id: pexh3t

Pomóżmy Bibi wrócić do zdrowia!

Pomóżmy Bibi wrócić do zdrowia!

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
3 006 zł z 8 000 zł
37%
zakończona 28.02.2021r
53 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności3

 • 26.10.2020r.
  Moi Drodzy,
  przede wszystkim chciałabym podziękować wszystkim znajomym i nieznajomym za pomoc dla mojej Bibi. Dzięki Waszym udostępnieniom i wpłatom nasza kicia ma za sobą 25 zastrzyków na 84 potrzebne 😻
  Spotkałam się z taką ilością dobra i jestem pewna, że to dobro do Dobrych wróci!
  Widzę po Małej niesamowitą poprawę - wspina się po koszu na pranie, wskakuje na łóżko, broni się kiedy robimy zastrzyki, je za dwóch! Ma ogromną siłę życia i chęć pełnego wyzdrowienia, a my robimy wszystko by to osiągnęła. Przyjaciela się nie zostawia w potrzebie!
  Proszę Was dalsze udostępnienia, mamy już 35% - TO MUSI SIĘ UDAĆ!


  Czytaj więcej
 • 4.10.2020r.
  ŚWIATOWY DZIEŃ ZWIERZĄT. Ich patronem jest św. Franciszek z Asyżu, który wielbił każde stworzenie bez wyjątku. Głosił, że zwierzęta powinny być podniesione do rangi braci mniejszych człowieka. Bibi, Beza i ja życzymy tego Wszystkim zwierzątkom 🐈❤
  WCIĄŻ PROSIMY O UDOSTĘPNIANIA I POMOC DLA BIBI.image
  Czytaj więcej
 • 3.10.2020
  Moi Drodzy, dzięki Waszym wpłatom Bibi dostała wczoraj pierwszą dawkę leku! Póki co jest dalej słabiutka, ale dzisiaj rano pierwszy raz od tygodnia wskoczyła na łóżko sama i włączyła "traktorek" z prośbą o głaski❤️ Później  porcja puszeczki z rybką, którą wciągnęła ze smakiem.

  Będziemy walczyć! Nie ma we mnie zgody na eutanazję zwierzątka w takim stanie. Trzymajcie kciuki! Prosimy o dalsze udostępnienia i wpłaty.

  image
  Czytaj więcej

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Bibi trafiła do mnie w lipcu, po tym jak zobaczyłam ją w ogłoszeniu. To była miłość od pierwszego wejrzenia! Cudowny, mały traktorek, który zasypiał na moim brzuchu.


Bibi zaczął puchnąć brzuszek, zrobiła się osowiała, dużo spała, sierść zrobiła się matowa. Zaczęliśmy wraz z weterynarzem od odrobaczania, jednak 29.09.2020r brzuszek był już na tyle spuchnięty, że wyglądał jak mały balonik. Poprosiłam o zrobienie USG i okazało się, że Bibunia ma ogromną ilość płynów między organami. Pani Weterynarza ściągnęła z niej ponad 300ml wysięku, co wagowo oznaczało 20% kici. Pobrano też krew do badań.


30.09.2020r. dostaliśmy najgorszą z możliwych diagnoz - FIP. Od razu też i otrzymaliśmy sugestię na temat jedynego, humanitarnego rozwiązania. Leżałam z Bibi i płakałam... Jak to mam uśpić mój Mały Grzejniczek, Mój Traktorek? Kiedy ona prosi o jedzenie, pije, stara się mruczeć..


Ale nie byłabym sobą gdybym nie spróbowała znaleźć rozwiązania - jest lek niedostępny w Polsce, który w terapii 84dniowej, może moją Bibunię wyleczyć. Jedna fiolka leku kosztuje ok. 350zl i starcza na 5 zastrzyków. Potrzebujemy tych fiolek aż 17! Dodatkowo koszty wizyt i badań weryfikujących postępy terapii, które przekraczają nasze możliwości.


Błagam, pomóżcie!

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 53

VI
Viola Sołtysik
200 zł
A
AMC
150 zł
MD
Marcin
100 zł
I
Inga
100 zł
IP
Infinitilunalili
100 zł
JA
Asia
100 zł
SS
Sylwia Stapor
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
MK
Małgorzata
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

741 217 zrzutek

i zebrali

525 105 238 zł

A ty na co dziś zbierasz?