id: phdh6p

VIII Marsz Powstania Warszawskiego

VIII Marsz Powstania Warszawskiego

Nasi użytkownicy założyli 1 153 777 zrzutek i zebrali 1 198 903 772 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • CONTRA MUNDUM ZAGRA NA KONCERCIE PRZED MARSZEM POWSTANIA WARSZAWSKIEGO ???????? Rafał Trzaskowski zablokował koncert grupie Contra Mundum w Warszawie z okazji wybuchu Powstania Warszawskiego. Artyści poszukiwali sali, gdzie koncert jednak mógłby się odbyć. Po kilku rozmowach doszliśmy do porozumienia z zespołem. Zagrają na naszej scenie przed Marsz Powstania Warszawskiego :) To jednak generuje nam jako organizatorom dodatkowe koszta, dlatego zwracamy się do państwa z prośbą o nawet niewielką wpłatę na naszą zrzutkę.
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Po 75 latach od tamtych wydarzeń nasza pamięć nie słabnie. Pragniemy jak co roku godnie uczcić naszych bohaterskich powstańców i wyruszyć wspólnie w Marszu Powstania Warszawskiego.

1 sierpnia 2019 r. o godzinie 16:30 z ronda im. Romana Dmowskiego w samym sercu Warszawy, wyruszy VIII Marsz Powstania Warszawskiego organizowany przez ruch społeczny Roty Niepodległości i Stowarzyszenie "Marsz Niepodległości". Jest to jedno z najliczebniejszych wydarzeń w kalendarzu wydarzeń patriotycznych. Co za tym idzie koszty organizacji, zabezpieczenia, promocji, dodatkowych atrakcji idą w tysiące złotych.

Zwracamy się do wszystkich Państwa z gorącym apelem o wsparcie finansowe i dołożenie swojej cegiełki do organizacji tegorocznej edycji marszu. Do najpilniejszych wydatków zaliczamy koszty: nagłośnienia, wozu organizacyjnego, druku plakatów i ulotek, zabezpieczenia logistycznego i w zakresie bezpieczeństwa.

***********************************************************************************

O godz. 16:30 rozpocznie się występ słowno-muzyczny Andrzeja Kołakowskiego i Contra Mundum. Po godzinie 17:00 rozpocznie się oficjalny przemarsz ulicami Warszawy.

Bądźmy razem 1 sierpnia

Dołącz do wydarzenia

Zrzutka stworzona przez Stowarzyszenie Roty Marszu NiepodległościJesteśmy społecznym ruchem jednoczącym polskich patriotów.

Facebook

E-mail

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 180

preloader

Komentarze 16

 
2500 znaków