id: pkd9s3

Czacki znowu pomaga "Dzieciom z Dworca Brześć"!!

Czacki znowu pomaga "Dzieciom z Dworca Brześć"!!

1 934 zł 
z 10 000 zł
19%
zakończona 03.10.2020r
39 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Zbieramy pieniądze, aby wesprzeć "Dzieci z Dworca Brześć", czyli rodziny, które musiały uciekać z Czeczenii. Czacki pomaga im już od kilku lat, wspólnie organizowaliśmy wiele różnych zbiórek czy innych akcji pomocowych. W sytuacji obecnego zagrożenia zakażeniem koronawirusem nie jesteśmy w stanie przeprowadzić normalnej zbiórki, a rodziny wciąż czekają na naszą pomoc - wobec tego prosimy o wsparcie poprzez dołączenie do naszej internetowej zrzutki pieniędzy. Każda kwota się liczy!

ad40a1bfec3d0940.jpeg

Jest to już trzecia organizowana zrzutka - założona została ona przede wszystkim po to, aby zebrać środki pieniężne konieczne, by Dzieci spokojnie mogły pójść do szkoły. Potrzebne są pieniądze na wszystko - książki, artykuły papiernicze, ubrania. Prosimy o wsparcie!

---

Tym razem zbieramy również na to, by wesprzeć jedną z Mam - Hedę - w najcięższej w jej dotychczasowym życiu walce - walce z rakiem płuc. Część pozyskanych środków przeznaczonych zostanie na leczenie Hedy.

u0967f0528a99b3b.jpeg

Pomoc zostanie udzielona poprzez przekazanie pieniędzy bezpośrednio na konta potrzebujących czeczeńskich rodzin, żeby zapewnić im wsparcie w trudnym momencie i zagwarantować godne warunki życia. Ze zrzutki nie zostaną osiągnięte żadne korzyści osobiste, pełna kwota przekazana zostanie na cel charytatywny.

 Więcej informacji o "Dzieciach z Dworca Brześć" można znaleźć m. in. na Facebooku.


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 39

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

877 682 zrzutki

i zebrali

805 891 286 zł

A ty na co dziś zbierasz?