id: pg3rf9

Miasteczkowo dla obudzonych i świadomych

Miasteczkowo dla obudzonych i świadomych

0 zł
z 9 000 000
0%
zakończona
12.11.2022r
0
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 037 513 zrzutek i zebrali 1 107 957 470 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witajcie piękne, obudzone dusze!!! Zaczynam projekt budowy miasteczka dla osób przebudzonych i świadomych. Mój projekt obejmuje duże osiedle domków jednorodzinnych z dużą przestrzenią zewnętrzną do zagospodarowania wg. własnych potrzeb i upodobań. Każdy dom będzie posiadał swój własny duży ogród i każdy będzie miał swoją prywatność. Oprócz tego będzie wygospodarowana przestrzeń wspólna dla mieszkańców tzw. relaksacja, gdzie będą odbywać się spotkania, pogaduchy, wspólne medytacje, warsztaty rozwijające duchowo, będziemy tam również zapraszać rozwinięte duchowo osoby, które posiadają własne moce i które mogą coś nowego wnieść do społeczności. Będzie ogromny, bezpieczny plac zabaw dla dzieci, przeróżne konstrukcje jak i przestrzeń do jeżdzenia rowerem, rolkami,hulajnogami itp. Będzie szkoła w formie edukacji domowej ale dzieci razem będą się uczyć, żeby miały cały czas kontakt ze sobą, szkoła będzie bardzo lajtowa. Będą również zajęcia dodatkowe typu tańce, akrobatyki, nauka pływania, medytacje i relaksacje dla dzieci. W  lato będzie nasze własne morze, w którym nikt się nie utopi - płytkie atole z białym piaskiem i z wodnymi atrakcjami. No i będzie wielki ogród, gdzie będziemy hodować różnego rodzaju owoce, warzywa, zioła,wszyscy będziemy tego doglądać, będzie to naszą przyjemną pracą. Będzie restauracja, gdzie wybitne osoby będą przyrządzać potrawy z surowych warzyw i owoców, będą również sklepy tylko ze zdrową żywnością, dzieci będą mogły chodzić po zdrowe lody, przekąski, soczki. Będzie lekarz naturopata, wszyscy będą szczupli, zdrowi, pełni energii i chęci do życia. Będą małe pieski, które nikogo nie zagryzą, jak również kotki. Będą opiekunki do małych dzieci,wszystkich będziemy znać imiona i wszyscy razem będziemy sobie żyć spokojnie,sielankowo,z naturą i rozwijać się pięknie duchowo. Domy będą wyposażone tylko w odnawialne źródła energii,będzie dostęp do lasu, w którym nikt się nie zgubi. Miasteczko będzie ogrodzone i zamknięte ale wyjście na zewnątrz jak najbardziej możliwe w każdym momencie, jednak powrót do naszego azylu będzie ogromną przyjemnością. Łączmy się, budujmy wioski, osady, bo ciężko żyje się wśród ludzi nieobudzonych i nieświadomych, więc niech to się niesie i niech inni pójdą za mną i budują takie miejsca w różnych częściach świata.


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!