Wyjątkowej szkole muzycznej grozi zamknięcie. ALLEGRETTO potrzebuje pomocy! Zakończona 14.07.2019r ID: pkvdaj

Wyjątkowej szkole muzycznej grozi zamknięcie. ALLEGRETTO potrzebuje pomocy!

Zebrano 17 457 zł
z kwoty 95 000 zł

18 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

1 265
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Nasza ukochana Autorska Szkoła Muzyki ALLEGRETTO jest w tarapatach finansowych! Potrzebna natychmiastowa pomoc, aby nasze dzieci (również te ze specjalnymi potrzebami) miały szansę na dalsze zanurzanie się w muzyce, otwierającej ich na całkowicie nowe możliwości.


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)


Nasza ukochana Autorska Szkoła Muzyki ALLEGRETTO jest w tarapatach finansowych!

Bez Twojego wsparcia nie będziemy w stanie prowadzić szkoły!

ALLEGRETTO pracuje poza systemem formalnej muzycznej edukacji - dzieci nie są poddawane ocenianiu, nie przechodzą egzaminów - i jako taka nie wpisuje się w system edukacji, nie może być zarejestrowana jako szkoła przez co w obecnej chwili nie ma szansy na otrzymanie jakiegokolwiek dofinansowania ze strony Ministerstwa.

Krótko o nas:

ALLEGRETTO to wyjątkowe miejsce, które ma pod swoimi skrzydłami 250 dzieci. Zostało stworzone z myślą o pobudzaniu i rozwijaniu zdolności muzycznych i talentów najmłodszych. W pracy wykorzystuje nowoczesną gordonowską koncepcję umuzykalniania dzieci.

Szkoła odpowiada również na specjalne potrzeby dzieci na różnym stopniu rozwoju.

Gdy tradycyjny system nauczania skreślił je, dostają tutaj szansę, znajdują swoje miejsce w świecie muzyki, co w konsekwencji uskrzydla je i motywuje do dalszego kształcenia i poszukiwań.

Jest to jedyna tego typu szkoła na skalę kraju, unikatowa.

Naszą misją jest budzenie w dzieciach naturalnej wrażliwości na muzykę, rozwijanie ich predyspozycji i talentów w tym zakresie oraz praca z nimi w taki sposób, by czerpały ogromną radość i satysfakcję z tworzenia muzyki i występów scenicznych. To nie wszystko. Dzieci od maleńkości zanurzone w świecie dźwięków mają znacznie większe predyspozycje do nauki w wielu dziedzinach. Jako główne wymienia się zdolności matematyczne, poznawania języków obcych, ale również umiejętności kreatywnego, nieszablonowego myślenia we wszystkich dziedzinach życia, rozwoju inteligencji wielorakich.
Udowodniono, że obcowanie z muzyką przez kobiety w ciąży, niemowlęta czy przedszkolaki powoduje wytwarzanie się w mózgach maluchów nowych połączeń nerwowych.

Ucząc dzieci muzyki, dbamy więc o ich wszechstronny rozwój. To najlepsza inwestycja, a dla pociechy wartościowy dar na całe życie.

Dzięki nieszablonowemu i indywidualnemu podejściu do dzieci, otrzymują one wyjątkową okazję do bezstresowego poznania siebie i swoich możliwości.

Różnorodność zajęć oferowanych przez szkołę, liczne występy wzmacniają pewność siebie dziecka, chęć podejmowania prób i akceptację pomyłek, nie zrażania się.

Dzięki organizowanym w szkole kursom dla nauczycieli muzyki, wartości kultywowane w Allegretto niesione są w całą Polskę, włączając kolejne środowiska w to fantastyczne doświadczenie.

Szkołę założyła i prowadzi wraz z młodą i zaangażowaną kadrą mgr sztuki Urszula Polak

absolwentka wrocławskiej Akademii Muzycznej, instruktor zajęć z maluszkami i przedszkolakami, nauczyciel gry na fortepianie, dyrygent chórów dziecięcych.


