id: pervfs

Odbudowa domu przyjaciółki po pożarze

Odbudowa domu przyjaciółki po pożarze

 
Aleksandra ODonnel

Opis zrzutki

Dziś w nocy, tj. 2-go marca 2022 roku, w Kamieniu Pomorskim doszło do tragedii. Doszczętnie spłonęło mieszkanie mojej serdecznej przyjaciółki. Myślę, że wielu z Państwa nie trzeba przedstawiać Moniki.

To wspaniała, życzliwa wszystkim osoba, która zawsze bezinteresownie pomaga innym.

Monikę i jej córkę obudziły dwa, ukochane koty- to dzięki nim dziewczyny uszły z życiem. Trudno jest sobie wyobrazić, co przeżyły skacząc z okien (poddasze 2poziomowego budynku) w ostatniej chwili. Dziewczyny są poobijane, Monika jest lekko poparzona na plecach.

Niestety zwierząt nie udało się uratować :(


Partner Moniki, z którym dzieli życie od niemal 20lat i z którym wychowuje córkę Roksankę jest obecnie za granicą. Czekamy na jego przyjazd.


Zwracam się do Państwa z błaganiem o pomoc. Monika, Krystian i Roksanka bardzo cieszyli się remontem,jaki jakiś czas temu udało im się zrealizować. Zostały tylko zgliszcza. Dla mnie jako przyjaciółki, jak i dla rodziny i bliskich najważniejsze jest to, że dziewczyny żyją. Ciężko będzie im odnaleźć spokój i równowagę, choć jestem pewna, że miłość, ciepło i życzliwość sprawią, że powoli odzyskają siłę.

Zdajemy sobie sprawę, że odbudowa domu po tragedii wymaga ogromnych nakładów finansowych.

Bardzo proszę o pomoc- choćby najmniejszą.


Bardzo dziękuję i życzę nam wszystkim miłości, życzliwości i bezpieczeństwa w trudnym czasie, biorąc pod uwagę co dzieje się na świecie. Wyjątkowo trudnym dla moich przyjaciół.


Aleksandra

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez