id: pe6f88

Na tranzycję

Na tranzycję

Nasi użytkownicy założyli 980 047 zrzutek i zebrali 1 001 192 013 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć, nazywam się Adrian mam 18 lat. Jestem transpłciowym chłopakiem - tzn., że urodziłem się w złym ciele.


Na wstępie, chcę podziękować moim rodzicom, którzy bardzo pozytywnie przyjęli mój coming out i od początku mnie wspierają i wspólnymi siłami próbujemy pokrywać koszty związane z moja tranzycją. Kolorowo nie jest, do milionerów nie należymy a życie też trzeba opłacać..., ja jeszcze się uczę, więc na normalną pracę nie mogę sobie pozwolić, ale mimo to staram się i tak czy tak mam pracę i pracuje w każdej wolnej chwili, by zarobić na moje wydatki, pokrycie kosztów tranzycji i odciążyć z kosztów moich rodziców.

Aktualnie jestemm już po wszytskich obowiązkowych badaniach, wizytach itd., które doprowadziły mnie do dostania hormonów - testosteronu, na którym jestem 2 miesiące, oraz mój lekarz endokrynolog zalecił mi stosowanie razem z hormonami blokerów na których jestem 3 miesiące. Teraz kolejnym ważnym krokiem dla mnie jest operacja klaty oraz zmiana dancyh osobowych... a niestety te dwie rzczy dość kosztują. Chciałbym załatwić to jak najszybciej się da i mnieć już spokój z nieporozumieniami w miejscach, w których muszę pokazać dowód osobisty, ale też pożegnać się z ciągłym obklejaniem mojej klaty taśmami a potem nie móc wytrzymawać z bólu, kiedy je odklejam i na skórze widzę same rany do krwi ..., ale mimo ran i bólu bez obklejenia się z domu nie wyjdę, za duża jest moja dysforia jeśli chodzi o klatkę. Jeśli uda mi się zrobić jak najszybciej pierwszą opke, będę bardzo szczęśliwy i spokojny wewnętrznie, że już nie musze wydawać pieniędzy na taśmy i będę mógł normalnie funkcjonować, nie przjmując się tym, że jak taśma się skończy to nie mogę nigdzie wyjść z domu...

Druga sprawa dotycząca zmiany danych osobowych, zapewni mi już całkowity spokój, bo przecież na dowodzie, będę miał już napisane to jak jest naprwdę i niczym już nie będę musiał się przjmować, poprostu w końcu będę sobą, człowiekiem szczęśliwym, bez zmartwień i spokojnym psychicznie.


Bedę Bardzo Wdzięczny każdemu z was kto wpłaci najmniejsze kwoty, liczy się dla mnie każda złotówka bo każda ta zbliża mnie do operacji i zmiany danych osobowych i stanie się w końcu sobą.

Z góry bardzo Dziękuję wszystkim, którzy wpłacą nawet najmniejsze kwoty ❤️

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 13

M.
M.W.
100 zł
Lucy
ukryta
ML
M.L .
20 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
15 zł
PK
Paula K
50 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
10 zł
BI
Bartek i Kama
30 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków