id: pgtp87

Opał i pomoc żywnościowa.

Opał i pomoc żywnościowa.

Nasi użytkownicy założyli 1 068 896 zrzutek i zebrali 1 166 697 516 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Odwiedziłem Pana Arkadiusz z Chojen (ŁÓDŹ)...

Mieszkanie bez bieżącej wody, toalety, opalane piecykiem typu "koza". Pan Arkadiusz po wypadku ma problemy z poruszaniem się, używa balkonika, jedna noga wciąż sztywna. Wodę nosi do mieszkania 74 letnia mama Pana Arkadiusz, mieszkają razem oboje w jednym pokoju. Poza wsparciem żywnościowym Pan Arkadiusz poprosił o pomoc w zorganizowaniu opału, węgla. Chętnie zakupię ze środków zebranych na zrzutce i mu zawiozę. Obecnie dostarczyłem mu trochę jedzenia i chusteczki nawilżane.

Jeżeli możecie PROSZĘ o wszelkie, choćby najdrobniejsze wsparcie.


Poniższy opis ze zbiórki "siępomaga" : https://www.siepomaga.pl/arek-wozniak


Mam 47 lat, orzeczony stopień niepełnosprawności na stałe i zasiłek, by się utrzymać. I do tej pory sobie radziłem. Ale to się zmieniło 6 września. Wtedy uległem nieszczęśliwemu wypadkowi. Samochód dosłownie zmiażdżył mi nogi…

Mam za sobą dwie ciężkie operacje. Spędziłem 7 tygodniu w szpitalu, kiedy lekarze „poskładali” moje nogi. Prawa się zagoiła, mogę ją rehabilitować i próbować odzyskać sprawność. Ale kompletnie inaczej jest z lewą…

content_eec519e0-4c6a-4608-81b7-361bcb139ccd.jpgZdjęcie nieodpowiednie dla osób wrażliwych

Kliknij tutaj, żeby je wyświetlić

Arkadiusz Woźniak

Otwarte rany nie chcą się goić. Ilość płynu i bakterie uniemożliwiają to. Przez to nie mogę się poruszać, jedynie leżeć lub siedzieć, szukać transportu, który dowoziłby mnie do szpitala i polegać na rodzinie. Lekarze jeszcze będą oceniać, co się dzieje, ale na razie pozostaje mi jedno.

Arkadiusz Woźniak

Opatrunki i pilnowanie, by stan ran się nie pogorszył. A to ogromne koszty, bo specjalnie plastry i bandaże kosztują około 130 złotych za jeden, a starcza na góra dwa dni! Do tego dochodzi długa rehabilitacja, dzięki której wróciłbym do częściowej sprawności i nie byłbym ciężarem dla mojej 74-letniej schorowanej mamy.

Bardzo proszę osoby o dobrym sercu o wsparcie i pomoc w powrocie do możliwie największej sprawności. Moje dzieci mieszkają z ich mamą i mój wypadek uniemożliwił mi dojazdy do nich do innego miasta. Liczy się każda nawet najmniejsza kwota, za którą będę bardzo wdzięczny z całego serca do końca życia.

Arkadiusz

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 21

BR
Beata Ruzga
50 zł
 
Dane ukryte
300 zł
BK
Bartłomiej Kominiak
50 zł
FF
Francesco
20 zł
AG
Agnieszka
10 zł
SI
Szymon Ignaczak
20 zł
JG
Joanna Grabka
10 zł
AT
Agata
20 zł
JS
Joanna
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!