id: h8st5h

Pickup dla ukraińskich operatorów dronów

Pickup dla ukraińskich operatorów dronów

322 242 zł 
z 300 000
107%
zakończona 11.09.2022r
2457 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności6

 • Na prośbę chłopaków załatwiliśmy im też 40 łóżek polowych z nowymi materacami o wartości 34 tys zł! Trafią do nich specjalnym, osobnym transportem (nie weszłyby na pickupy razem z kamizelkami i innym sprzętem) 💪


  pbf04771b092198d.jpeg

  ie9c399b9c319e9e.jpeg

  3Komentarzy
   
  2500 znaków
   

  Jona Hen • 2022.09.10

  Prosimy o aktualizacje. Komentarz, zdjecia itp...

   

  Jacek Oleszkiewicz • 2022.09.02

  Popieram wpis @Katarzyna Jastrzębska. Darczyńcy wpłacali (tak jak ja) również po pierwotnym terminie zakończenia zrzutki, a organizator nie zamieścił żadnej informacji i zdjęć, jak się sprawy mają i czy nasi ukraińscy przyjaciele korzystają z zakupionych aut i innnego sprzętu. Drodzy organizatorzy, nie zniechęcajcie ludzi do pomocy dzielnej Ukrainie, Wierzę, że nie jest to waszą intencją.

  Zobacz więcej komentarzy

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
 • 🇺🇦 Drugi pickup dla dzielnych operatorów dronów z Batalionu Skała prawie gotowy! Od poniedziałku ładujemy oba sprzętem ratującym życie, a za tydzień osobiście dostarczy je red. Marcin Wyrwał z Onet.pl 💪

  Pomóżcie nam załadować do nich jak najwięcej kamizelek, hełmów, ochraniaczy, stazów, apteczek i innego sprzętu!

  x811a6ceeeee371e.jpeg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
 • I drugi pickup dla dzielnego Batalionu Skała wjechał już na plac: zostało tylko pomalować mu lusterka i felgi oraz zmatowić lampy (do operacji w ukryciu na linii frontu samochód nie może mieć żadnych elementów, które mogłyby odbijać światło!). Tym razem wyposażony jest w snorkel, co pozwoli chłopakom przeprawić się przez najtrudniejsze bagna czy rzeki (a nawet schować się między szuwarami i stamtąd operować drony!)

  Teraz pomóżcie nam załadować oba samochody po dach sprzętem!

  jc2f90ef898e3a22.jpeg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
 • Pierwszy pickup zakupiony dzięki Wam jest już pomalowany i gotowy do podróży! Dzisiaj, razem z zakupionym przez nas SUVem, przyjechał w takim oto konwoju do naszego magazynu, gdzie w przyszłym tygodniu zapakujemy go po dach sprzętem ochronnym, a następnie red. Wyrwał zawiezie je do Donbasu 💪

  Wspierajcie naszą zrzutkę, żebyśmy mogli załadować jak najwięcej sprzętu ratującego życie dla dzielnego Batalionu Skała!

  j342d943d64fe801.jpeg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
 • Brawo!👏 Dzięki Waszemu wsparciu mamy już nie tylko na pickupa, kilkadziesiąt kamizelek kuloodpornych i inny sprzęt, w tym nowego drona rozpoznawczego (który już idzie do nas z Holandii), ale postanowiliśmy też kupić chłopakom DRUGIEGO pickupa! Dzięki temu będą mogli prowadzić działania rozpoznawcze równolegle z dwóch mobilnych lokalizacji, a co za tym idzie jeszcze lepiej chronić walczących kolegów i koleżanki! Teraz od Was zależy, czy uda nam się ten drugi samochód również wypełnić sprzętem dla nich! Liczymy na Was!!!💪

  📰A tutaj dzisiejszy news na Onecie o naszej akcji:
    https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/zbiorka-dla-ukrainskich-operatorow-dronow-pierwszy-raz-w-zyciu-o-to-prosze/4xdlb8y,79cfc278
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
 • Jesteście niesamowici!! Całą kwotę na samochód uzbieraliśmy jednego wieczoru, więc teraz chcemy wypakować go po dach niezbędnym sprzętem dla dzielnego batalionu: kamizelkami kuloodpornymi, hełmami, ochraniaczami i czym jeszcze się da, żeby chłopcy byli bezpieczni i mogli działać bez zakłóceń! Co więcej, chcemy dorzucić im nowego drona, bo niestety są one regularnie zestrzeliwane przez Rosjan.

  Każda dodatkowa złotówka to dodatkowy sprzęt dla bohaterów na froncie!!


  Obejrzyjcie podziękowanie od red. Wyrwała w dzisiejszym odcinku Onet Rano: https://www.youtube.com/watch?v=BIiqoSoQ8FY&t=378s (od 6min 25sek)


  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Batalion Skała 93. brygady, czyli bohaterscy operatorzy dronów spod Słowiańska w Donbasie, potrzebuje nowego pickupa!


uc4cae821c7c063f.jpeg


Uruchamiamy zbiórkę na prośbę red. Marcina Wyrwała, korespondenta wojennego Onetu, który kończy właśnie kręcić film dokumentalny o tej wyjątkowej jednostce wojska ukraińskiego, która w najgorętszych rejonach Donbasu operuje słynne drony, niezbędne dla bezpieczeństwa i wygranej Ukrainy. Niestety, konieczny do ich pracy pickup został ostrzelany i w każdym momencie może wyzionąć ducha. Dlatego musimy JAK NAJSZYBCIEJ zakupić im nowy, żeby mogli dalej działać! Minimalny koszt takiego samochodu (np używana Toyota Tacoma czy Nissan Navara) to ok. 40 tyś zł. POMÓŻCIE!


Wszelkie zebrane środki ponad te wymagane na zakup samochodu zostaną przeznaczone na dodatkowy sprzęt obronny dla dzielnych Ukraińców!


y480b1ed0c0fb3b7.jpeg


Przeczytajcie apel red. Wyrwała, który jest na miejscu z bohaterskim batalionem:

Drodzy! Pierwszy raz w życiu proszę Was o zbiórkę! Ostatnie dni spędziłem w niezwykłym batalionie operatorów dronów. Ci dzielni chłopcy, ledwie dwudziestokilkuletni, rzadko z przeszkoleniem bojowym, znajdują się na pierwszej linii frontu, aby wykonywać swoją pracę. Pod ciągłym ostrzałem żywotność jednego auta, którym trzeba dojechać na front wynosi około miesiąca. Samochód, który widzicie na zdjęciach jest tam od kilku tygodni i już ledwie się trzyma. 

Bardzo Was proszę o datki na nowy samochód dla tego batalionu! 

Niebawem pokażę wam reportaż o tych wyjątkowych ludziach, który podlinkuję również tutaj. 

Dziękuję Wam za każdą złotówkę! 

Marcin Wyrwał, Onet.


Zrzutka prowadzona wspólnie przez Fundację Otwarty Dialog i red. Wyrwała z Onetu.

Kontakt z organizatorami: [email protected], [email protected]


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Wpłaty 2457

preloader

Komentarze 68

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

893 623 zrzutki

i zebrali

836 663 944 zł

A ty na co dziś zbierasz?