Jest pierwszym na Dolnym Śląsku specjalistą – certyfikowanym instruktorem muzyki wg nowatorskiej koncepcji uczenia muzyki profesora Gordona, członkiem The Gordon Institute for Music Learning oraz Polskiego Towarzystwa Edwina Eliasa Gordona.

Wiedzę i umiejętności zdobywała podczas Międzynarodowych Seminariach Gordonowskich, a także szkoleniach i kursach prowadzonych przez wykładowców z USA (Richard Grunow, Christopher Azzara, Marilyn Lowe, Alice Hammel, Michael Martin, Dina Alexander).

Prywatnie jest mamą 9-letniego Marcela, pasjonatką tańca – ludowego i towarzyskiego, a także niedyrektywnych metod nauczania.

ALLEGRETTO PRZEŻYWA POWAŻNY KRYZYS FINANSOWY!


Głównym celem stworzenia tej szkoły było utworzenie przestrzeni na indywidualny i bezpieczny rozwój dzieci, ale nie komercyjny zysk finansowy. Szkoła była tworzona z pasji, zabrakło osoby, która dysponuje profesjonalną wiedzą i doświadczeniem w biznesie.

Jednym z nieoczekiwanych, trudnych wyzwań okazała się konieczność zmiany lokalu w 2016 roku. Znalezienie miejsca, którego sąsiedzi zgodzą się na wiele godzin muzyki każdego dnia graniczyła z cudem. Po wielu trudach udało się jednak znaleźć obecną siedzibę oraz wyposażyć i przystosować nowe miejsce do potrzeb dzieci. Wiązało się to jednak z bardzo dużymi nakładami finansowymi.

Wyjątkowo niefortunne nałożenie się w tym okresie poważnego, osobistego kryzysu założycielki szkoły, której życie prywatne legło w gruzach, sprawiło podjęcie fatalnych w skutkach decyzji finansowych, które spowodowały znalezienie się w pętli kredytowej.

Właścicielka w dalszym ciągu koncentruje się na czynnej działalności edukacyjnej. Mimo ogromnych starań z jej strony, ciężar samodzielnego prowadzenia placówki oraz samotnego wychowywania 9-letniego dziecka przerósł ją.

ALLEGRETTO jest szkołą, lecz nie według reguł jakie funkcjonują w polskim systemie formalnej muzycznej edukacji. Jesteśmy placówką finansowaną wyłącznie przez rodziców.

Innowacyjna forma dydaktyki ALLEGRETTO nie ogranicza się do prowadzenia według sztywnych ram programowych lecz wprowadza swoje autorskie rozwiązania, które nie mieszczą się w pojęciu typowej szkoły muzycznej. Dlatego nie możemy liczyć na ministerialne dofinansowanie.

BEZ POMOCY Z ZEWNĄTRZ I WSPARCIA FINANSOWEGO SZKOŁA MOŻE PRZESTAĆ ISTNIEĆ!

Na uregulowanie bieżących zobowiązań, a także odzyskanie płynności finansowej szkoła potrzebuje zgromadzić 95 tysięcy złotych. Na tę kwotę składają się nagromadzone zobowiązania z kilku lat (m.in. zaległości w ZUS i US, pożyczki pozabankowe i bieżące zaległości w opłatach administracyjnych).

Szkoła od kilku miesięcy ma rosnący przychód i ustabilizowane koszty, jednakże to co nas wykańcza to ogromne raty kredytów i pożyczek, które doszły do kilku tysięcy złotych miesięcznie! Gdyby nie te zobowiązania, szkoła byłaby w stanie się finansować. Niestety przez te ogromne raty, które trzeba terminowo spłacać, wciąż walczymy z kumulującymi się zaległościami w bieżących opłatach, które w tym momencie osiągnęły już krytyczny poziom.

