Aktualności 1

  • CONTRA MUNDUM ZAGRA NA KONCERCIE PRZED MARSZEM POWSTANIA WARSZAWSKIEGO ???????? Rafał Trzaskowski zablokował koncert grupie Contra Mundum w Warszawie z okazji wybuchu Powstania Warszawskiego. Artyści poszukiwali sali, gdzie koncert jednak mógłby się odbyć. Po kilku rozmowach doszliśmy do porozumienia z zespołem. Zagrają na naszej scenie przed Marsz Powstania Warszawskiego :) To jednak generuje nam jako organizatorom dodatkowe koszta, dlatego zwracamy się do państwa z prośbą o nawet niewielką wpłatę na naszą zrzutkę.
    Czytaj więcej

Opis zrzutki

Po 75 latach od tamtych wydarzeń nasza pamięć nie słabnie. Pragniemy jak co roku godnie uczcić naszych bohaterskich powstańców i wyruszyć wspólnie w Marszu Powstania Warszawskiego.

1 sierpnia 2019 r. o godzinie 16:30 z ronda im. Romana Dmowskiego w samym sercu Warszawy, wyruszy VIII Marsz Powstania Warszawskiego organizowany przez ruch społeczny Roty Niepodległości i Stowarzyszenie "Marsz Niepodległości". Jest to jedno z najliczebniejszych wydarzeń w kalendarzu wydarzeń patriotycznych. Co za tym idzie koszty organizacji, zabezpieczenia, promocji, dodatkowych atrakcji idą w tysiące złotych.

Zwracamy się do wszystkich Państwa z gorącym apelem o wsparcie finansowe i dołożenie swojej cegiełki do organizacji tegorocznej edycji marszu. Do najpilniejszych wydatków zaliczamy koszty: nagłośnienia, wozu organizacyjnego, druku plakatów i ulotek, zabezpieczenia logistycznego i w zakresie bezpieczeństwa.

***********************************************************************************

O godz. 16:30 rozpocznie się występ słowno-muzyczny Andrzeja Kołakowskiego i Contra Mundum. Po godzinie 17:00 rozpocznie się oficjalny przemarsz ulicami Warszawy.

Bądźmy razem 1 sierpnia

Dołącz do wydarzenia

Zrzutka stworzona przez Stowarzyszenie Roty Marszu NiepodległościJesteśmy społecznym ruchem jednoczącym polskich patriotów.

Facebook

E-mail

Wpłacający 180

D
David Kaliszuk
800 zł
 
Dane ukryte
800 zł
M
Mariusz Niemirski
200 zł
AN
Arkadiusz Nowak
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
101 zł
BD
Barbara de Thun
100 zł
AM
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
KC
Krzysztof Caputa
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 16

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

647 826 zrzutek

i zebrali

404 307 871 zł

A ty na co dziś zbierasz?