id: pcd8xg

"Świat naszych marzeń" - przedsprzedaż książki

"Świat naszych marzeń" - przedsprzedaż książki

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 066 376 zrzutek i zebrali 1 161 313 113 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

"Świat naszych marzeń" to trzecia książka z serii "Polka potrafi" - inspirujących zbiorów prawdziwych historii kobiet z całego kraju, które mają odwagę spełniać swoje marzenia i iść za głosem serca. W najnowszej części skupiamy się na realizacji marzeń dla świata, w którym żyjemy i który chciałybyśmy pozostawić po sobie naszym dzieciom i wnukom.


Znajdziesz w niej trzynaście historii czternastu zwykłych-niezwykłych kobiet, które angażują się ekologicznie, społecznie i politycznie. Robią to w oparciu o swoje wartości oraz wizję, którą noszą w sercu dla siebie i innych. Równie ważne jak to, czym się zajmują jest to, w jaki sposób to robią: z głęboką mądrością, czułością i autentycznością.


W "Świecie naszych marzeń" poruszamy wątki m.in.: powrotu do natury w życiu codziennym, świadomej konsumpcji i odpowiedzialnego biznesu, edukacji alternatywnej i wychowywania dzikich dzieci, dialogu i potrzeby łączenia się ponad podziałami, ekologicznego rolnictwa, społecznie odpowiedzialnej i włączającej polityki, światozmieniaczy i światozmieniaczek z całego świata, wykluczenia i niepełnosprawności, zmiany dotychczasowej ścieżki życia i - w końcu - wykorzystywania naszej kreatywności i talentów w służbie świata, o jakim marzymy!


W książce poznasz szczere i bezpośrednie rozmówczynie, które opowiedzą Ci o swoich doświadczeniach, dylematach oraz spojrzeniu na życie i działanie. Podzielą się z Tobą swoimi marzeniami i pokażą, w jaki sposób realizują je już teraz, krok po kroku i dzień po dniu. Jeśli pragniesz tego samego - dobrze trafiłaś!


W trakcie lektury zasiądziesz w kręgu kobiet, które spotykają się, by wspólnie śnić nowe sny dla naszej indywidualnej i kolektywnej rzeczywistości. Poczujesz wsparcie, inspirację i odwagę do działania w tematach bliskich Twojemu sercu oraz przekonasz się, jak dużą sprawczość ma jednostka...


W książce ukażą się imienne podziękowania dla każdej osoby, która zakupi choć jeden egzemplarz do końca przedsprzedaży, tj. 3 marca. Wśród wszystkich osób, które nabędą "Świat naszych marzeń" w przedsprzedaży, wybrane zostaną te, które otrzymają dodatkowe nagrody. Szczegóły pod koniec opisu zrzutki.


Progi wsparcia:


39 zł - Śniąca w Warszawie

Książka z dedykacją i odbiorem osobistym w Warszawie.


55 zł - Śniąca w Europie

Książka z dedykacją i wysyłką na terenie Polski i EU.


200 zł - W kręgu Śniących

Pakiet 5 książek z dedykacją i wysyłką na terenie kraju.


Kilka recenzji poprzednich Polek":


„Kupujcie książkę Magdy!!!! Jest świetna i daje niezłego kopa do działania. Rewelacyjne również na prezent dla waszych przyjaciółek, które marzą, ale nie mają odwagi, żeby zacząć działać."

Ania


„Książka totalnie wywraca myślenie do góry nogami, jak mało co dodaje sił i wiary w siebie oraz w świat. Jestem Ci za nią ogromnie wdzięczna! To bardzo cenny prezent. Dawno nie czytałam czegoś tak dobrego i użytecznego. Czuję, ze nie chcę rezygnować z moich marzeń, choćby nie wiem, jak było ciężko – historie tych dziewczyn pokazują, że się da!"

Matylda


„Na wstępie… inspirujesz! Dajesz kopa! Twoje bohaterki dają takiego powera, że odkąd książka trafiła w moje ręce mam tyle energii, tyle mocy, że mogę góry przenosić!"

Kamila


„Dokończyłam czytać ostatnie historie życiowe dziewczyn z Twojej książki, każda miała swój dzień. Zrobiłaś coś wielkiego."

Ania


„Polki” są cudowne. Moim zdaniem jest w nich wszystko, co najlepsze: indywidualne podejście, pokazanie różnych możliwości i dróg oraz tego, że nie ma jednej metody działania czy jednego schematu na szczęście i poczucie spełnienia. Piękna paleta różnorodnych barw, która nikogo nie zamyka w żadnych ramach ani niczego nie narzuca."

Agnieszka


„Książka rozchwytywana przez moje koleżanki, zamówiłam dziś jeszcze dwa egzemplarze."

Kasia


BOHATERKI KSIĄŻKI "ŚWIATA NASZYCH MARZEŃ"


m907da36efd6a574.jpeg


W "Świecie naszych marzeń" przeczytasz historie:


-> Marty Makuch - zastępczyni prezydentki miasta Słupsk

-> Ewy Smuk-Stratenwerth - współinicjatorki akcji „Rodzić po ludzku" oraz współprowadzącej Ekologicznego Uniwersytetu Ludowego

-> Ani Gruszczyńskiej - autorki i inicjatorki projektu „Wilczo głodna"

-> Agaty Spały - trenerki i szkoleniowca w temacie niepełnosprawności

-> Ani Książek - podróżniczki, aktywistki i współprowadzącej projekt „Exchange the world"

-> Arety Szpury - byłej współwłaścicielki marki „Local Heroes", obecnie ekoaktywistki