Marzeniem założycielki Autorskiej Szkoły Muzyki ALLEGRETTO jest kontynuowanie pracy i dalsze rozwijanie tej placówki, której poświęciła wiele lat swojego życia.

Jej zamknięcie będzie skutkowało olbrzymią pustką w polskim szkolnictwie muzycznym, będzie ciosem dla wszystkich kształcących się do tej pory dzieci, które kochają to miejsce, czują się tutaj docenione i dowartościowane!

Wobec trudności finansowych podjęte zostały działania w kierunku przeprowadzenia analizy finansowej, obecnie pilnie poszukiwany jest kierownik ds operacyjnych.
Jeżeli misja Autorskiej Szkoły ALLEGRETTO jest Ci bliska, daj jej drugą szansę, wpłacając choćby symboliczną kwotę. Za wszelkie wpłaty bardzo dziękujemy!O szkole najlepiej mogą wypowiedzieć się uczniowie i ich rodzice.

Oto niektóre z recenzji rodziców dzieci uczęszczających na zajęcia w Szkole ALLEGRETTO:

Bianka: – ocena 5 gwiazdek "Moje dzieciaki uczęszczają do tej szkoły. Poziom jest bardzo zadowalający! Zajęcia prowadzone są w sposób przemyślany i profesjonalny. Grupy są małe, natomiast zainteresowanie dziećmi uczestniczącymi w zajęciach duże! Podejście do rozwijania umiejętności muzycznych- kreatywne! Natomiast gdy na zajęcia wkracza Urszula Polak, to ma się wrażenie, że na oddział właśnie wszedł ordynator! ; ) Jej ogromna wiedza i kompetencje są wyczuwalne od razu. Cieszę się ogromnie, ze tam trafiliśmy! Serdecznie polecam!"

DH6oLzjS6VB_VBDuFNEhL3wfwnteiaYP5cYF7cD1wbPE0vt0Ob69TR3DukWa4dqfsXNwtiNN_0kSZlp1Ch2Y-hxRv8j9DU3YzbGmFkEyHUsnMPKCFjYYYmSAHzAMtgB58QhBc8CybdBEIUbV_Q


Kacper: "Ludzie z pasją, cudownym podejściem do dzieci. Moja 11-miesięczna córka jest zachwycona i na pewno zagościmy u Was na dłużej! Róbcie tak dalej!"

cqk_EWX8bUEfAihmIOQBaMr2-DXvZD6-yTNE2SHdbWOj25MkJXlO0Y7e42AnZsImNEcA8dv036OdAf9b4PIjQJIfk-XpwaDBFaKnad_yRyf5MWxpkqL4WKFnF9_4u9MaMkT_pZYV9PPg89LV6Q

Marta: – ocena 5 gwiazdek "Na zajęcia w Allegretto chodzimy z moim synkiem od momentu ukończenia przez niego 3 miesiąca życia (obecnie ma prawie półtora roku). Moje dziecko od początku czuje się bardzo swobodnie i widać, że zajęcia sprawiają mu wiele radości (ostatnio w trakcie zajęć "przegaduje" Panią Ulę

Fp5sSd5RlhVjHeQv7kCFpixN_KTv1PWNQZiDBZvNGXwseKqXy3yHMVM1qtItFNbPnoDbtpHqaoAU0CK4ypuBXNku47S-9G1HHUAG6wRZQOKE476MyAfW2T-30xlCywbN8O823oo0bMQ6-1LvRATak jak można przeczytać na stronie szkoły, dziecko bardzo szybko uczy się zachowań i piosenek ze szkoły (często śpiewam mu je w domu, również reakcja wtedy bardzo pozytywna). Czasami się zastanawiam, czy to, że moje dziecko wykazuje się sporą jak na ten wiek inteligencją i to że lubi przebywać z dziećmi np. w żłobku, nie jest zasługą tak wczesnego rozpoczęcia uczestniczenia w tych zajęciach muzycznych? Myślę, że tak może być. Polecam wszystkim rodzicom"

