każda złotówka!


pc5b47-e9b9f92a.png


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 22

 
Dane ukryte
70 zł
 
Dane ukryte
5 zł
WD
Witold
20 zł
SG
Stasia G
25 zł
 
Dane ukryte
50 zł
D
Daniel
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Z
Ania
100 zł
M
Magda
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

750 981 zrzutek

i zebrali

540 244 134 zł

A ty na co dziś zbierasz?