id: pdvjp9

Siedziba Szkoły Żeglarstwa Tradycyjnego

Siedziba Szkoły Żeglarstwa Tradycyjnego

0 zł 
z 50 000 zł
0%
zakończona 01.04.2021r
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Kim jesteśmy?

Fundacja Szkoła Żeglarstwa Tradycyjnego powstała na początku 2019 roku w Grodzisku Mazowieckim. Naszym głównym celem

i założeniem jest szkolenie dzieci i młodzieży. Na nasze zajęcia zapraszamy dzieci już od 6 roku życia. Dla młodzieży, powyżej 14 roku życia organizujemy szkolenia na patent żeglarza jachtowego. W trakcie Akademii Żeglarskiej zwracamy szczególną uwagę na dawną etykietę żeglarską, tradycje i zwyczaje, które coraz bardziej zanikają na polskich jeziorach. Staramy się także promować wśród najmłodszych adeptów żeglarstwa miłości do przyrody. Wzbudzamy w nich poczucie, że dbanie

o środowisko jest niezwykle ważne i że można żeglować zachowując się „ekologicznie”. Nasze zajęcia to jednak przede wszystkim nauka przez zabawę.


e14be0a517166aa2.jpeg

Jako jedna z nielicznych organizacji żeglarskich prowadzimy zajęcia całoroczne. W sezonach wiosenno-letnich żeglujemy po Grodziskim Stawie Walczewskiego, a także nad Zalewem Zegrzyńskim. W sezonach jesienno-zimowych prowadzimy zajęcia stacjonarne w salach dostępnych w naszym mieście.


Bardzo ważnym dla nas zadaniem jest również umożliwienie rozwoju młodzieży poprzez kroczenie ścieżką żeglarską od uczestnika zajęć, przez młodszą kadrę żeglarską aż do sterników oraz wychowawców. W naszych szeregach mamy już wielu adeptów którzy kiedyś jeździli z nami na obozy jako 6 latkowie a teraz razem z nami prowadzą zajęcia, rejsy i obozy.

cd92748ebdc80c36.jpeg

Problem i rozwiązanie.

Niestety sytuacja związana z pandemią SARS-COV2 jest to znacznie utrudnione. Sale często przekształcane są na pomieszczenia dla urzędów, magazyny czy punkty szczepień. Bardzo często wiąże się to z koniecznością odwoływania zajęć lub przenoszenia ich do Internetu. Zmniejsza to wydajność naszych zajęć. Dodatkowe obostrzenia związane z ilością uczestników, którzy mogą przebywać w salkach zmniejsza nasze możliwości. Posiadanie własnej salki zajęciowej eliminuje ten problem

.

Dodatkowo posiadanie biura jako fundacyjnego ułatwi nam kontakt z potencjalnymi i już obecnymi uczestnikami zajęć. Będziemy mogli spotkać się z nimi, ustalić konkretne godziny dyżurów. W aktualnej sytuacji nie mamy takiej możliwości. Nasz pawilon usytuowany będzie na Stawach Walczewskiego, które obecnie są żeglarskim centrum Grodziska.


- Pozwoli nam to na prowadzenie zajęć w większych grupach dzięki czemu większa ilość dzieci będzie mogła wziąć udział w naszych zajęciach realizowanych w ramach zadań społecznych.

- Sala znajdowała się będzie przy samym akwenie na którym pływamy co pozwoli na lepsze dostosowanie zajęć do pogody.

- Skierujemy również ofertę możliwości korzystania z sali do pozostałych organizacji które znalazły się w podobnej sytuacji i nie mogą prowadzić zajęć ze względu na brak dostępności miejsca.


k9bbaa538ce14c2f.jpeg

Podziękowania!

Z całego serca dziękujemy za każde wsparcie dzięki któremu coraz więcej dzieci może korzystać z uroków żeglarstwa, wyrwać się z domu i spędzić więcej czasu na świeżym powietrzu wraz z rówieśnikami.


Kontakt

www.szt.edu.pl

www.facebook.com/zeglarstwotradycyjne

https://www.instagram.com/zeglarstwo_tradycyjne

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłać

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 1 zł i więcej
Pirat

Arrrrrrr!!!!!

Niczym prawdziwi piraci cieszymy się z każdej złotej monety w naszej sakiewce. Dziękujemy Ci bardzo za to, że jesteśmy o krok bliżej do realizacji naszego celu.

rozwiń
Wpłać 49 zł i więcej
Królu Piracki!

Do abordażu!!!

No teraz to już jesteśmy dużo bliżej celu. Dziękujemy Ci bardzo, w podzięce zapiszemy Cię na naszej specjalnej pirackiej liście darczyńców na naszej stronie www.szt.edu.pl.

rozwiń
Wpłać 199 zł i więcej
Mały szczur lądowy

NA POKŁAD SZCZURY LĄDOWE!!!

