id: pjg8wr

XII Mikołajki dla Schroniska 2021 - zbiórka środków na prezenty dla schroniskowych zwierzaków

XII Mikołajki dla Schroniska 2021 - zbiórka środków na prezenty dla schroniskowych zwierzaków

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
3 218 zł 
z 5 000
64%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

cae1445620b6ef9a.jpeg

Kim jesteśmy?

Nasza zbiórka dla bezdomnych zwierzaków rozpoczęła się w 2010 roku, początkowo organizowana w gronie znajomych. Stopniowo w akcję włączało się coraz więcej osób, firm, instytucji, szkół, przedszkoli, a także przedstawicieli służb mundurowych, takich jak Policja czy Państwowa Straż Pożarna.


 

Komu pomagamy?

Zbierane przez nas prezenty trafiały do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt OTOZ Animals Oświęcim oraz w latach 2019-2020 do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt „Psie Pole” w Racławicach. Wielki finał gromadził zawsze mnóstwo Ludzi dobrej woli, którzy zajeżdżali do Schroniska w mikołajowych czapkach i pomagali rozładować ciężarówkę z darami.

Dotychczas w finałach wzięło udział kilkaset, a może nawet więcej, osób.

 

Co najważniejsze, dzięki naszej akcji kilkoro podopiecznych schroniska OTOZ Animals Oświęcim znalazło swoje nowe domy, co jest dla nas najlepszym dowodem na to, że każde Mikołajki mają sens!

 


Dlaczego pomagamy?

Osoby prowadzące schronisko codziennie zmagają się z wieloma wyzwaniami, a walka o dobrostan zwierząt pochłania nakłady finansowe oraz cały ich czas. Nasz pomysł na zbiórkę miał na celu odciążenie ich z tak prozaicznych rzeczy jak karma, środki czystości i higieny tak, żeby mogli pieniądze spożytkować na inne, niemniej potrzebne wydatki np. pomoc weterynaryjną, opał, naprawę infrastruktury, transport itp. Niejednokrotnie zbieraliśmy także drogie leki ratujące zdrowie i życie zwierząt mieszkających w schronisku.Jak działamy?

W świecie sprzed pandemii zbiórka miała na celu pomoc materialną – karma, środki czystości i środki higieniczne, lekarstwa, koce, ręczniki i pościel, zabawki itp. W ubiegłym roku sytuacja zmusiła nas do poszukiwania nowej formy organizacji Mikołajek.

W tym roku natomiast remont schroniska OTOZ Animals Oświęcim, pozbawił schronisko magazynu. Dlatego ponownie zbieramy środki na prezenty - fizycznie będzie ich mniej, ale będą miały szczególną wartość!

Wciąż wierzymy, że jest to forma tylko przejściowa. Chcemy pomagać efektywnie i chcemy to robić z Wami!

Jeśli sytuacja pozwoli, w niedzielę 5 grudnia spotkamy się wszyscy w Chrzanowie i wyruszymy w konwoju Mikołajkowym, aby zawieźć prezenty do oświęcimskiego schroniska! Już teraz zapraszamy Was serdecznie do udziału w tym wydarzeniu!


ycf16c217b2d1054.jpeg Na co przeznaczymy zebrane pieniądze?

Zebrane środki przeznaczymy na zakup dobrej jakości karmy, środków higienicznych, lekarstw i wszystkiego tego, czego zwierzaki ze schroniska potrzebują. Pracownicy już piszą do Mikołaja list w ich imieniu!

 

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o naszej akcji, zapraszamy na nasz fanpage, do którego link znajdziecie tutaj. Mamy nadzieję, że będziecie z nami!

u8d26311c73b8859.jpeg

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Partyzantów 2, 32-500

Chrzanów, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Skarbonki

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Wpłaty 47

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Lokalizacja

Partyzantów 2, 32-500

Chrzanów, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nasi użytkownicy założyli

894 304 zrzutki

i zebrali

838 034 579 zł

A ty na co dziś zbierasz?