id: pj862u

Pomóż mi wygrać z nowotworem mózgu!

Pomóż mi wygrać z nowotworem mózgu!

59 048 zł 
z 30 000 zł
196%
68 dni do końca
519 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Cześć, jestem Tereska. Mam 35 lat, 9-letniego synka Karola i własnym mikrobiznesik - pasmanterię i punkt usług krawieckich. Żyłam sobie spokojnie na Sejneńszczyźnie, zajęta codziennościami. Do czasu. Konkretnie do 10 września, kiedy to spadła na mnie koszmarna diagnoza: nowotwór złośliwy mózgu. Niemal 4-centymetrowy guz rozpycha się w mojej głowie.

Było załamanie, rozpacz, rzeka łez... Po pogodzeniu się z tą niesprawiedliwością losu przyszła mocna decyzja o podjęciu walki z podstępnym przeciwnikiem. W najbliższych dniach czeka mnie operacja usunięcia guza z mózgu, później oczywiście rekonwalescencja i oczekiwanie na wynik histopatologii, która określi stopień złośliwości nowotworu i pozwoli lekarzom podjąć decyzję o dalszej terapii.


Z dnia na dzień zostałam zmuszona do zawieszenia działalności, która była do tej pory właściwie jedynym źródłem utrzymania mojej rodziny. Czekają mnie nieustanne podróże na trasie Sejny-Białystok, ciągłe wizyty u lekarzy, długotrwałe leczenie... Marzę też o tym, aby moja manufaktura "Pompon i spółka" w Sejnach nie musiała zostać zlikwidowana, abym miała do czego wrócić po wygranej batalii - bo innego scenariusza nie chcę nawet rozważać!


Zawsze byłam kobietą niezależną, samodzielną, dumną... Dziś chowam te cechy głęboko, głęboko do kieszeni i wołam: POMOCY! Błagam, pomóż mi choćby niewielkim datkiem, abym mogła skupić się na walce z chorobą. Pomóż mi wrócić do zdrowia.


Tereska

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 519

MI
Magda i Hubert
2 000 zł
BI
Przyjaciele z Chicago
1 550 zł
BN
Barbara i Staszek
1 000 zł
AD
Ania Dawid i Jaś
1 000 zł
HC
Hector Calderon
800 zł
AK
Agnieszka Kisielewska
700 zł
BB
Barbara Barbara
700 zł
AJ
Artur Jakubowski
650 zł
JJ
Joanna Janczewska
600 zł
K
Kurczak
500 zł
Zobacz więcej

Komentarze 36

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

750 817 zrzutek

i zebrali

540 019 856 zł

A ty na co dziś zbierasz?