id: pc5b47

Godne życie bez długów dla Pani Ireny

Godne życie bez długów dla Pani Ireny

Nasi użytkownicy założyli 1 168 733 zrzutki i zebrali 1 217 144 813 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Drogi przyjacielu, uczestniku naszej społeczności, znajomy, a także przypadkowy odwiedzający!


Ponownie, dzisiaj chciałbym Cię prosić o pomoc w sprawie, która dla mnie jest niezwykle ważna. Nasza znajoma, Pani Irena, która przez całe życie pracowała ciężko i poświęcała się dla innych (głownie dzieci), znalazła się w trudnej sytuacji finansowej.

Z powodu nieszczęśliwych okoliczności, Pani Irena podpadła w spore długi, których nie jest w stanie sama spłacić.


Wiem, że w dzisiejszych czasach wiele osób ma problemy finansowe i sami zmagają się z trudnościami. Dlatego z pewnością zrozumiesz prośbę całego serca o pomoc w tym trudnym dla Pani Ireny czasie. Każda złotówka, którą uda nam się zebrać, przyczyni się do tego, że będzie mogła ona odetchnąć z ulgą i zacząć na nowo cieszyć się życiem.


Dzięki Twojej pomocy, dokonamy spłaty jej długów i zapewnimy godne życie w późniejszych latach. Zwracam się do Ciebie z gorącym sercem i nadzieją, że znajdziesz w sobie siłę, aby pomóc nam w tej trudnej sytuacji. Każda pomoc jest niezwykle cenna, a Twoje wsparcie może stać się niesamowitą podporą.


LICZYMY NAWET NA NIEWIELKIE WPŁATY, KTÓRE NIE OBCIĄŻĄ TWOJEGO BUDŻETU.


Pani Irena przez 36 lat była opiekunką dzieci w Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Mikołowie. 12 lat temu, od kiedy przeszła na emeryturę, zaczęły się jej problemy zdrowotne i finansowe. Na skutek chorób i nieszczęśliwych okoliczności, wpadła w spiralę zadłużenia. Zaczęło się od podżyrowania kredytu znajomej osobie, która w niedługim czasie zmarła.


Na skutek złych decyzji podjętych z dobrego serca i pod wpływem chwili, Pani Irena straciła dobytek całego swojego życia. Obecnie mieszka w lokalu socjalnym, a komornik zajmuje znaczną część jej emerytury. Kilka miesięcy temu bardzo poważnie zachorowała. Zdiagnozowano zawał niedokrwienny mózgu, niedowład połowiczny prawostronny, migotanie przedsionków i nadciśnienie. Pani Irena powinna stale znajdować się pod opieką, ale może liczyć jedynie na doraźną pomoc sąsiadów. Z niewielkiej kwoty, która pozostaje po potrąceniach komorniczych musi opłacić mieszkanie, media i zakupić lekarstwa za blisko 500 zł miesięcznie, m. in. drogi lek Pradaxa. Na jedzenie i ubrania w zasadzie nie zostaje pieniędzy, pozostaje jej okazjonalna pomoc życzliwych osób. Ze względu na stan zdrowia nie może podjąć jakiejkolwiek pracy dorywczej. Pani Irena jest osobą bardzo wrażliwą. Mimo faktu, iż sama praktycznie wegetuje, to nadal doskonale opiekuje się małą, wierną suczką Miką.


Pani Irena ma długi w wysokości łącznie około 55 tys. zł, które stale rosną. Gdyby udało się je spłacić, Pani Irena mogłaby być znowu niezależna. Z wyjątkowo skromnej emerytury, ale bez żadnych potrąceń i zobowiązań, mogłaby się sama utrzymać. Ponieważ nie jest osobą medialną i sama nie jest skora do próśb o pomoc - może liczyć tylko na innych.


Tymczasem na miarę swoich możliwości sami niesiemy pomoc Pani Irenie (głównie materialną, w formie zakupów spożywczych). Jeśli oczekujesz rewanżu za pomoc Pani Irenie - to TAK.

Jesteśmy skłonni do rewanżu - POMOC PANI IRENIE to jest nasz NAJWAŻNIEJSZY CEL - zobacz nasze NAGRODY


Kiedyś Pani Irena niosła pomoc i była wsparciem dla najsłabszych - dla dzieci.


Teraz sama potrzebuje pomocy.pc5b47-ca13a458.png

Pani Irena jest osobą bardzo wrażliwą. Mimo faktu, iż sama praktycznie wegetuje, to nadal doskonale opiekuje się małą, wierną suczką Miką.

Jakiś czas temu Pani Irena bardzo poważnie zachorowała. Zdiagnozowano u niej zawał niedokrwienny mózgu, niedowład połowiczny prawostronny, migotanie przedsionków i nadciśnienie.pc5b47-0f56452e.pngDajmy Pani Irenie szansę odzyskać godność i spokojną jesień życia.


Pomóż, proszę. Liczy się każda złotówka!


Jeśli nie możesz pomóc - udostępnij, proszę, niniejszą zrzutkę.


Czasami życie potrafi zaskoczyć i przynieść nieprzewidziane wydatki, szczególnie w przypadku osób starszych, które często borykają się z problemami zdrowotnymi i finansowymi. W zasadzie sami nie wiemy, czy kiedykolwiek w takiej sytuacji się nie znajdziemy. Wtedy każda pomoc jest na wagę złota!!! A tymczasem Ty możesz stać się aniołem stróżem dla jednej z takich osób.


Chcemy Cię poprosić o wsparcie naszej zbiórki pieniężnej na rzecz starszej osoby, która zmaga się z trudną sytuacją finansową i zadłużeniami. Często nie jest w stanie opłacić podstawowych rachunków, a co dopiero uregulować zaległe płatności. To powoduje u niej duży stres i lęk, których nie powinna doświadczać w późnym wieku.

Twoja pomoc może zrobić ogromną różnicę w życiu tej osoby. Dzięki Tobie będzie miała szansę odetchnąć z ulgą i spokojnie uporać się z długami. To nie tylko ulga finansowa, ale także psychiczna.


Prosimy Cię o wsparcie naszej zbiórki. Każda kwota, która zostanie przekazana, przyczyni się do zrealizowania celu i przybliży nas do ukończenia zbiórki. Dziękujemy, że jesteś z nami i że razem możemy pomóc tej starszej osobie w trudnej sytuacji.


pc5b47-e9b9f92a.png


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 1

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Wpłaty 26

JO
joanna
20 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
5 zł
MA
Magda
20 zł
 
Dane ukryte
70 zł
 
Dane ukryte
5 zł
WD
Witold
20 zł
SG
Stasia G
25 zł
 
Dane ukryte
50 zł
DA
Daniel
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!