id: pfaejs

Operacja pieska

Operacja pieska

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 067 942 zrzutki i zebrali 1 164 365 992 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć, mam na imię Dobby. Żyje dopiero 11 tygodni, ale moje życie nie jest łatwe. Nie mogę biegać, bawić się ani jeść tak jak inne pieski. Moje jelita nie są na swoim miejscu, a każda większa aktywność lub jedzenie powodują, że uciskają na moje płuca i serce przez co nie mogę oddychać. Staram się być radosny i bawić się z moją nową rodziną, jednak brak operacji spowoduje, że umrę.


Ten kochany szczeniak jest z nami dwa miesiące a już stał się ważną częścią naszej rodziny. Podczas pierwszej wizyty u lekarza dowiedzieliśmy się, że piesek ma przepuklinę pępkową i potrzebna jest operacja. Podczas podawania narkozy szczeniak wpadł w niewydolność oddechową, a operacja nie mogła być dalej przeprowadzana. Dalsza, kosztowna diagnostyka wskazała na większe problemy, przez które Pani doktor zaleciła uśpienie pieska.


Nie potrafiłyśmy poradzić sobie z myślą by mogło nie być go z nami. Po wielu problemach rodzinnych wniósł do naszego domu tak dużo szczęścia. Pojechałyśmy, wiec do innych lekarzy, którzy przeprowadzili kolejne badania. Przepuklina otrzewno - osierdziowa. Znacznie groźniejsza niż pępkowa widoczna gołym okiem. Operacja, która jest potrzebna jest bardzo ryzykowana, lecz daje nadzieje na uratowanie naszego czworonożnego przyjaciela.


Diagnostyka psiaka jak i jego dieta na wzmocnienie przed zabiegiem jest dla nas mocnym obciążeniem finansowym na które w tej chwili nie byłyśmy gotowe. Poza operacją potrzebne będą środki na jego dalsze leczenie i przywrócenie do sprawności.


Jego zdrowie zależy od niewielkiej sumy, którą razem możemy zebrać.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 16

MM
Marcin
200 zł
 
Dane ukryte
100 zł
PI
Paulina i Piotr
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
IW
IWONA
50 zł
 
Dane ukryte
30 zł
 
Dane ukryte
25 zł
MJ
Michał Janyszek
25 zł
KA
Kasia
25 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!