id: pfyb5k

Własna działalność - początek. Pomóż spełnić marzenie.

Własna działalność - początek. Pomóż spełnić marzenie.

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 067 219 zrzutek i zebrali 1 163 027 793 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć wszystkim! Mam na imię Patryk i pochodzę z niewielkiej miejscowości niedaleko Poznania. Z zebranych pieniędzy chciałbym kupić busa 9 osobowego. Pewnie zapytacie dlaczego? O tym niżej.

Zawsze marzyłem o tym by mieć swoją firmę, działalność lub cokolwiek z czego można w dzisiejszych czasach się uczciwie utrzymać. Obecnie pracuję na produkcji jednak ta praca nie do końca mnie satysfakcjonuje. Usłyszałem też, że jeśli ktoś już w coś wierzy to nie wiele dzieli go od sukcesu.

Jakiś czas temu pomyślałem sobie tak - Dlaczego nie zająć się tym co lubię robić i zamienić to na pracę?

Stąd narodził się pomysł usług przewozowych. Od zawsze lubiłem jeździć samochodami, czy to w dalsze czy krótsze trasy. Znam dużo osób z mojego otoczenia, które pracują za granicą. I u każdej osoby zawsze jest jeden i ten sam problem - Jak się dostać ? Skąd zamówić busa/transport ?

Dlatego chcę połączyć te dwie rzeczy, pracę i to co lubię robić - jeździć samochodem.

Jeżeli udałoby się uzbierać jakąkolwiek kwotę to będę z tego bardzo zadowolony. Każda złotówka się przyda, a jeśli już uda mi się wskoczyć w tą branżę i będę w stanie zarabiać przyzwoite pieniążki, to dokładnie taka sama suma jak ta którą uda nam się uzbierać trafi na rzecz schroniska dla zwierząt.

Dlaczego akurat schronisko ? Stwierdziłem, że dużo jest zbiórek charytatywnych które tyczą się ludzi, a niewiele jest dla tych małych i dużych czworonogów, które nie są niczemu winne będąc w schronisku.

Z góry dziękuję za każdą złotówkę.

Pozdrawiam, Patryk

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1

 
Użytkownik niezarejestrowany
1 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!