Wpłacając kwotę 199 zł bardzo mocno wspieracie nasz cel, który pomoże nam w prowadzeniu zajęć właśnie dla dzieci. Dlatego chcemy zaprosić wasze pociechy do skorzystania z naszych zajęć. Wasz kupon będzie można wykorzystać w dowolnym momencie po wcześniejszym kontakcie z Fundacją. W zależności od pogody zajęcia odbywają się w sali, szkutni lub na Stawach Walczewskiego w Grodzisku Mazowieckim. Dodatkowo twoje imię i nazwisko (lub nick) pojawi się na specjalnej liście darczyńców na naszej stronie.

rozwiń

(pozostało 6 z 6)

Wybieram
Wpłać 299 zł i więcej
Żeglarz

Ahoj!!!

No to już jest sumka. Dzięki wpłacie na ten próg będziemy o całe 6‰ bliżej naszego marzenia.

W podziękowaniu za taką szczodrość spędzimy z Tobą oraz osobą towarzyszącą cały dzień żeglując po Stawach Walczewskiego w Grodzisku Mazowieckim. Oczywiście na naszej pirackiej liście darczyńców również czeka na Ciebie miejsce.

rozwiń

(pozostało 3 z 3)

Wybieram
Wpłać 499 zł i więcej
Szyper

All Hands On Deck!!!

Jeżeli znalazłby się szaleniec chcący tak mocno nas wesprzeć to porwiemy go na cały dzień na Zalew Zegrzyński gdzie będziemy żeglować na naszym jachcie S/Y Makrela (Mak 747 GT). Oczywiście takiego szaleńca zanotujemy na naszej Pirackiej liście darczyńców!

rozwiń

(pozostało 3 z 3)

Wybieram
Wpłać 999 zł i więcej
Komandor

Taak? Tak bardzo podoba Ci się nasza inicjatywa? To w takim razie na pewno spodoba Ci się cały weekend spędzony nad Zalewem Zegrzyńskim! Pożeglujemy, pouczymy się, pośpiewamy przy ognisku! Kwintesencja odpoczynku.

Miejsce na naszej Pirackiej liście darczyńców już jest dla Ciebie przygotowane!

rozwiń

(pozostało 2 z 2)

Wybieram
Wpłać 1499 zł i więcej
Wielki szczur lądowy

Ahoj Szczury lądowe!! Gotowi na przygodę? Wpłacając kwotę 1500 zł Dzięki Tobie będziemy o cale 3% bliżej celu! To niesamowite!!! Dlatego nauczymy żeglować twoje dziecko. Cały rok zajęć żeglarskich w naszej akademii! Zajęcia odbywają się w weekendy po 2h. Dodatkowo twoje imię i nazwisko (lub nick) pojawi się na specjalnej liście darczyńców na naszej stronie. W zależności od pogody zajęcia odbywają się w sali, szkutni lub na Stawach Walczewskiego w Grodzisku Mazowieckim

rozwiń

(pozostało 2 z 2)

Wybieram
Wpłać 1999 zł i więcej
Wilk Morski

Nieee, to niemożliwe.

Ale dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Więc wierzymy, że i tacy szaleńcy się znajdą. A wtedy nie będą mieli już wyjścia i będą musieli spędzić z nami caaaały weekend żeglując na mazurach. Oczywiście na naszej pirackiej liście znajdzie się miejsce, ale dodatkowo umieścimy Cię na specjalnej tabliczce darczyńców w naszej siedzibie tak aby każdy kto nas odwiedzi mógł zobaczyć dzięki komu możemy tu być.

rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wybieram
Wpłać 2499 zł i więcej
Przyjaciel żeglarzy

Jeżeli postanawiasz wesprzeć nas aż taką sumą to znaczy że naprawdę podoba Ci się nasze podejście do żeglarstwa. Stajesz się naszym przyjacielem, a z przyjacielem podzielimy się tym co dla nas najcenniejsze. Mianowicie będziesz mógł pojechać z nami na zlot jachtów z duszą, zlot naszych Oldtimerów organizowany przez Jacht klub Oldtimer na mazurach. Oczywiście znajdziesz się na naszej pirackiej liście oraz tabliczce darczyńców ale takie wsparcie wymaga specjalnego upamiętnienia, tylko prawdziwemu przyjacielowi moglibyśmy powierzyć honor bycia ojcem/matką chrzestną jednego z naszych jachtów oraz nadanie mu nazwy.

rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wybieram
Wpłać 4999 zł i więcej
Korsarz - honorowy darczyńca fundacji

Korsarze byli piratami walczącymi na zlecenie wybranego władcy od którego otrzymywał list żelazny.

Specjalnie dla Ciebie również mamy taki list.

List ten pozwalał będzie na dożywotnie korzystanie z naszych jachtów. Czarterowanie w dostępnych terminach za darmo naszego sprzętu na zasadach ustalonych w specjalnym regulaminie. Zostajesz już na zawsze związany z nami i stajesz się naszym przyjacielem. I właśnie takiemu przyjacielowi powierzymy bycie ojcem/matką chrzestną jednego z naszych jachtów.

rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

752 629 zrzutek

i zebrali

543 077 025 zł

A ty na co dziś zbierasz?