Q609ouwtMML_8ERhA6AGNptGJpxq9SpMB1OXgY9XJFbjM3je3JY0wT70rZtbVhVhSv00IofBM-GCJWv3_cp3QLv0bB6aJrihnI_P_egXVOP4Xs01Wag5sqZmfkUY7GNZggfvmfh6Xd80tAfcAg

Agnieszka: – ocena 5 gwiazdek "Jestem pod ogromnym wrażeniem. Było profesjonalnie i twórczo. Wszystko dzięki Pani Uli Polak, która zaraża swoją pasją do muzyki, a przy tym jest znakomitym nauczycielem. Dziękuję bardzo."


Hania: – ocena 5 gwiazdek "Wspaniałe miejsce, ludzie z pasją, innowacyjne podejście do nauki. Dzięki zajęciom w Allegretto syn bardzo się rozwinął, otworzył i dowartościował."


Mirka: – ocena 5 gwiazdek "Dużo instrumentów (świetnej jakości) i pomocy naukowych, sala z dobrą akustyką, bezpieczna i atrakcyjna dla dzieci. Bardzo zróżnicowana oferta, dopasowana do praktycznie każdych potrzeb. Polecam ja i mój synek."


Helena: – ocena 5 gwiazdek "Szczerze polecam PEDAGOGOM, MUZYKOM i WSZYSTKIM osobom pochłoniętym edukacją muzyczną dzieci, warsztaty prowadzone przez Urszulę Polak. Pełen profesjonalizm, otwartość, chęć podzielenia się z innymi doświadczeniami oraz zdobytą wiedzą!! Ogromnie się cieszę, że mogłam w nich uczestniczyć!!"

Zrzutka stworzona przez Autorską Szkołę Muzyki ALLEGRETTO
Wrocław, ul. Potockiego 24, tel. 600441763

Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz lub

KB
100 zł

Karolina Błasik

Ula to co robisz jest wyjątkowe na skale naszego kraju! Wierzę, że się uda ! Uściski

M
25 zł

Marta

powodzenia!

AB
100 zł

Ania Bergmann

Pani Ulu, trzymam kciuki i wspieram!

Autorska Szkoła Muzyki ALLEGRETTO Urszula Polak

Dziękuję bardzo!!! ❤️

MA
50 zł

Maciej Adamczyk

Powodzenia!!! idea a potem biznes????????????????

Autorska Szkoła Muzyki ALLEGRETTO Urszula Polak

Dziękuję ❤️❤️❤️

DK
25 zł

Dob KOZINSKQ

Dasz rade! Nie poddawaj sie. Cegielka do cegielki i sie zbierze!

GB
50 zł

Gosia Biniek

Powodzenia!

EL
50 zł

Ewa Lewandowska

powodzenia!

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymajcie się!

AR
200 zł

Asymptotka Rogowska

Powodzenia! :*

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Gratuluje osiągnięć i trzymam mocno kciuki za Allegretto , wierzę,że się wszystko uda

KW
100 zł

Karolina Wasiela

Musi się udać!
ALLEGRETTO to wspaniałe miejsce i CUDOWNI LUDZIE ????

KN
50 zł

Katarzyna Nabzdyk

PowodZenia !!! Oby Wam się udało !!

Autorska Szkoła Muzyki ALLEGRETTO Urszula Polak

Dziękuję bardzo! ❤️

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Nie dajcie sie !

DM
10 zł

Dorota Małolepsza

Powodzenia

Autorska Szkoła Muzyki ALLEGRETTO Urszula Polak

Pani Doroto! Jak mi miło że Pani też jest z nami! Dziękuję za wsparcie!

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia

50 zł

Weronika żmuda

Trzymamy kciuki za allegretto!

Autorska Szkoła Muzyki ALLEGRETTO Urszula Polak

Dziękuję! Buzia mi się cieszy jak czytam. Bardzo mi z Wami po drodze i cieszę się że jesteście w ALL!

