id: pke3j8

Operacja Fiony

Operacja Fiony

Nasi użytkownicy założyli 1 180 941 zrzutek i zebrali 1 234 979 398 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Fiona, choć ma 12 lat, jest bardzo radosnym i aktywnym psiakiem.


Wszystko zaczęło się od niewinnego podsikiwania w domu w nocy. Próbowaliśmy tłumaczyć to jej wiekiem, myśleliśmy że już po prostu nie wytrzymuje dłuższej przerwy między spacerami. Jednak kiedy załatwianie się zaczęło sprawiać jej ból, a na dodatek pojawił się krwiomocz, podjęliśmy się leczenia. Zastrzyki i leki, które dostała, faktycznie jej pomogły. Przez kilka miesięcy problem z częstszym załatwianiem się ustał, a ból stał się niewidoczny.


Niedawno zaobserwowaliśmy, że Fiona ponownie zaczęła się nienaturalnie wyginać podczas siusiania, pojawiła się rownież krew.


Jak się okazało, w jej pęcherzu urosły dwa kamienie, które zajmowały już prawie cała przestrzeń narządu. Ocierając się o ścianki sprawiały jej ogromny dyskomfort.


Z9Nz2bVCKG4nMwjn.jpgEjT6JLqZccS2YzkQ.jpgPodczas badania okazało się, że Fiona ma więcej problemów niż się spodziewaliśmy. Przez naszą decyzję o niesterylizacji powstała zmiana hormonalna na jednym z sutków. Aby zapobiec dalszych komplikacji związanymi z hormonami zalecona jest również sterylizacja. Wspólnie z weterynarzem zdecydowaliśmy zoperować wszystko podczas jednego zabiegu.


k9h5qGUeYtAGJ4kq.jpg

Koszt całej operacji to 2400 zł. Niestety nie jestem w stanie w tym momencie zapłacić za całość.


Mimo, iż Fiona aktualnie cicho cierpi, ma bardzo dużą wole walki. Je jak szalona, a każdy spacer jest dla niej za krótki i zawsze wraca do domu obrażona. Wierzę, że tak jak każdy zwierzak zasługuje na spokojne lata starości, bez bólu.


W momencie, w którym miałam stabilną sytuację finansową, poprzedni lekarz weterynarii zbagatelizował problem i nie wystawił odpowiedniej diagnozy, a jedynie podał leki, które zaleczyły, a nie wyleczyły Fionę.


Bardzo proszę i dziękuję za jakąkolwiek pomoc. Mam nadzieję, że będę w stanie przeżyć jeszcze kilka wspaniałych lat z moją bratnią duszą.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 46

 
Dane ukryte
ukryta
NI
Nikola
 
Użytkownik niezarejestrowany
30 zł
CI
Ciastek
100 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
30 zł
GA
Gal anonim
211 zł
KW
Kwak
50 zł
MG
PPP
20 zł
NS
Anonimowy
9 zł
 
Dane ukryte
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków