id: pejwna

MASTEKTOMIA / Top surgery

MASTEKTOMIA / Top surgery

Nasi użytkownicy założyli 980 034 zrzutki i zebrali 1 001 143 657 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Jestem Kamil i jestem transpłciowym chłopakiem. Mam 16 lat i chodzę do technikum przez co nie mogę mieć normalnej pracy w tygodniu aby szybko zarobić potrzebną mi kwotę. Mimo tego jednak staram się jak mogę i korzystam z każdej okazji na pracę/zarobek. Będę wdzięczny za jakąkolwiek wpłatę. ;)


Przyjmuję hormony prawie od roku, mam dzięki temu męskie cechy i funkcjonuję jako mężczyzna w społeczeństwie.

Dalej jednak potrzebuję operacji klatki piersiowej, a fakt, że mam na niej coś do usunięcia mnie niesamowicie obrzydza i wywołuje dysforię oraz dyskomfort. Nie jestem w stanie żyć jako kobieta. :( Wiem doskonale na co się piszę, jestem zdeterminowany i widziałem specjalistów (psycholog, seksuolog), którzy uznali, że potrzebuję korekty płci.

Mastektomia to jedyna operacja, która jest mi potrzebna i zrzucenie tego ciężaru z serca jest dla mnie wielkim celem.


Nie zawsze da się ukryć bycie przed operacją. Nie mogę normalnie ćwiczyć na wuefie i przebierać się w szatniach, nie mogę pływać, nie mogę myć się w spokoju i mam najwięcej uciążliwości w lato dlatego w idealnym scenariuszu zrobiłbym operację w wakacje lub przed nimi.


Planuję zrobić zabieg albo w klinice na Rajskiej albo w Esculap, najlepiej jedną z metod bez blizn na klacie. Dokładnej daty jeszcze nie wybrałem, gdyż wolę najpierw upewnić się czy zdołam uzbierać odpowiednią kwotę. Sam zabieg kosztowałby z 9-11 tys., nie wliczając dojazdów, badań i innych takich dupereli.


Jeśli chcesz pomóc nie wpłacając, UDOSTĘPNIJ! Każdą pomoc ogromnie doceniam. 💕


~~~~

UWAGA: Moja rodzina o tym wie i wspiera mnie w moich decyzjach. Moja mama wyraża zgodę na operację i stara się mi pomóc w tranzycji (nawet w robieniu tej zbiórki) (ale opis zrobiłem sam).
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 3

 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
14 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!