id: ph9y5k

Ratujemy głodzoną Basię

Ratujemy głodzoną Basię

Nasi użytkownicy założyli 1 067 923 zrzutki i zebrali 1 164 326 019 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

BASIA,BASIEŃKA,BASIULA...Oto historia jakich wiele...Jednak każda z tych historii to odrębny rozdział, osobna tragedia kogoś.

Tak, dokladnie KOGOŚ nie czegoś...to życie,życie psa które warte jest tyle ile my sami widzimy w nim miłości, wierności,oddania i dobra...

Tak pisaliśmy o Basi gdy przyszło nam ratować jej życie...

OTO I BASIA,SKRAJNIE ZANIEDBANA Z WIEJSKIEGO PODWÓRKA

Basia,6 letnia sunia od dzisiaj rozpoczyna nowe, a właściwie normalne życie. Mimo swojego wieku,Basia nie wie co znaczy dobro, opieka, miłość, dom...za to Basia doskonale zna co to głód, ból, wycieńczenie, krzywda...Skąd to zna? Bo tylko to i aż to doznała od człowieka.Przykuta ciężkim łańcuchem do sterty gruzowiska.Zamiast obroży, na szyi Basi łańcuch ciasno skręcony śrubami. Zapchlona, obklejona odchodami, wygłodzona,bez wody, bez jedzenia, bez nadziei...

Dziś ta nadzieja tli sie na nowo,jednak na krętej życiowej drodze Basi pojawił sie kolejny przeciwnik...tym razem nie człowiek a choroba,która jest efektem wieloletniego zaniedbania i niedożywienia a właściwie głodowania.Basia żywiła się śmieciami,zjadała rosnąca wokół trawę i czasami jakieś resztki kiedy jej właściciel na moment wytrzeźwiał i przypominał sobie o niej.

Basia przeszła różne badania,zastosowano różnego rodzaju antybiotykoterapię,leki i suplementy wzmacniajace, specjalistyczną karmę.Niestety stan Basi niemal się nie poprawia,ma problemy z przyswajaniem pokarmu, nie przybiera na wadze, wszystko co zje przelatuje przez nią jak przez sitko.

Poprosiliśmy o pomoc dla Basi jednego z najlepszych weterynarzy w Kujawsko-Pomorskim,doktora Sebastiana Słodkiego, znanego z leczenia bardzo trudnych przypadków.

Zgodnie z jego zaleceniami wykonaliśmy kolejne badania,zmieniliśmy karmę. Czekamy jeszcze na ostatnie wyniki badań i w niedzielę zawozimy Basię do Bydgoszczy na dalszą diagnostykę do dr Słodkiego.

Niestety wszystko to wiąże się z dużymi kosztami. No ale sami powiedzcie co mieliśmy zrobić....nie leczyć?Pozwolić na powolną śmierć Basi? Nie mamy funduszy,ale decyzja była jasna! Nie pozwolimy by Basia cierpiała i umierała z wycieńczenia. Koszty leczenia to ogromne pieniądze,których zwyczajnie nie mamy. Dlatego nie wiem juz który raz prosimy Was o pomoc i choćby grosik aby ratować życie Basi.

Ona musi wyzdrowieć a potem znaleźć kochający dom bo to cudowny psiak o wspanialym charakterze, kochajacy ludzi mimo zła które jej wyrzadzili...

Pomóżcie nam uratować Basię ;)

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 21

MA
Madzia
500 zł
NM
Lucky
MN
Marta Nowicka
50 zł
MB
Marzena B.
50 zł
AM
Ania
MD
Marzena
50 zł
 
Dane ukryte
30 zł
EK
Emil Knasiak
30 zł
 
Dane ukryte
30 zł
 
Dane ukryte
25 zł
Zobacz więcej

Komentarze 6

 
2500 znaków