id: pgvk5s

Wspomóżmy służby walczące z koronawirusem!

Wspomóżmy służby walczące z koronawirusem!

Nasi użytkownicy założyli 1 166 207 zrzutek i zebrali 1 212 563 773 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

ff17fdc705d57735.jpeg


Pandemia koronawirusa wpływa na życie każdego z nas, na życie naszych rodzin, funkcjonowanie szkół i zakładów pracy. Osób zarażonych na terenie naszego kraju z każdym dniem przybywa. A w związku z tym lawinowo rośnie zapotrzebowanie na środki ochrony indywidualnej dla tych, którzy stoją na straży naszego zdrowia i bezpieczeństwa. Każda ilość podstawowych produktów, jak maseczki, rękawiczki, fartuchy, kombinezony czy środki do dezynfekcji jest dziś na wagę złota. Czujemy strach, bezradnośc i niepewność. Nie wiemy co przyniesie jutro, jednak jedno jest pewne - Razem możemy więcej! Przed nami sprawdzian z empatii i odpowiedzialności za drugiego człowieka.


Stowarzyszenie "JESTEM" im Św. Jana Bosko w Hrubieszowie we współpracy i przy wsparciu miasta Hrubieszowa, w myśl idei "Myśl globalnie, działaj lokalnie" organizuje zbiórkę pieniędzy na zakup środków ochrony indywidualnej dla wszelkich służb z terenu miasta włączonych w walkę z wirusem i dbających o nasze bezpieczeństwo.


Apelujemy do mieszkańców Hrubieszowa, lokalnych przedsiębiorców i wszystkich, którzy chcą udzielić pomocy - jeśli kochasz nasze miasto i naszych mieszkańców #ZostańwDomu, ale nie siedź bezczynnie i wesprzyj tych, którzy ratują nasze życie oraz dbają o zdrowie i bezpieczeństwo każdego z nas. WSZYSCY SOLIDARNIE WŁĄCZMY SIĘ DO ZBIÓRKI !!!


Jeśli nie możesz pomóc finansowo wspieraj nas dobrą myślą i udostępniaj informację o zbiórce wśród swoich znajomych. Nikomu nie jest łatwo, ale trzymajmy się razem!


Każdy, kto chce wesprzeć zbiórkę może także wpłacić pieniądze na utworzone na ten cel subkonto stowarzyszenia "Jestem" im Św. Jana Bosko w Hrubieszowie.


Numer Rachunku Bankowego:

19 1240 2829 1111 0010 5704 0245

Bank Pekao S.A.

a2401305aa376b4f.jpeg

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 52

MM
Marta Majewska
1 000 zł
SK
Szymon Kulczycki
500 zł
AW
Alicja W.
500 zł
JS
Jolanta Skoczylas
200 zł
IS
Ireneusz Monika Sendeccy
200 zł
MC
Małgorzata Cios
200 zł
ET
Ewa T.
MB
Małgorzata Bocheńska
100 zł
PS
Piotr S
100 zł
JJ
Jadwiga Jastrząb-Pakuła
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków
  • Szymon Kulczycki

    Witam, popieram inicjatywę lec zastanawia mnie odległy termin końca zbiórki. Oczywiście mam nadzieję, że uda się zebrać całość w ciągu tygodnia. A jeżeli nie to myśle że zbiórka powinna zostać zakończona i ewentualnie założona nowy, by zgromadzone środki już były przeznaczone na pomoc.