id: pdp5k4

Orteza dla chłopca

Orteza dla chłopca

0 zł
z 700
0%
zakończona
22.09.2023r
0
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 036 025 zrzutek i zebrali 1 104 256 412 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki


Zwracam się do Was z uprzejmą prośbą o pomoc. Pomoc dla Młodego, pyskatego i lojalnego towarzysza swoich kolegów :> chłopaka, który codziennie walczy aby "być" oraz często zmaga się z bólem oraz pewną obawą o to, czy zrealizuje swoje marzenia. Młody chciałby pracować w wojsku, nie wapuje i nie pija monsterków, Mając na uwadze jego wątpliwy stan zdrowia naprawdę walczy, często gra w piłkę z chłopakami. 

Młody choruje na MIZS, ma ADHD, alergie, pogłębiającą się wadę wzroku i problemy natury zwyrodnień/deformacji. Na pierwsze trzy przyjmuje leki, mniej lub bardziej wpływające na samopoczucie. Młody wyczekuje różnych wizyt lekarskich, po których ciągle dochodzi coś do zrobienia. Doszła konieczność zakupienia ortezy (korekta kurzej klatki, według lekarki bez tego się nie da, orteza nie jest refundowana). 

Nie prosiłabym o pomoc gdyby nie fakt, że zwyczajnie nie jestem już w stanie zrealizować takiego zakupu. Wierzcie mi, "przykre uczucie".

 Rehabilitacja jest już załatwiona, będą też zabiegi. Do korekty brakuje tylko (i aż) ortezy. Jeśli jest tu jakaś osoba, która może podarować młodemu chociaż 1 złotówkę to dla mnie jest to dar z dobroci serca, który przybliży mojego Syna do lepszego zdrowia bez konieczności późniejszej operacji, wiecie-grzebanie w klatce, jakieś płytki czy coś :/ 

Brak stosownej korekty z pewnością doprowadzi do przykrych konsekwencji. 

Jeśli ktoś jest zainteresowany dodatkowymi informacjami, proszę o kontakt. Jest to moja pierwsza Zbiórka w życiu więc wybaczcie Jeśli coś nie jest wystarczająco czytelne :)


Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!