id: pfw5r8

Pierwszy biznes - auto detailing

Pierwszy biznes - auto detailing

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 068 027 zrzutek i zebrali 1 164 584 895 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witam.


Jedni może wyśmieją, drudzy będą krytykować, ale może znajdą się osoby, które zrozumieją, wesprą i pomogą w osiągnięciu celu.


Chciałbym założyć i rozpocząć swój pierwszy własny biznes.

Od razu wpadł mi do głowy pomysł z działalnością związaną z szeroko rozumianym auto detailingiem.


Auto detailing to w skrócie zoptymalizowany proces kompleksowego czyszczenia, renowacji i konserwacji pojazdu samochodowego lub jego elementów, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz, w celu podniesienia walorów estetycznych i użytkowych pojazdu, a także przedłużenia jego żywotności.


Chciałbym świadczyć usługi takie jak między innymi mobilna myjnia parowa, a więc mycie samochodów i innych pojazdów z dojazdem do klienta, ale również chociażby praniem tapicerki, czyszczeniem wnętrza, woskowaniem, korektą lakieru i innymi czynnościami związanymi z tą dziedziną.


Popyt na tego typu usługi jest spory, zawsze znajdą się osoby, które będą chciały zadbać o swój pojazd, doprowadzić do stanu sprzed lat, stąd myśl aby pójść w tym kierunku.


Ktoś spyta po co mi to - chcę spróbować swoich sił i wziąć sprawy w swoje ręce. Poza tym wiadomo jest to możliwość by zdobyć dodatkowe pieniądze, które ułatwią życie i pozwolą na spełnianie marzeń.

Nie napisałem tutaj może nic nadzwyczajnego, bo każdy chce godnie żyć, spełniać marzenia i nie martwić się o to co będzie za miesiąc lub dwa.


Niestety aby rozpocząć pracę w tej branży potrzeba sporo pieniędzy. Sama przenośna myjnia parowa dobrej klasy kosztuje 15000 - 25000 zlotych.

Do tego na pewno przyda się odkurzacz piorący, różnego typu środki do pielęgnacji i naprawy oraz różnego typu akcesoria, a to i tak naprawdę podstawy tego co potrzeba, poza tym przyda się choć mała reklama, a to też kosztuje.

Myślę, że kwota 30000 złotych starczyłaby lub chociaż w ogromnym stopniu pozwoliłaby na uruchomienie chociaż w podstawowym stopniu takiego małego mobilnego spa dla samochodu. :)


Jeżeli masz w głębokim poważaniu to co napisałem i nie podoba Ci się taka forma prośby i wsparcia to zachowaj to dla siebie.


Ci jednak, którzy zdecydują się na wsparcie mojej inicjatywy i pomysłu będę ogromnie wdzięczny i wierzę, że kiedyś będę mógł się odwdzięczyć, na przykład rabatem na czyszczenie samochodu. :)


Z góry dziękuję za pomoc, wsparcie i liczę, że dzięki Państwa pomocy uda się zrealizować ten cel! :)


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!