id: pjgehc

Pomoc w leczeniu Rubika

Pomoc w leczeniu Rubika

901 zł
z 3 000
30%
zakończona
02.10.2019r
14
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 037 835 zrzutek i zebrali 1 108 672 622 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Rubik to 12 letni chłopiec, który przechodzi po raz kolejny bardzo ciężki etap w swoim niedługim życiu. Chłopiec jest po bardzo długim i intensywnym leczeniu Neuroblastoma IV stopień zaawansowania klinicznego

Zbieramy pieniądze na leczenie Rubika!

Rubik to 12 letni chłopiec, który przechodzi po raz kolejny bardzo ciężki etap w swoim niedługim życiu. Chłopiec jest po bardzo długim i intensywnym leczeniu Neuroblastoma IV stopień zaawansowania klinicznego Od 4 roku życia zmaga się z nowotworem, przez 5 lat udało się mu być w remisji – w miarę normalnie, jednak obecnie ma drugą wznowę. Guz uciskał na nerwy i Rubik nie miał czucia od pasa w dół, teraz na nowo uczy się chodzić jednak często brakuje mu po prostu sił. Na to wszystko co przeszedł jest bardzo dzielnym i dość pogodnym dzieckiem. Często niestety czuje sie bezsilny wobec choroby, jest wtedy smutny i przygnębiony, łatwo wpada w złość. Ma w sobie jednak dużo nadziei, że kiedyś wróci do szkoły, będzie żył jak inni – po prostu normalnie. Na tym etapie linie leczenia dla Rubika są wyczerpane. Został zakwalifikowany do nierefundowanego, bardzo kosztownego leczenia immunoterapią. Cena za 5 cykli to 700 tysięcy złotych. Bardzo prosimy o pomoc.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 14

DK
Daniel Kreft
150 zł
MS
Michał Shiks
105 zł
MG
Magda
100 zł
EJ
Edyta Janoszka
100 zł
IS
Izabela Szylak
50 zł
AD
Andrew
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
10 zł
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków