id: pjg8wr

XII Mikołajki dla Schroniska 2021 - zbiórka środków na prezenty dla schroniskowych zwierzaków

XII Mikołajki dla Schroniska 2021 - zbiórka środków na prezenty dla schroniskowych zwierzaków

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
3 218 zł 
z 5 000
64%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 956 661 zrzutek i zebrali 962 794 323 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

cae1445620b6ef9a.jpeg

Kim jesteśmy?

Nasza zbiórka dla bezdomnych zwierzaków rozpoczęła się w 2010 roku, początkowo organizowana w gronie znajomych. Stopniowo w akcję włączało się coraz więcej osób, firm, instytucji, szkół, przedszkoli, a także przedstawicieli służb mundurowych, takich jak Policja czy Państwowa Straż Pożarna.


 

Komu pomagamy?

Zbierane przez nas prezenty trafiały do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt OTOZ Animals Oświęcim oraz w latach 2019-2020 do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt „Psie Pole” w Racławicach. Wielki finał gromadził zawsze mnóstwo Ludzi dobrej woli, którzy zajeżdżali do Schroniska w mikołajowych czapkach i pomagali rozładować ciężarówkę z darami.

Dotychczas w finałach wzięło udział kilkaset, a może nawet więcej, osób.

 

Co najważniejsze, dzięki naszej akcji kilkoro podopiecznych schroniska OTOZ Animals Oświęcim znalazło swoje nowe domy, co jest dla nas najlepszym dowodem na to, że każde Mikołajki mają sens!

 


Dlaczego pomagamy?

Osoby prowadzące schronisko codziennie zmagają się z wieloma wyzwaniami, a walka o dobrostan zwierząt pochłania nakłady finansowe oraz cały ich czas. Nasz pomysł na zbiórkę miał na celu odciążenie ich z tak prozaicznych rzeczy jak karma, środki czystości i higieny tak, żeby mogli pieniądze spożytkować na inne, niemniej potrzebne wydatki np. pomoc weterynaryjną, opał, naprawę infrastruktury, transport itp. Niejednokrotnie zbieraliśmy także drogie leki ratujące zdrowie i życie zwierząt mieszkających w schronisku.Jak działamy?

W świecie sprzed pandemii zbiórka miała na celu pomoc materialną – karma, środki czystości i środki higieniczne, lekarstwa, koce, ręczniki i pościel, zabawki itp. W ubiegłym roku sytuacja zmusiła nas do poszukiwania nowej formy organizacji Mikołajek.

W tym roku natomiast remont schroniska OTOZ Animals Oświęcim, pozbawił schronisko magazynu. Dlatego ponownie zbieramy środki na prezenty - fizycznie będzie ich mniej, ale będą miały szczególną wartość!

Wciąż wierzymy, że jest to forma tylko przejściowa. Chcemy pomagać efektywnie i chcemy to robić z Wami!

Jeśli sytuacja pozwoli, w niedzielę 5 grudnia spotkamy się wszyscy w Chrzanowie i wyruszymy w konwoju Mikołajkowym, aby zawieźć prezenty do oświęcimskiego schroniska! Już teraz zapraszamy Was serdecznie do udziału w tym wydarzeniu!


ycf16c217b2d1054.jpeg Na co przeznaczymy zebrane pieniądze?

Zebrane środki przeznaczymy na zakup dobrej jakości karmy, środków higienicznych, lekarstw i wszystkiego tego, czego zwierzaki ze schroniska potrzebują. Pracownicy już piszą do Mikołaja list w ich imieniu!

 

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o naszej akcji, zapraszamy na nasz fanpage, do którego link znajdziecie tutaj. Mamy nadzieję, że będziecie z nami!

u8d26311c73b8859.jpeg

Lokalizacja

Chrzanów, Poland

Zobacz na mapie
map pin
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Skarbonki

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 47

PA
Patrycja
500 zł
MB
Gosia Bociąga-Szot
300 zł
KW
Katarzyna Wleciał
300 zł
IP
200 zł
Magdalena Żuchowska-Piech
100 zł
JO
Joanna Ostachowska
100 zł
DI
Damian i Magdalena Kszczanowicz
100 zł
AM
Anna i Piotr
100 zł
AP
Miłoszek i Jogi
100 zł
KB
Kotki, Biedronki, Motylki i Misie z Przedszkola Samorządowego w ZS-P w Młoszowej
95 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!