Kaplica adoracji na Stysia
Kaplica adoracji na Stysia
Aktualności6
-
Dziękuję za ostatnie wpłaty. przelałem na konto parafii 2660.

Dodawaj aktualności i informuj wspierających o postępach akcji.
To zwiększy wiarygodność Twojej zrzutki i zaangażowanie darczyńców.
Opis zrzutki
Drodzy Przyjaciele!
Jak wiecie, w naszej Parafii powstaje Kaplica Adoracji z bliźniaczą monstrancją, która powstała w Opolu.
Jakiś czas temu poprosiłem Was oto, byśmy zebrali pieniądze na monstrancję, co się udało. Zebraliśmy ponad 25000 PLN. Cały koszt tej kaplicy to ok 100000. Parafii udało się zebrać ponad 20000, jednak jesteśmy daleko "w tyle" z budżetem. Stąd chcę Was poprosić o wsparcie tego projektu.
Prace już ruszyły. mamy zabudowaną i ocieploną ścianę od strony kościoła, położone przewody do instalacji elektrycznej. Dziś będzie malowany na nowej ścianie podkład.
Przed nami: wymiana okien i drzwi. Wybudowanie monstrancji (na to są pieniądze), zakup punktów oświetleniowych i prace wykończeniowe - artystyczne (krzyż i malunki na ścianie.
Proszę pomóżcie, by w tej części Wrocławia można było adorować Pana Jezusa w dobrych warunkach.
Dziękuję Wam bardzo.
Na drzwi. Podziękowanie dla Panów stolarzy, dzięki którym dzieje się dobro
Wiele dobra
Żeby ojcu Grzegorzowi skończyły się ferie i to tak całkiem ;] Do roboty...
Za dużo Ci płacą? 😏
Nie, dlatego potrzebuję przestrzeni na podziękowanie za tą obfitość (nie tylko kasową), która nadejdzie ;p
Dlatego jak nie będzie Kaplicy to...kaplica ;/
cegiełka
wiele dobra