id: pdn6yk

Bączek - pies po przejściach

Bączek - pies po przejściach

Nasi użytkownicy założyli 1 068 298 zrzutek i zebrali 1 165 165 880 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć,


Adoptowałem Bączka ze schroniska pół roku temu. Niestety ze schroniska przybył chory - miał Giardię, w ciągu pierwszego miesiąca schudł straszliwie. Udało nam się jednak chorobę pokonać - leki, kroplówki itp. We wrześniu wszystko wydawało się zmierzać w dobrym kierunku - i mogliśmy skupić się na wychowaniu Bączka.

Bączek jest psem po przejściach i kompletnie niewychowanym. Rozpoczęliśmy szkolenie grupowe z behawiorystą, jednak niestety braki w zachowaniu są tak duże, że musimy rozpocząć szkolenia indywidualnie. To jest pierwszy z celów naszej zbiórki, by zdobyć trochę grosza na spotkania z behawiorystą w trybie indywidualnym - jedno spotkanie ok. 150-200 zł. Dobrze byłoby tych spotkań parę przeprowadzić, gdyż obecnie Bączek nie umie siadać, chodzić na smyczy, bawić się zabawkami i jest bardzo bardzo narwany i dziki. No i co najważniejsze wszystko je, co realnie zagraża jego zdrowiu, a nawet życiu - jednym z głównych celów spotkań z behawiorystą jest oduczenie go tego.

A, że nie spina nam się budżet do końca roku, bo i Pan chory i Pieseł jak się okazało w ubiegłym tygodniu, również zaczyna chorować to doszliśmy do wniosku, że robimy zrzutkę, co by można było na spokojnie z Bączkiem do weta chodzić (ostatnia Giardia pochłonęła z ozonowaniem mieszkania blisko 2 000 złotych, a jest podejrzenie, że mamy do czynienia ponownie z tą samą chorobą)


Dlatego też jesteśmy tutaj. Byłoby super na święta pochwalić się jakie Bączek zrobił postępy. Bez stresu zostawiać go w mieszkaniu, bez lęku, że zje coś, co mu zaszkodzi. Wyjść na spacer bez obawy, że wyrwie mi przedramię.


Będziemy wdzięczni za każdą złotówkę! :)

Wielkie dzięki za pomoc

Bączek i Pat


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 11

AZ
AgnieszkaZ
100 zł
JS
dziunia
70 zł
MR
Magdalena Rustecka
50 zł
MB
Mary
50 zł
KI
Dzińdzia
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
MA
Meg
50 zł
 
Dane ukryte
20 zł
AV
Alena Vaitsiakhouskaya
20 zł
 
Dane ukryte
10 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!