12 222 zł 
z 5 000 zł
244%
zakończona 31.01.2021r
115 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Zima jest zawsze trudnym czasem dla osób doświadczających bezdomności. W tym roku dodatkowe trudności i ograniczenia powoduje pandemia.

Jak zwykle staramy się pomóc jak największej liczbie osób ale ograniczenia spowodowane koronawirusem sprawiają, że wiele osób potrzebujących różnego rodzaju pomocy nie może do nas wejść. Spotkania i rozmowy z nimi oraz wydawanie paczek z żywnością odbywa się na zewnątrz.

W chłodzie, w deszczu, pod wiatr.

Aby zmienić tę sytuację, chcemy na naszym terenie postawić duży ogrzewany i oświetlony w środku namiot w którym nasi pracownicy będą mogli rozmawiać z osobami będącymi w potrzebie, wydawać paczki żywnościowe lub udzielać innej pomocy.

Koszty realizacji tego pomysłu przekraczają nasze możliwości więc jak zwykle zwracamy się do Was. Do ludzi dobrej woli, którzy pomogli nam już w wielu sytuacjach.

Koszty dotyczące przygotowania takiego namiotu to łącznie około 5000 zł.

W skład tej kwoty wchodzi wzmocniony namiot z pasami przeciwburzowymi - 2830 zł, nagrzewnica elektryczna - 800 zł, gaz do posiadanych przez nas ogrzewaczy gazowych - 960 zł miesięcznie, reflektory oświetleniowe - 400 zł.


Wierzymy, że i tym razem pomożecie nam pomagać innym.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 115

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

878 283 zrzutki

i zebrali

807 050 106 zł

A ty na co dziś zbierasz?