id: pgan3d

Leczenie Wafla

Leczenie Wafla

Nasi użytkownicy założyli 1 068 938 zrzutek i zebrali 1 166 791 321 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Szanowni Państwo z całego serca dziękuję za wsparcie!!! W najśmielszych marzeniach nie spodziewałam się, że uzbieramy całą kwotę w tak krótkim czasie!!! Dzięki Wam 5 stycznia Wafel przeszedł operację, po której stanął na nogi. Tomograf wykazał pęknięcie 2 dysków. Operacja odbyła się w Klinice Weterynaryjnej Verum w Grudziądzu. Koszt tomografu i operacji wyniósł 6.700 zł (Wafel dostał rabat. To Jego druga operacja w tym miejscu), badania krwi przed zabiegiem: 220 zł. Fakturę oraz opis otrzymam z Kliniki w przyszłym tygodniu i jak najszybciej zamieszczę na stronie oraz zamknę zrzutkę.


SmbqdssTcRTLLIiA.jpgUJ7ojS9sUb4bxuEY.jpg7hsic1Dh0VZaOE6v.jpg

Kto poznał osobiście Wafla wie, że to mały psiak o wielkim serduszku. Niezwykle radosny i przyjazny. Najwierniejszy Przyjaciel, członek rodziny obdarzający nas każdego dnia bezinteresowną miłością. Dzisiaj Wafel przestał poruszać się na tylnych łapkach. Potrzebny będzie tomograf, którego koszt wynosi ok. 1.700 zł. Jest on niezbędny do postawienia diagnozy co Mu dolega.

W lutym 2022 roku przeszedł operację odbarczenia rdzenia kręgowego z powodu ekstruzji dysku L3-L4 powodującej ucisk na rdzeń kręgowy i korzeń nerwu. Pisząc po ludzku: pękł Mu dysk, którego odłamki przykleiły się do rdzenia kręgowego. Bez tej operacji byłby sparaliżowany. Koszty leczenia wyniosły 9.000 zł i spłacam je do dzisiaj. Boję się, że sytuacja się powtórzyła.

Bez Waszej pomocy nie będę w stanie pomóc Przyjacielowi. Będę wdzięczna za każde wsparcie.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 144

preloader

Komentarze 8

 
2500 znaków