-> Basi Zamożniewicz - inicjatorki projektu „Wielki Zachwyt"

-> Oli Bystry - inicjatorki projektu „Dzikie Barwy"

-> Judyty Sowy - podróżniczki i społeczniczki

-> Ani Wilczyńskiej - dziennikarki i współprowadzącej projekt „Islamista"

-> Maggie Olkuskiej - operatorki kamery i współtwórczyni filmów dokumentalnych

-> Ani Różyk i Oli Budzowskiej - dietetyczki i lekarki, założycielek firmy „Helpa"

-> Agnieszki Prymaki - podlaskiej zielarki i właścicielki „Zielskiej Kolonii"


KIM JESTEM?


j9ee4e742721f8fe.jpeg


Nazywam się Magda Bębenek, jestem podróżniczką, inicjatorką projektów społecznych i ekologicznych oraz autorką i wydawczynią książek z serii "Polka potrafi". Po latach nomadyzmu i spełniania marzeń podróżniczych, zainspirowana kontaktem z rdzenną kulturą i tradycjami Hawajczyków, zaczęłam łączyć swoje doświadczenia, by promować ideę szeroko rozumianego powrotu do natury i zaangażowanego życia. Pisuję teksty na bloga, prowadzę prelekcje i warsztaty, kanał na YouTube i konto na Instagramie.


We wrześniu 2013 r. wydałam swoja pierwszą książkę, "Zostań bohaterką własnego życia", a kilka miesięcy później drugą, "Życie zaczyna się po 40-tce". Przeprowadziłam również projekty "24h Kobiecości" i "Przedsiębiorczy autor", a wiosną 2018 r. na blisko półtora roku przeniosłam się do Puszczy Knyszyńskiej, z której współtworzyłam projekt "Las w Nas". Za swoją działalność nagrodzona zostałam tytułem Ambasadorki Przedsiębiorczości Kobiet 2014 i Dziewczyny Roku Glamour 2018, a "Las w Nas" zostało nominowane przez National Geographic do nagrody Travelerów w kategorii "Społeczna inicjatywa roku" w 2019 r.


ORGANIZACJA PROJEKTU


Książka będzie miała swoją premierę Pierwszego Dnia Wiosny, czyli 21 marca br. i w regularnej sprzedaży kosztować będzie 45 zł.


Podobnie jak poprzednie książki z serii "Polka potrafi", również "Świat naszych marzeń" wydaję samodzielnie, w formule self-publishingu.


Wasze zamówienia w ramach przedsprzedaży pozwolą mi dopiąć budżet potrzebny do sfinansowania druku pierwszego nakładu (3 000 egzemplarzy). Aby wszystko się zgadzało, potrzebuję sprzedać około 250 książek. W "Świecie naszych marzeń" ukażą się imienne podziękowania dla każdej osoby, która go zakupi do 03.03.20 r.


Od momentu gdy książka trafi do regularnej sprzedaży, 20% zysku z każdego egzemplarza przekazywać będę na wsparcie rdzennych inicjatyw ekologicznych i społecznych ze świata.


DODATKOWE NAGRODY


Wśród wszystkich osób, które nabędą "Świat naszych marzeń" w przedsprzedaży, wybrane zostaną te, które otrzymają dodatkowe nagrody. Wybór dokonany zostanie na podstawie pytania konkursowego wysłanego do Was w dniu zakończenia Zrzutki.

1 x drewniany pendrive z pudełkiem od Kamili Piech

ec3581d423ac1228.png


1 x 3h indywidualnych warsztatów haftu z Kornelią Machurą, Lilu2art

(w jednym z wybranych miast: Kraków, Katowice, Warszawa, Wrocław, Częstochowa, termin do ustalenia, wszystkie materiały w cenie)

rc088a6b12253517.png

2 x nerki mini z korka od Joanka-Z

r25b969b6ec9c32a.png

3 x zestaw kosmetyków od YOPE,

mecenasa książki "Świat naszych marzeń" wspierającego sfinansowanie jej publikacji

(w zestawie znajdują się: żel pod prysznic, dwa masła do ciała, świeczka i szczotka do ciała)


v060a494f8461dd8.png


5 x ręcznie robiona herbata czereśniowa z płatkami róży i aronią od Zielska Kolonia

(właściowości przecwizapalne i przeciwbakteryjne, korzystnie wpływa na prace układu nerwowego)

k0d56f88e259beb2.png

+


20 x książka "Polka potrafi. Życie zaczyna się po 40-tce"cf02aa30e03d09ed.png


Dziękuję wszystkim, którzy wsparli mnie swoimi darami w skompletowaniu puli nagród!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 4

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
Wsparcie bez nagrody
Dziękuję bardzo, że chcesz mnie wesprzeć w wydaniu książki!
1 zł

Kupione 7

Zakończona
Inne
Śniąca w Warszawie
Książka z dedykacją i odbiorem osobistym w Warszawie.W książce ukażą się imienne podziękowania dla każdej osoby, która zakupi choć jeden jej egzemplar...
39 zł

Kupione 65

Zakończona
Inne
Śniąca w Europie
Książka z dedykacją i wysyłką na terenie Polski i EU.W książce ukażą się imienne podziękowania dla każdej osoby, która zakupi choć jeden jej egzemplar...
55 zł

Kupione 97

Zakończona
Inne
W kręgu Śniących
Pakiet 5 książek z dedykacją i wysyłką na terenie kraju.W książce ukażą się imienne podziękowania dla każdej osoby, która zakupi choć jeden jej egzemp...
200 zł

Kupione 17

Zakończona

Wpłaty 203

preloader

Komentarze 19

 
2500 znaków