id: pn6j2k

Strona internetowa Pełnoprawnej - dostępna dla wszystkich

Strona internetowa Pełnoprawnej - dostępna dla wszystkich

617 zł 
z 3 000 zł
20%
zakończona 17.12.2021r
17 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Dostępna strona internetowa inicjatywy Pełnoprawna to więcej działań na rzecz równego traktowania osób z niepełnosprawnościami, łatwiejszy dostęp do informacji o działaniach, dodatkowe możliwości kontaktu i dostępność dla wszystkich. Miej w tym swój piksel i dołącz do zrzutki!


Inicjatywa Pełnoprawna w dniu otwarcia zrzutki kończy 8 lat! Miała już swoją stronę (www.pelnoprawna.pl), która niestety obecnie nie działa, więc wymaga też przywrócenia do życia, ale wymaga także nadania jej nowej - dostępnej - jakości. Strona staje się coraz bardziej potrzebnym narzędziem w prowadzeniu inicjatywy, która przez te lata skutecznie z udziałem jej odbiorców i odbiorczyń się rozwijała. Chcę też podjąć nowe działania, do których potrzebuję lądowiska właśnie w postaci strony. Chciałabym też w jednym miejscu zebrać dla was informacje o prowadzonych działaniach, możliwościach współpracy, źródłach wiedzy o równym traktowaniu osób z niepełnosprawnościami. Ale, co najważniejsze, nie wyobrażam sobie, że strona Pełnoprawnej miałaby nie być dostępna dla wszystkich.


Odzyskanie danych i materiałów ze starej strony, zaprojektowanie, utworzenie nowej wg najnowszych standardów dostępności WCAG (Web Content Accessibility Guidelines), czyli po prostu stworzenie dostępnej dla wszystkich strony internetowej Pełnoprawnej to koszt rzędu 4000 zł.

Pełnoprawna jest oddolną inicjatywą, bez budżetu na bieżące działanie. Pomniejsze koszty pokrywam niezależnie, w stronę zdołam zainwestować ok. 1000 zł ze swoich środków, dlatego pukam po wasze wsparcie, osób, które znają i lubią Pełnoprawną, a może dopiero ją poznają. :-)


Chciałabym przez pół roku zebrać potrzebne pieniądze, żeby wieść o 9. urodzinach Pełnoprawnej opublikować już na dostępnej dla wszystkich stronie inicjatywy. Nie uda się to bez waszego wsparcia!


Dołącz! Wpłać dowolną kwotę z ósemką w środku i dorzuć swoje piksele do dostępności strony Pełnoprawnej. Udostępniając informację o zrzutce, też przybliżasz nas do kliknięcia, które pozwoli otworzyć na nowo adres www.pelnoprawna.pl.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 17

WS
Weronika
188 zł
NS
Natalia
50 zł
 
Dane ukryte
30 zł
KP
Krzysztof Pietruszewski
30 zł
AB
Anna Błasiak
30 zł
MM
Max
28 zł
MT
Marcin Trocki
28 zł
AT
Anna Thieme
28 zł
JL
Justyna L.
28 zł
KM
kma
21 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 8 zł i więcej
Sto lat!

Mailowe podziękowania dla każdej osoby, która dorzuci urodzinową ósemkę do zrzutki.

rozwiń

wybrano 1 raz

Wybieram
Wpłać 18 zł i więcej
Wszystkiego najlepszego!

Mailowe i facebookowe podziękowania dla każdej osoby, która dorzuci urodzinową osiemnastkę do zrzutki.

rozwiń

wybrano 2 razy

Wybieram
Wpłać 28 zł i więcej
Z najlepszymi życzeniami!

Mailowe i facebookowe podziękowania dla każdej osoby, która dorzuci 28 zł do zrzutki. (za twoją zgodą) Twoje nazwisko umieszczę w specjalnym miejscu na nowo powstałej stronie internetowej.

rozwiń

wybrano 4 razy

Wybieram
Wpłać 58 zł i więcej
Moc życzeń!

Mailowe i facebookowe podziękowania dla każdej osoby, która dorzuci 58 zł do zrzutki. (za twoją zgodą) Twoje nazwisko wyszczególnię w specjalnym miejscu na nowo powstałej stronie internetowej jako darczyńcy mocy.

rozwiń
Wpłać 108 zł i więcej
Spełnienia marzeń!

Mailowe i facebookowe podziękowania dla każdej osoby, która dorzuci 108 zł do zrzutki. (za twoją zgodą) Twoje nazwisko wyszczególnię w specjalnym miejscu na nowo powstałej stronie internetowej jako darczyńcy mocy. To też dostępne piksele godne dedykowanego wpisu na profilu Pełnoprawnej.

rozwiń

wybrano 1 raz

Wybieram
Wpłać 508 zł i więcej
Niech żyje nam Pełnoprawna!

Mailowe i facebookowe podziękowania dla każdej osoby, która dorzuci 508 zł do zrzutki. (za twoją zgodą) Twoje nazwisko wyszczególnię w specjalnym miejscu na nowo powstałej stronie internetowej jako fundatora/fundatorki strony Pełnoprawnej. To też dostępne piksele godne dedykowanego wpisu na profilu Pełnoprawnej. Powędruje do ciebie pełnoprawny pakiet niespodziankowy.

rozwiń
Wpłać 1008 zł i więcej
Życzenia z rozmachem!

Mailowe i facebookowe podziękowania dla każdej osoby, która dorzuci 1008 zł do zrzutki. (za twoją zgodą) Twoje nazwisko wyszczególnię w specjalnym miejscu na nowo powstałej stronie internetowej jako fundatora/fundatorki strony Pełnoprawnej. To też dostępne piksele godne dedykowanego wpisu na profilu Pełnoprawnej. Powędruje do ciebie pełnoprawny pakiet niespodziankowy.

Dodatkowo zorganizuję dla wskazanej przez ciebie grupy 2-godzinne zajęcia z obszaru praw i potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

rozwiń

Nasi użytkownicy założyli

851 622 zrzutki

i zebrali

736 273 449 zł

A ty na co dziś zbierasz?