MO
50 zł

Michalina Otręba

Trzymamy mocno kciuki z całą rodzinką! Chwile spędzone w Alegretto zapamiętamy na długo, oby kolejne dzieciaki mogły tego doświadczyć

Autorska Szkoła Muzyki ALLEGRETTO Urszula Polak

Dziękuję za kciuki,za wsparcie i za dobre słowo!

Użytkownik anonimowy
15 zł

Użytkownik anonimowy

❤️????❤️

AS
50 zł

Anna Sokolnicka

Trzymam kciuki :)

Autorska Szkoła Muzyki ALLEGRETTO Urszula Polak

Dziękuję! I za udostępnienie, i za to co napisałaś na fb. Wzruszyłam sie jak czytałam...

H
100 zł

Hania

Powodzenia!

Bardzo Was wspieram!

Autorska Szkoła Muzyki ALLEGRETTO Urszula Polak


Bardzo bardzo dużą mam wdzięczność do Cb że wspierasz!

MW
50 zł

Magda W.

Pani Urszulo,trzymam kciuki! Mało jest tak zaangazowanych osób jak prowadzące chór allegretto dolcissimo :)

Autorska Szkoła Muzyki ALLEGRETTO Urszula Polak

Moje słodziaki... Dla takich projektów właśnie czuję, że warto działać

MS
50 zł

Magdalena Szmajdzińska

Ula, podziwiam to co robisz. Niech Allegretto działa dalej a środowisko gordonowców się integruje! Uda się!

Autorska Szkoła Muzyki ALLEGRETTO Urszula Polak

Tak mi się właśnie marzy. Dzięki że wspierasz. I że piszesz - to mnie bardzo porusza.

S
100 zł

Sylwia

❤❤❤

Autorska Szkoła Muzyki ALLEGRETTO Urszula Polak

Ja też Ci ślę ❤️ bardzo wielkie!

