id: pku4mr

Pomoc dla Benka, który walczy z nowotworem złośliwym

Pomoc dla Benka, który walczy z nowotworem złośliwym

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
30 045 zł
z 49 999
60%
zakończona
31.05.2021r
499
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 014 115 zrzutek i zebrali 1 060 355 615 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Benek ma 8 lat, chodzi do 2 klasy.

Pod koniec sierpnia br. Beniamin zachorował na zapalenie płuc i trafił do szpitala. Niestety szybko okazało się, że to nowotwór złośliwy, chłoniak nieziarniczy limfoblastyczny t-komórkowy.

Od tamtego momentu Benio wraz z mamą przebywa na oddziale hematologii, onkologii i transplantologii dziecięcej w Lublinie.


W listopadzie zachorował na Covid-19 i przebywał na oddziale zakaźnym. Na szczęście szybko się wykurował i kontynuuje leczenie onkologiczne.


Zbieramy na rehabilitacje po ukończeniu chemioterapii, suplementy i spełnianie jego marzeń. W domu z utęsknieniem czekają na nich tata, starsza siostra i młodszy brat. Z powodu obostrzeń epidemiologicznych w szpitalach nie widzieli się od początku choroby (ponad 3 miesiące). Święta również spędzą oddzielnie.


Benio uwielbia lego, lepienie z plasteliny/modeliny oraz składanie modeli ugears. Jest radosnym chłopcem, który cierpliwie znosi wszystkie etapy leczenia i nigdy nie narzeka! W domu ma pełno roślinek które sam posiał/zasadził w doniczkach. W szpitalu już zaczął robić swój ogródek w kubeczkach posadził pestki z owoców. Marzy o swoim polu, gdzie będzie mógł sadzić i pielęgnować swoje roślinki na większej powierzchni.


Jako matka chrzestna chcę wesprzeć rodzinę, a przede wszystkim Benia w tym trudnym dla nich okresie. Wierzę, że razem możemy wnieść trochę blasku w jego życie ❤Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 499

 
Dane ukryte
20 zł
WI
Wiola
10 zł
 
Dane ukryte
ukryta
JS
Justa37
100 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 10

 
2500 znaków