id: pdv4f8

Na turnus rehabilitacyjny dla Emilki

Na turnus rehabilitacyjny dla Emilki

Nasi użytkownicy założyli 1 068 525 zrzutek i zebrali 1 165 606 073 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Naszym marzeniem jest aby Emilce udało się pojechać na turnus rehabilitacyjny. Żaden inny bodżiec nie wpływa tak mocno na rozwój naszej córki, niż turnus rehabilitacyjny.


Każde inne zajecia do tej pory  i rehabilitacje udało nam się pokryć z zebranych środków w fundacji, niestety na ten cel już zabraknie nam środków.


Będziemy wdzięczni za każdą pomoc dla Emilki w postaci symbolicznej wpłaty.

Wierzymy, że i tym  razem pomożecie nam i osiągniemy nasz cel!

Emilka  to nasza największa życiowa niespodzianka, która nas dotychczas spotkała. Obdarowała nas nie tylko swoją wyjątkowością, ale i niezwykłym wyzwaniem – dodatkowym chromosomem w 21. parze, co oznacza wadę w postaci zespołu Downa. Poza wiodącym schorzeniem naszej córeczki, zdiagnozowano u niej również wadę serca,oczopląs-zez , obniżone napięcie mięśniowe,Emilka często łapie infekcję górnych dróg oddechowych ponieważ ma problemy z oddychaniem przez nos i oddycha przez otwartą buzię i łapie wszystkie wirusy.
Od pierwszych dni życia Emilka jest pod stałą opieką lekarzy i specjalistów,systematycznie rehabilitowana i wspierana w rozwoju. Niestety walka o jak najlepszą przyszłość naszej córeczki wiąże się z wysokimi kosztami, na które powoli zaczyna brakować nam środków… Zwracamy się więc do Państwa z gorącą prośbą o pomoc! Jedynie dzięki systematycznej pracy z terapeutami poziom rozwoju Emilki może ulec znaczącej poprawie ale to tylko dzięki wam kochani ❤️,  obecnie nie marzymy o niczym innym jak tylko o sprawność naszej ukochanej Emilce ,nie ma dla nas nic cenniejszego.

Z poważaniem mama Emilki. 

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 105

preloader

Komentarze 34

 
2500 znaków