id: pjsurc

Pompa insulinowa

Pompa insulinowa

Nasi użytkownicy założyli 1 068 870 zrzutek i zebrali 1 166 635 545 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Mam na imię Kasia. Od ponad dwudziestu lat pomagam innym, głównie dzieciom oraz ich rodzicom. Teraz nadszedł taki moment, kiedy sama zwracam się z prośbą o pomoc. 

Mając osiem lat zachorowałam na cukrzycę, która towarzyszy mi od ponad 32 lat. Od 15 lat jestem leczona za pomocą pompy insulinowej, która wprowadziła mój poziom życia na zupełnie inny poziom funkcjonowania, pomimo cukrzycy i innych chorób przewlekłych.

W zeszłym roku doszło do bardzo dużych zmian w moim życiu, które niestety znacząco wpłynęły również na mój stan zdrowia. Obecnie jestem mamą samodzielnie wychowującą dwójkę synów, którzy są dla mnie najważniejsi. Dynamiczna sytuacja w życiu rodzinnym wpłynęła również na ich stan psychofizyczny( depresja, stany depresyjne), dlatego nimi zajęłam się oczywiście w pierwszej kolejności. 

Nadszedł moment, kiedy mój organizm zaczął się domagać większego zainteresowania. Okazało  się, że pompa, której obecnie używam wkrótce przestanie działać i nie spełnia już swojej roli. 

Pomimo własnych problemów i trudności zdrowotnych nadal chcę być aktywna i czynnie uczestniczyć w życiu. 

Każdy kto choruje na cukrzycę typu I lub mieszka z taką osobą, wie jak niebezpieczne potrafią być noce. Noc naturalnie pełni funkcję regeneracyjną, chorując na cukrzycę czasami jest się zmuszonym  do pełnej kontroli, tym samym nie ma szans na regenerację. 

Chcę móc w pełni opiekować się swoimi dziećmi, pokazując im jednocześnie że można prosić o pomoc i nie musi to źle wpłynąć na poczucie własnej wartości. 

Chcę uzbierać kwotę, za którą będę mogła kupić nową pompę insulinową firmy Medtronick Minimed 780g i osprzęt na rok. Całkowity koszt to 30000. Niestety nie mogę sobie na to pozwolić bez wsparcia darczyńców. 

Zwracam się z prośbą o najmniejsze nawet wsparcie finansowe, które przybliży mnie do celu.

Dziękuję,

Kasia

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 85

 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
70 zł
AK
Anna
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
20 zł
NS
Natalia
20 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
100 zł
MS
Maria S
25 zł
KJ
Kiermasz Jaskółka
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków