Karnet:  Festiwal Rodzicielstwa - Sfera Bliskości, Szczecin 11-12 maja 2019 Zakończona 18.04.2019r ID: pdb6wn

Karnet: Festiwal Rodzicielstwa - Sfera Bliskości, Szczecin 11-12 maja 2019

Zebrano 900 zł
z kwoty 1 000 zł

90 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

4
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


To jest zrzutka, w której możesz kupić festiwalowy karnet!
Przygotowaliśmy dla Was karnety dla 10 pierwszych osób!

Program festiwalu tu : http://sferabliskosci.pl/harmonogram-2/


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

Jak kupić karnet:

-> Kupujesz karnet przez zrzutkę – pamiętaj podpisać się imieniem i nazwiskiem żebyśmy mogli odnaleźć Twoją wpłatę.

-> Wysyłasz do nas maile z informacją jakie warsztaty wybrałeś: [email protected]

-> Wysyłamy do Ciebie potwierdzenie uczestnictwa w konkretnych warsztatach.

-> Spotykamy się na festiwalu!


Jeszcze kilka prostych zasad:

-> Karnet kupujemy dla jednej osoby.

-> W każdym bloku programowym można wybrać jedne warsztaty.

-> Karnet obejmuje maksymalnie 3 spotkania w sobotę oraz 1 w niedzielę.

-> Jeśli z jakiś powodów okaże się, że nie możesz uczestniczyć w festiwalu możesz swój karnet na kogoś przepisać.

-> Spotykamy się na festiwalu!


Misja naszego festiwalu:

Nie oszukujmy się, byłoby świetnie gdyby takie festiwale jak nasz, w ogóle nie były potrzebne. Gdyby świat - a co tam świat, starczy Szczecin! - był pełen świadomych ludzi, tzn. rozpoznających swoje uczucia i potrzeby, będących zawsze w kontakcie ze sobą, takich którzy wybierają bezprzemocowe wobec siebie i innych strategie, którzy są empatyczni i zaangażowani, którym wszelkie nadużycia są obce. Tak tak, to się nazywa utopia .... Ale i tak byłoby świetnie, gdybyśmy choć trochę bardziej takie były. Ale póki co, jesteśmy - jak to się ładnie nazywa? - w procesie. Tylko albo aż tyle. I jedyne co możemy to konsekwentnie pracować na to by nasze wnuki - o ile będziemy je mieć - śmiały się, trochę nie dowierzały, że babcie, „ach te staruszki!” - takie imprezy robiły, że oczywistościami zajmowały się i co to były za dziwne czasy... Póki co, możliwe że częściej bywamy Rosenbergowskimi szakalami niż żyrafami. Albo lepiej: szakalami w procesie transmutacji, bez świadomości czasu oraz kosztów tego powolnego przesuwania się między tożsamościami. Znacie to skądś? Najpierw marzycie o innym świecie dla swoich dzieci, pełne nadziei wchodzicie w realizację planu, radosnego uniesienia i bach! Czar pryska przy pierwszym mocniejszym konflikcie. Albo jeszcze wcześniej budzi się w Was stado upiornych przekonań i dopada ledwo co zbudowane i kruche zaufanie. W tą karkołomną, pełną niespodzianek drogę między tożsamościami żadna matka nie wyrusza sama, zawsze towarzyszą jej dzieci. Wszak nierzadko porzuca rodzinne szakale tradycje właśnie z powodu dzieci, ponosi też jakieś koszty. Ale to się chyba nazywa miłość, przynajmniej jakaś jej wizja. Znamy to wszystko od podszewki i dlatego robimy co robimy. Być zmianą, którą chcesz zobaczyć w świecie straszne trudno w pojedynkę, bez wsparcia. Nie oszukujmy się, takie festiwale jak nasz, są mega potrzebne.

Tematem przewodnim pierwszej edycji jest edukacja. Dziecko poruszone zachwytem w pełni oddaje się swojej aktywności. Może właśnie buduje z klocków, może wspina się na kolejną gałąź, pochylone nad tabletem zdobywa kolejny poziom mocy, czwartą godzinę nie odrywa się od książki… Marzymy o edukacji dla naszych dzieci, która płynie z serca. Z serca, które jest ciekawe, chce poznawać i ma prawo wyruszyć za swoim zachwytem. W pięknym świecie spotyka innych ludzi, którzy dzielą się ze sobą nawzajem. Marzymy o ludziach, którzy mają prawo być tu i teraz, a nie muszą stawać się dla przyszłości. Znamy szkolne doświadczenia, które szyte są lękiem i przemocą, a przyprawiane wstydem. Widzimy walkę o przetrwanie, w której ani uczeń ani nauczyciel nie mają szans na wygraną. Świat ma dziś jakąś wizję edukacji, system który szczelnie obejmuje. Znamy go dobrze, wszystkie przez niego przeszłyśmy. Poznałyśmy od podszewki z jego radościami i trudami. Dziś nie negując istnienia sensu szukamy odpowiedzi i sposobów na dostrzeganie tego co najistotniejsze, a może nie tego tylko Tego właśnie - czyli kogo? Zapraszamy Was rodzice, którzy widzicie potrzebę wnoszenia miłości do edukacji. Ten festiwal jest po to by szukać refleksji nad szkołą i edukacją w ogóle. By dostrzegać światło zmiany, by stawać się zmianą
Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz lub

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

AT
300 zł
Aleksandra Taras
PK
100 zł
Patrycja Kołtan
PJ
100 zł
Paula Jarmołowicz
EP
100 zł
Elżbieta Pożarycka-Kuśpiś
MS
100 zł
Marta Sokołowska
MN
100 zł
Maja Nowakowska

Pierwsza wpłata

MS
100 zł
Marta Sokołowska

Najwyższa wpłata

AT
300 zł
Aleksandra Taras
Nasi użytkownicy założyli

349 112 zrzutek

Pomóż zebrać 1 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

4
udostępnień

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.