id: phaeen

Razem z trenerką po marzenia

Razem z trenerką po marzenia

15 008 zł 
z 15 000 zł
100%
zakończona 23.10.2019r
269 
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Celem zrzutki jest sfinansowanie wyjazdu mojej trenerki Renaty Chilewskiej na Paralekkoatletyczne Mistrzostwa Świata w Dubaju w listopadzie 2019

Cześć, nazywam się Joanna Oleksiuk mam 27 lat i od urodzenia jestem osobą niepełnosprawną. Choruję na czterokończynowe spastyczne porażenie dziecięce z niedowładem kończyn dolnych. Mimo swojej niepełnosprawności nigdy się nie poddaję, moim przeznaczeniem jest sport który towarzyszy mi od najmłodszych lat.

World ParaAthletics Grand Prix oraz Mistrzostwa Polski 2019 Bydgoszcz

Dyscyplinę, którą obecnie uprawiam od 3,5 roku jest lekkoatletyka, pchnięcie kulą oraz rzut oszczepem i dyskiem z pozycji siedzącej. Od 2 lat jestem zawodniczką kadry Narodowej lekkoatletów niepełnosprawnych. Pomimo krótkiego stażu w kadrze mam w swoim dorobku tytuł Vice Mistrzyni Europy w pchnięciu kulą kategoria F33 z pozycji siedzącej oraz 6 miejsce w rzucie oszczepem Berlin 2018. Kolejnym osiągnięciem jest zwycięstwo w zawodach Word Para Athletics Grand Prix w Szwajcarii oraz 3 brązowe medale zdobyte podczas CPISRA World Games Barcelona 2018, jestem również wielokrotną złotą oraz srebrną medalistką Mistrzostw Polski Osób Niepełnosprawnych. Więcej informacji o tym co robię znajdziecie tutaj:

https://www.facebook.com/joannaoleksiukLA

Srebrny Medal Mistrzostw Europy otworzył mi drogę na Mistrzostwa Świata do których obecnie się przygotowuję, podczas zawodów otwierających nowy sezon w maju w Słubicach już pierwszej próbie wypełniłam minimum na Mistrzostwa Świata. Myślę że nie jestem przypadkową osobą, bardzo ciężko trenuję i konsekwentnie dążę do celu, co potwierdza tegoroczny ranking światowy w którym zajmuję 3 miejsce. Zalicza mnie to do grona potencjalnych medalistek Mistrzostw Świata.

Walka o medale w Dubaju będzie toczyła się na centymetry, razem z zawodniczkami stoczymy zacięty bój do ostatniego pchnięcia podczas konkursu. Moim ogromnym wsparciem jest trenerka Renata Chilewska która w sporcie paraolimpijskim w lekkiej atletyce wpisała się wybitnymi osiągnięciami: jest wielokrotną medalistką Igrzysk Paraolimpijskich (w tym złotą).

Razem tworzymy niepowtarzalny team, darzymy się ogromnym zaufaniem i szacunkiem. To właśnie dzięki jej cennym radom, swojej ciężkiej pracy i odpowiednio dopasowanym treningom osiągnęłam taki wyskoki poziom, chociaż jestem dopiero na początku swojej drogi sportowej.

By móc w pełni sił i mniejszym stresie walczyć o medale Mistrzostw Świata jest mi potrzebna pomoc oraz wsparcie mentalne mojej trenerki. Niestety z powodu wysokich kosztów przelotu oraz zakwaterowania wyjazd mojej trenerki stoi pod ogromnym znakiem zapytania. Dlatego chciała bym Was prosi o pomoc.

Kwota jaką trzeba zebrać na wyjazd mojej trenerki to 15tyś zł. Wierzę że z Waszą pomocą uda się uzbierać tą kwotę a ja będę mogła ze spokojniejszą głową walczyć o swoje marzenia. Marzenia które są na wyciągnięcie ręki, te mistrzostwa są bardzo ważne jeszcze z jednego powodu: zdobycie medalu na tegorocznych Mistrzostwach świata w Dubaju daję przepustkę na przyszłoroczne Igrzyska Paraolimpijskie które odbędą się w Tokyo. Każda najmniejsza wpłacona kwota przybliża mnie do spełnienia moich największych marzeń.

Co przedstawia?

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 269

PK
Piotr Krawczuk
50 zł
MW
Mirela
25 zł
KK
THE BODY GRYFINO
822 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
25 zł
RK
Rafal
50 zł
 
Dane ukryte
15 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
Zobacz więcej

Komentarze 35

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

864 256 zrzutek

i zebrali

761 571 587 zł

A ty na co dziś zbierasz?