id: pejwna

MASTEKTOMIA / Top surgery

MASTEKTOMIA / Top surgery

Nasi użytkownicy założyli 1 147 439 zrzutek i zebrali 1 195 232 912 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Jestem Kamil i jestem trans chłopakiem. Mam 16 lat i chodzę do technikum przez co nie mogę mieć normalnej pracy w tygodniu aby szybko zarobić potrzebną mi kwotę. Mimo tego jednak staram się jak mogę i korzystam z każdej okazji na pracę/zarobek. Będę wdzięczny za jakąkolwiek wpłatę. :)


Przyjmuję hormony ponad rok, dzięki czemu mogę żyć jako chłopak. Dalej jednak potrzebuję operacji klatki piersiowej, ponieważ bez niej czuję do siebie nielekkie obrzydzenie i dyskomfort. Wiem doskonale co robię, nie umiem żyć w inny sposób i byłem już u specjalistów (np. seksuologa), którzy pomogli mi i zgadzają się z moimi decyzjami.

Mastektomia to jedyna operacja, która jest mi prawdziwie potrzebna.


Nie zawsze da się ukryć bycie przed operacją. Nie mogę normalnie ćwiczyć na wuefie i przebierać się w szatniach, nie mogę pływać, nie mogę myć się w spokoju i mam najwięcej uciążliwości w lato dlatego w idealnym scenariuszu zrobiłbym operację w wakacje lub przed nimi.


Planuję zrobić zabieg albo w klinice na Rajskiej albo w Esculap, najlepiej jedną z metod bez blizn na klacie. Dokładnej daty jeszcze nie wybrałem, gdyż wolę najpierw upewnić się czy zdołam uzbierać odpowiednią kwotę. Sam zabieg kosztowałby z 9-11 tys., nie wliczając dojazdów, badań i innych takich dupereli.


Jeśli chcesz pomóc nie wpłacając, UDOSTĘPNIJ! Każdą pomoc ogromnie doceniam. 💕


Moja rodzina o tym wie i wspiera mnie w moich decyzjach. Moja mama wyraża zgodę na operację i stara się mi pomóc w tranzycji (nawet w robieniu tej zbiórki).


----


EDIT: Musiałem zmienić datę końca zbiórki ze względu na różne problemy, które opóźniają sprawę. Staram się cierpliwie czekać na zabieg i w trakcie muszę jeszcze pracować nad zmianą danych. Zdziwiło mnie, że są tutaj jakiekolwiek wpłaty i bardzo za nie dziękuję. :)

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 4

 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
14 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!