MM

Miroslawa Majewska

Trzymajcie się ,damy radę

Dane ukryte
1 000 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
1 000 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
400 zł
Dane ukryte
ES
300 zł
EBIT SP ZO.O.
SC
300 zł
Stanisław Czaj
S
200 zł
Sara Rogowska
BK
200 zł
Barbara Kowalska
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
BK
200 zł
Barbara Kowalska
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
A
200 zł
Agnieszka Papis
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
AW
200 zł
Agata Waszkiewicz
Z
200 zł
Zosia
SN
200 zł
Sara Nestorowicz
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
MM
200 zł
Martina Medvedova
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
A
200 zł
Agnieszka
150 zł
Maria Łoboz-Rudnicka
100 zł
Marcin Mumot
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Justyna Reczeniedi
100 zł
Justyna Reczeniedi
Ł
100 zł
Łukasz
A
100 zł
Anna
S
100 zł
Sylwia
ŁM
100 zł
Łukasz Malec
AK
100 zł
Agnieszka Korzeniewska
P
100 zł
Pietruszewska
H
100 zł
Hania
MS
100 zł
Małgorzata Sitkiewicz
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
MS
100 zł
Magda Szlawska
A
100 zł
Anna Bergmann
K
100 zł
Karolina
ED
100 zł
Ewelina D
GM
100 zł
Grzegorz Myca
WM
100 zł
Wojciech Mickiewicz
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
KB
100 zł
Karolina Błasik
BM
100 zł
Beata Moczkowska
RK
100 zł
Renata Kwapisz
MR
100 zł
Monika Rosińska
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
A
100 zł
Agnieszka PP
MD
100 zł
Magdalena DąbrowskaWojnar
ED
100 zł
Ewelina D
NM
100 zł
Natalia Magnucka
M
100 zł
Miłka
MM
100 zł
Marta Maj
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
MK
100 zł
Magda Krajewska
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
AW
100 zł
Agata W
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
BC
100 zł
Beata Chyłek
BW
100 zł
Bartosz Włusek
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
KW
100 zł
Karolina Wasiela
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
90 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
81 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
60 zł
Dane ukryte
GB
50 zł
Gosia Biniek
D
50 zł
Damian
AK
50 zł
Anna Kwiatek-Kucharska
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Ewa Chr
50 zł
Ewa Chr
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
KP
50 zł
Karolina Pęcak
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
AO
50 zł
Agata Olszak-Szymula
AK
50 zł
Anna Korzeniowska
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
F
50 zł
Filip
AS
50 zł
Anna Szkudlarek
MS
50 zł
Marta Sikorska
MO
50 zł
Michalina Otręba
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
50 zł
Katarzyna Żuczkowska
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
MZ
50 zł
Mariusz Zalewski
E
50 zł
Ewka L
UG
50 zł
Urszula Galewska
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
K
50 zł
Karol Gmyrek
AK
50 zł
Alicja Kruszelnicka
M
50 zł
Marta
MA
50 zł
Maciej Adamczyk
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
O
50 zł
Ola
AK
50 zł
Agnieszka Kaźmierczak
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Joanna Marchlińska
50 zł
Joanna Marchlińska
M
50 zł
Magdalena Wojtas
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
E
50 zł
Ewa
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
AS
50 zł
Anita Szymanowska
W
50 zł
Weronika
JT
50 zł
Jędrzej Tomczyk
A
50 zł
Ania
MS
50 zł
Magdalena Szmajdzińska
ŁZ
50 zł
Łucja Ziemba
MW
50 zł
Magda W.
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
A
50 zł
Agnieszka Frankowska
A
50 zł
Agnieszka PP
KN
50 zł
Katarzyna Nabzdyk
ND
50 zł
Natalia Dalecka
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Z
50 zł
Zuzanna Bator
MW
50 zł
magdalena wojsa
KK
50 zł
Katarzyna Klekotko
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
M
50 zł
Małgorzata Kożuchowska Panek
DR
50 zł
Dobroslawa Reymont
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
KP
50 zł
Katarzyna Panas
W
50 zł
Weronika i Mateusz
AJ
50 zł
Anna Jakubowska
AG
45 zł
Anna Grzybek
KG
40 zł
Katarzyna Górecka
MC
30 zł
Małgorzata Ciężka-Kątnik
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
KJ
25 zł
Kinga Jureczko-Kowalska
KG
25 zł
Kamila Goik
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
P
25 zł
Paulina
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
D
25 zł
Damian
A
25 zł
Aniq
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
D
25 zł
Dobrochna KOZINSKQ
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
J
25 zł
Joanna
SK
25 zł
Sylwia Kalka
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
F
25 zł
Filip
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
JP
25 zł
Jadwiga Postrożna
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
M
25 zł
marta
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
MM
25 zł
Michał Mumot
M
25 zł
Maja Borkowska Spindt
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
MK
25 zł
Monika Kusior
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
PW
15 zł
PAULINA WRÓBEL
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
12 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
AK
10 zł
Anna Komarnicka
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
MP
10 zł
Michał Pieluszczak
JG
10 zł
Justyna Gudowska
DM
10 zł
Dorota Małolepsza
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
MG
ukryta
Monika Gruszka
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
ZZ
ukryta
Zofia Zamolska
PK
ukryta
Piotr Kopajczyk
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
A
ukryta
Anna
JM
ukryta
Justyna Moriak
SK
ukryta
Szymon Kobyłt
M
ukryta
Marta
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
M
ukryta
Mirosława Majewska
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
A
ukryta
Aleksandra
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
WK
ukryta
Wiktoria Karpińska
Kuba Kluza
ukryta
Kuba Kluza
MC
ukryta
Michał Czech
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
G
ukryta
Gosia Piotrowska

Najwięcej środków dzięki udostępnieniom

Najwyższa wpłata

Nasi użytkownicy założyli

360 784 zrzutki

Pomóż zebrać 95 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

1 265
udostępnień

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.