id: pcmp5j

Pokrycie kosztów leczenia i transport Pawła do Polski

Pokrycie kosztów leczenia i transport Pawła do Polski

37 990 zł 
z 100 000 zł
37%
zakończona 20.10.2019r
357 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności1

  • Pierwsze 10 000 już przelane na rzecz Pawła Dziekujemy Wam !!!!
    Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Z przykrością informujemy, że Paweł odszedł ..... Prosimy jednak o kontynuowanie zrzutki na pokrycie kosztów jego pobytu w Szpitalu i powrotu do kraju.

Paweł Grądzki. Kochający tata i mąż. Wspierający i roześmiany przyjaciel. Człowiek który uwielbia zwiedzać świat. Wyjechał ze znajomym na tygodniowy wyjazd do Gruzji. Nie żeby chodzić po Górach czy uprawiać rafting. Ot tak sobie odpocząć. Snuł plany do będzie robił po powrocie. I nagle w ciągu godziny plany te zostały wymazane. Diagnoza: wylew krwi do mózgu. Potrzebna natychmiastowa operacja. Śpiączka. Nie wiadomo czy i kiedy się obudzi. Ubezpieczenie? Nie kupił. Przecież jechał tylko chodzić po mieście. Może ze dwa razy pojechać pociągiem. No i jednak coś złego może się stać. Trzeba płacić za leczenie, za transport, za mieszkanie, za wszystko. Ale przecież go nie zostawimy. Nie możemy. Tak po prostu nie wolno. Dlatego prosimy o pomoc w sfinansowaniu leczenie i powrotu Pawła Grądzkiego do kraju. Do domu.

Paweł Grądzki. Loving father and husband. A supportive and laughing friend. A man who loves to explore the world. He went with a friend for a week trip to Georgia. Not to go hiking or rafting. Just relax. He made plans what to do when he will return. And suddenly within an hour these plans were erased. Diagnosis: cerebral hemorrhage. Immediate surgery needed. Coma. It is not known if and when he will wake up. Insurance? He did not buy. He only went to walk on the bridge. Maybe take the train twice. And yet something bad can happen. You have to pay for treatment, transport, housing, everything. But we won't leave him. We can not. It's just not allowed. That is why we are asking for help in financing the treatment and Paweł Grądzki's return to the country. To home.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 357

EZ
Eugenia Zofia Murawska
1 500 zł
RR
Rodzina Rapackich
1 500 zł
EZ
Łukasz i Viktoria Murawscy
1 500 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
AK
Agnieszka Kosiorek
1 000 zł
MP
Małgorzata Poręba - Brzezińska
1 000 zł
M
Mario
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
MD
Maciej Dabkowski
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
Zobacz więcej

Komentarze 28

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

853 409 zrzutek

i zebrali

739 921 610 zł

A ty na co dziś zbierasz?